M/M in F/F

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

M/M in F/F

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 jan 2011, 22:10

Zdaj sem se pa odločla, da preizkusim še nekaj, kar nikol nism še brala in sicr... "gay romance"... ful mi je všeč platnica, tak lep par v sencah pa kissing pa to... pa sm rekla, da to bom pa sigurn prebrala, pol sm pa šla opis prebrat, pa me je (skoraj) minilo in ko sm še enkrat bolj natančn pogledala platnico... ups, 2 guys, not guy+girl... ampak glede na to, da se štejem med open minded people, izzivam sama sebe, da probam prebrat še tole...

Slika

Ajde, pa da vidmo, kak open minded sm... wish me luck :|
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Knjige za odrasle

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 jan 2011, 22:26

OMG good luck :)

Mene to sicer ne moti: sem za to, da vsak lahko ljubi tistega/tisto, ki ga/jo... Vem, da bi se mi zdelo skrajno nefer, če bi mi nekdo reko, da ne smem met rada mojega fanta in da ne smem bit z njim...In je prav, da se vsak sam odloči s kom bo in koga bo imel rad.

Ampak ne vem, če bi to brala :) Boš povedala, če je dobra pa bom mogoče jaz tudi probala - še nikoli nisem nič takega - ok tu pa tam je bil kak gej (Alec + Magnus <3 <3 ), ampak ne kot glavni junak.

Drugače pa si zakon - čisto razturaš v tej temi :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 jan 2011, 18:30

Nisem še veliko prebrala, ampak to kar sem, mi je ful všeč... bom pokomentirala, ko pridem do konca knjige, ampak do zdaj mi je fajna... na začetk sm si mogla v glavi "naštimat", da love je pač love, mogoče mi je zato čist OK to brat, ker poznam en gejevski par in smo ful frendi in mi ni tabu to... če že v real lajfu brez problema sprejmem to, zakaj ne bi mogla knjige o tem brat... sej se ne morš odločit kaj te privlači, kar te pritegne te pritegne, pač tk je... kar se srček odloči, to prevlada, in prav je da je tk...
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 jan 2011, 03:37

To everybody: you HAVE TO read this book!

Moj komentar do 172. strani, nism še prišla do konca, ampak morm to napisat:
Umiram zraven od smeha, dobesedno pobira me, sarkazem totalno odštekan, ni erotična zgodba, vmes so samo odtenki, ampak drgač pa one of the best books I´ve read!!!!!!! Stil pisanja SVETOVN, karakterji SVETOVNI... Čisto drugačna zgodba, kot sem pričakvala, stokrat boljša kot sem pričakvala, js sm čist navdušena no... In to da je kao gay book... To sploh nima veze, ko bereš, resno, sploh ni moteče, vsaj meni ne, js sm se čist vživela v karakterje (kakor je pač možno da se straight girl vživi v gay boys), ampak ura je 3:40 zjutri, pa se ne morm odtrgat od knjige :thumbup:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 jan 2011, 18:25

OK, prebrala do konca. Še vedno sm mnenja: you have to read this book. "Prava akcija" je v bistvu opisana lepo, je bolj smešna in romantična knjiga, kot pa erotična, men ni blo panike padit v knjigo, pač malo bolj open minded morte bit, da vam bo knjiga všeč 8-) Glede na to, da je to prva knjiga, ki sem jo kdajkoli prebrala iz tega žanra, bi ji dala čisto 10ko, ker me je res navdušla. Pravzaprav sm presenečena, da mi je taka knjiga lahk tak všeč :lol: Ni nek literarni presežek, ampak super za brat... Alias Anna and the french kiss v gay verziji s čist drugo zgodbo in z malo dodanega užitka :lol:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 14 jan 2011, 12:05

Slika Slika

American Love Songs me je tk navdušla, da sm se odločla prebrat še to mini serijo, ki pa ima bolj zakomplicirano in manj sweet zgodbo. Ni za najmlajše bralce, tk da mislim da bo kr zanimivo. Don´t judge me, ne vem zaka sm se odločla to brat, verjetn zarad firbca :lol: Am I totally wierd? Maybe, ampak knjige so za to, da se berejo, ne? Čeprav ne spadam v kategorijo "coming-of-age novel for gay males ages 15-30", mislim da me ti dve knjigi ne bosta pustili tak navdušeni kot ALS, ampak bolj :shock: , kar me pa še nikol ni odvrnilo od branja. I´ll need strong stomach for this one, God help me.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 jan 2011, 17:45

Hmmm... Khm... Eeeee... Hmmm... Khm... I think I have a problem... Khm... Something is wrong with me... :?

DESERT SONS: na višjem "erotičnerm" nivoju napisana knjiga, več najstniške gejevske problematike vključene, lepe in manj lepe izkušnje, kr dodelani karakterji, polna zgodba, hot scene popolnoma realne = nič olepšano, čustva treba razbrat iz dejanj, humor čisto fantovski...

About that problem of mine... khm... hm... I bloody loved this book... To je druga knjiga iz tega žanra, ki sm jo prebrala, pa mi je noro fajna... Požrla sm jo, čeprav je kr obsežna, 2 dni pa sm bla fertig... In zdj komi čakam, da grem drugi del brat... Shit... če reinkarnacija dejansko obstaja, sranje da nočm vedet kaj sm bla v prejšnjem življenju, kr tole postaja sumljivo :? Ene tri take knjige še preberem, pa bom na 24ur pri pop-in, ko bom hodla po Berlinskih ulicah v mavrični paradi z majco I wanna be gay man!... Mislim... Shit, I guess I´m a little bit TOO MUCH open minded... :lol:

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 16 jan 2011, 12:48

LOL
I like this so much <3 <3 <3
Girl, it's only natural that male-on-male action turns you on <3
Nikol gledala moških zadev? Tm se štarta ponavad 8-)
Men je to skor že kt droga <3
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 jan 2011, 18:18

Jeeeeeee... še nekdo je pisu v to temo!!!!!!!!! I´m so shocked :lol:

Ja sm gledla Queer as folk, itak... Brian... njami :lol: Male-on-male je tk hot :lol: Mislim... ko ni tistih scen da je en sweet + power, ampak je power + power :lol: Ampak za gledanje tega mi je jasn, zakaj mi je hot, za branje tega pa mi počasi postaja jasn, zakaj mi je hot, yeah I´m slow :lol: Tk mi je ql to brat, kr vsaj do zdaj no, karakterji "ne komplicirajo" tolk, kakor recimo punce v najstniških knjigah... Mislim... Če je treba kej razjasnt, se razjasni kr na lucu mesta (pa pol ponavad takoj sledi action), ni tistega da najprej študira tri dni, pol vpraša pet prijatejilc in prijateljev za nasvete, pol se naredi pet možnih scenarijev kaj pa bi lahk blo itd., tk ko je v večini najstniških knjig. Tuki so drugi problemi, okolica, sprejemanje svoje drugačnosti itd. In tiste scene, ki so hot, so tako fucking hot da bi dobla hard-on, če bi ga mela :lol: No, pa tud če ga nimam, it´s still such a turn-on that I´m seeing things (you know, things that aren´t there... milions of stars on the dark night sky at... like... 3 PM... bloody daylight... )...
Men je to skor že kt droga <3
I think I just joined in your club with eternal membership pass card <3 :lol:

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 16 jan 2011, 20:34

JAAA!!
men je to najbl glavn, uno BREZ KOMPLICIRANJA <3
js sm rekla, da je zlo mal šans u mojmu lajfu da bi z žensko skp bla SAMO IZ TEGA RAZLOGA ker s(m)o težke u p.m.
+brez naivnosti
+brez konstantnih mood swingov
itd.
taka pure raw love <3

zdj prov knjige sm js ene 3 prebrala samo.. mam v planu gledat Torchwood<3 pa ene par knjig na čakalnem seznamu (sam jbg, mal je kriza s časom trenutno..)
ampk ja :drools:
če nimaš hard-ona, maš pač kej druzga.. khm.. :oops:

welcome to the club ja :twisted:
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost