M/M in F/F

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: M/M in F/F

PrispevekNapisal/-a skyline » 17 mar 2015, 10:50

Js bi pa šla... http://europridecon.weebly.com/about-eu ... e-con.html... če bi mele tisti blog ko smo se menle, bi blo še bolj izvedljivo... :cry: :cry: :cry: 11 & 12. julij v Minhnu... sploh ni tak dalč pa sploh ni drago za 3 dni, glede na to da maš že priskrbljene karte & prenočišče & hrano... bi lahk še road trip zravn vključli... :cry: :cry: :cry: js bi pa šla no... pa kr velik avtorjev pride... :cry: :cry: :cry:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 17 mar 2015, 11:11

A za teh 180 € je zraven vštet tudi hotel in prenočišče?

O, poglej, tudi Aleks pride!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 17 mar 2015, 14:51

Sem prečekirala mal bolj natančno... prenočišče za 1 noč mislim da ni všteto, všteta pa je prehrana, ker se cel dan dogaja in maš kosilo, večerjo, snacke vmes, pa pijača (juice, kava itd) v tem hotelu... vsaj mislim da ni prenočišča... tk čudn piše... mal bedno mi je, da maš vso prehrano sam prenočišča ne, nekak mi ni logično, al pa js ne štekam čist... je pa vse druga zastonj - promocije, delavnice, zabava, podpisovanje, srečke za nagradno igro itd... jaaaaaaaaaaaa Aleksandr Voinov pride... woohoo... pa Kaje Harper, L.A. Witt, Andrew Grey, R.J. Scott, Serena Yates... pa sploh še ni seznam zaključen, to so zdaj samo tisti, ki so uradno že potrdili, povabljenih je pa še full več, predvsem iz ZDA...

js sm čist navdušena, pa niti ne vem zakaj v bistvu... tak ko da mam karto pa sem že tam... haha...
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 01 apr 2015, 13:45

C.S. Pacat je objavila na Twitterju, da je končala s pisanjem Captive prince #3. Smo že bližje izidu, juhuhu!¨ :014:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 apr 2015, 14:46

Predvidevam da še par mescev bo trajalo, da ven pride... al bo prej? Kak release date že znan?

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 01 apr 2015, 15:05

Ne, nič ni znano. Že to, da je končno napisala do konca je čudež, ker je trajalo celo večnost. Po mojem bo jeseni, ugibam,

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 16 apr 2015, 08:47

Skyline, si vedla za knjigo (oz. zbirko, vsaj dva dela sta) Never Too Early (Goodreads)? Omenjam jo zato, ker očitno v tej knjigi dva pisatelja združita para iz svojih zbirk... in dva izmed teh sta Jake in Tor iz Bareback zbirke. Ta drugi par sta Chance in Tucker, iz serije Firefighters (Goodreads), ki je nisem prebrala. Nisem sploh vedla za to in imam malo mešane občutke.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 16 apr 2015, 11:08

Oooo ena fina novica: Captive Prince #3 ima naslov Kings Rising in naslovnico... Žal pa se še vedno ne ve kdaj bo izšla.

US cover in Australian cover:

Slika Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 apr 2015, 11:18

Hmmmm... :oops:

Sem vidla tale cover ravno danes, da je prišlo ven...
Slika
pa nisem neke pozornosti dala na to, čeprav sta mi avtorja v oko padla... zdej mi je pa jasno zaka se gre ja, da je to drugi del, LOL... meni sta Jake and Tor iz Bareback bla super, sam Firefighters pa tud js nism prebrala... očitno jo bo treba :D

Čeprav mal mi je dih zastal, ko sm prebrala tole:
What the hell? Thank you for ruining two series that I loved a lot. Thanks for making two couples suddenly become a four way for some insane reason. I get the authors are BFFs but seriously? I'm so pissed. I honestly thought this was gonna be a nice welcome back to some of my favourite characters, and instead all four decide to go on some weird personality transplant, where they somehow manage to become lovers. Right. Because apparently readers of these characters who saw off their HEA are now getting THIS. Thanks for ruining it. I understand some readers are not phased by this and that's cool. But I am beyond annoyed.
Ampak, pol sm prebrala še tole:
It is no surprise to many people that "Bareback" is my all time favorite M/M book. Jake and Tor have owned a piece of my heart for years now, so finding out they were starring in a new series just sent me soaring.
However, finding out they were sharing that role with Chance and Tucker from another beloved series gave me serious pause. My instant thought was “oh no, this is going to kill Jake”, but I don’t feel that way anymore. Especially with that ending…holy smokes the next book is going to rock my world.
This book was all about friendship building and two couples forging a bond that neither knew they were needing and craving. Watching the goofy antics between Tor and Tuck made me smile…such goofballs. And Jake and Chance? They took awhile to warm up, both have fears, but their friendship seemed to be on a much deeper level.
I was super happy that both couples were open and honest with their respective partners. There was no lying, sneaking around, or anything that could be misconstrued as cheating. But what’s going to happen moving forward is anyone’s guess, and I can’t wait.
The sex between the two cowboys and the two firemen was off the charts, as expected, but the love they have for each other was tangible and solid. I have no fears moving forward.
Mislim da bom še enkrat prebrala Bareback, ker je že daleč nazaj, ko sem jo brala, pa da vidim še Firefighters serijo... pol se bom pa odločla, al se spustim brat tole "skupno" serijo, al ne... sam kolker se poznam, se bom najverjetneje spustila v branje, ker me firbec matra, kaj se dogaja... ne bom pa brala, če mi Firefighters ne bo ok serija (kar je pa skoraj itak verjetnost ZERO) :lol:

Ti jo boš brala?

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 apr 2015, 11:19

Ooooooooooooooooo Kings Rising... KINGS ne KING :D :D njami njami njami... release date pa še ni, ne? Sm js ravn včeri iskala, če je že kej novega glede izzida... aaagrh...

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost