M/M in F/F

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
illy
Siren

Re: M/M in F/F

PrispevekNapisal/-a illy » 19 maj 2014, 19:05

hvala <3 :jupi:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 19 maj 2014, 19:50

Joooj, me je Hostile Ground razočarala - tak dober začetek in tak povprečno nadaljevanje. Stavim, da je L.A. Witt napisala večino, ker ne verjamem, da bi si Aleks zmislil tak krneki zgodbo! :D Škoda, I had high hopes for it.

Me pa je na drugi strani prijetno presenetla Broken Pieces. Po navadi me menages ne prepričajo, ker so ponavadi zgodbe privlečene za lase in pisatelji težko dovolj dobro opravičijo zvezo treh. Tu pa me je zgodba prepričala in mi je bil odnos med Mateom in Tristanom najbolj všeč, pa čeprav je bil v bistvu najbolj šibek in najtežji za "prodat" (ampak sej veste zakaj mi je bil Josiah najmanj všeč - me likes reading about some alpha males :zvizgac: ).

Tudi drugi del dvojčkov sem prebrala. Ja, tudi da je hot like hell, čeprav se raje o vseh čedalje bolj zakompliciranih odnosih raje ne sprašujem! :D

In tudi 1/27 sem prebrala (ja, ta vikend sem preživela s Kindlom v roki, res mi ni bilo težko :D ). Vesela sem, da smo dobili nekakšno nadaljevanje zgodbe. Ne, ni točno to kar sem si želela in očitno tudi naslednje nadaljevanje ne bo to (ne želim si brati o Ryanu, on mi nikol ni bil tak všeč, hočem še Boyda in Sina ali pa Emillia in Zacha!). Ampak seveda bom brala vse kar bo na voljo, ta svet me je zagrabil in me ne bo spustil dokler ne dobim vsega. Najbolj me je seveda navdušila zgodba Emilila in Zacha (glede na to, da ju omenim v vsakem komentarju najbrž ni tako presenetljivo :D ) in sem navdušena kak pametno sta se pisatelja znajdla in kam sta ju skrila!! Zakon! Tudi o ostalih je bilo super brat, seveda, še posebej Boydu in Sinu, kjer me je presenetila njuna odločitev - sem bila prepričana, da bosta rekla ja in bosta skušala organizacijo uničit od znotraj, glede na grožnjo tistega direktorja. Ja, definitivno še ni bilo vse povedano in si želim še več!

Illy, saj veš, da čakam tvoj komentar na Special Forces, ne? :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 19 maj 2014, 22:51

Me pa je na drugi strani prijetno presenetla Broken Pieces. Po navadi me menages ne prepričajo, ker so ponavadi zgodbe privlečene za lase in pisatelji težko dovolj dobro opravičijo zvezo treh.

Tudi drugi del dvojčkov sem prebrala. Ja, tudi da je hot like hell, čeprav se raje o vseh čedalje bolj zakompliciranih odnosih raje ne sprašujem! :D
Ja sej zato sem jo tukaj priporočila, ker js težko najdem menge, ki mi res potegne, tale me je pa fula. Ne vem zakaj se mi je zdela tak "verjetna" ta trojica, padla sm v zgodbo in se mi je tak zdelo "logično", da se bojo zapletli tak kot so se. Ne vem, dejansko mi je blo zarad tako različnih karakterjev zelo verjetno kot bralcu, da se res lahko dopolnjujejo tako kot so se. Fajna zgodba mi je bla no. Me veseli da je teb tudi bla OK.

Ne govori mi o dvojčkih, js sm požirala obe bukvi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Fucking hot, a ne... mislim, res hot... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 24 jun 2014, 14:48

A tole je že brala katera?

Slika Slika
Jz bi tud mela tele knjige, pa še Special Forces by Aleksandr Voinov :angel2:

Thank yoooou :hug1:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 jun 2014, 15:17

Spicey, Special Forces si lahko zastonj downloadaš tu: http://www.aleksandrvoinov.com/special-forces.html. Prvi del Soldiers sem jaz brala urejeno verzijo (tisto, kjer je napisano pri datoteki soldiers_new), Mercenaries pa sem brala staro verzijo (v novi verziji so dodane nekatere stvari, ampak bistvo zgodbe je isto kot v stari in me še čaka). Dvojčke ti pošljem danes popoldan.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 jun 2014, 14:56

Slika

good book :thumbup:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 30 jun 2014, 10:44

Skyline, mi pošlješ to knjigo?

Jaz pa vam priporočam

Slika

in

Slika

Obe sta mi zelo všeč, pa čeprav sta si popolnoma različni.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 30 jun 2014, 21:28

Ne vem kaj se je zgodilo z drugo sliko in kam je zginila, ampak tole sem hotla dat:

Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 jul 2014, 11:53

Sem ti poslala. Zdajle grem pa tele dve prečekirat, ko si jih predlagala... Like the plots of both :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 02 jul 2014, 13:41

Spicey, Special Forces si lahko zastonj downloadaš tu: http://www.aleksandrvoinov.com/special-forces.html. Prvi del Soldiers sem jaz brala urejeno verzijo (tisto, kjer je napisano pri datoteki soldiers_new), Mercenaries pa sem brala staro verzijo (v novi verziji so dodane nekatere stvari, ampak bistvo zgodbe je isto kot v stari in me še čaka). Dvojčke ti pošljem danes popoldan.
Ha i didn`t know that :oops: Se vid da nisem hudo brskala in iskala, ker sem bla na internetu na morju in je tm to sloooow motion :roll: Hvala ti za info in za dvojčke :hug1:

Skyline, jaz bi tudi prosim tole knjigo :eyebrows:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost