M/M in F/F

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: M/M in F/F

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 16 apr 2015, 11:28

Ja, seveda bom prebrala, sem isto firbčna. :D Če najdeš Firefighterje in tole skupno zbirko se seveda priporočam.

Jaaa, mene je isto navdušlo, ko sem vidla, da gre za množino! Najprej sem mislila, da je naslov King`s rising, ampak potem sem ugotovila, da nisem dost pozorno prebrala. Kak se veselim te knjige, sigurno bo fenomenalna! Nč nisem vidla kdaj naj bi izšla, ampak reeeees upam, da bo še letos. Optimistično si želim, da bi poleti, ampak rečmo da bo enkrat jeseni. Ne bi rada še celo večnost čakala na njo. Ima pa pisateljica v zadnjem mesecu veliko branj v različnih knjigarnah po Avstraliji in dejansko bere tudi izseke iz nove knjige (jo spremljam na Twitterju in vidim). Ampak na žalost nisem še nikjer našla nobenega. :(
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 apr 2015, 11:42

PM...
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 maj 2015, 10:28

Yo yo!

Vse ki berete M/M žanr... izpolnite anonimno anketo, če se vam da:

https://www.surveymonkey.com/s/LGBTQRom2015
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 05 maj 2015, 11:07

Jaz sem jo včeraj. Upam, da se bo kdaj spomnila pogledat rezultate, ker me zanima kakšni bodo.

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 05 maj 2015, 21:18

Oooo Captive Prince #3 pa že fuuuul doug časa čakamo. Mislm da bo treba spet prve dve prebrat, da si mal osvežim spomin...zdej bodo dopusti pa bo mal več časa za branje :thumbup: :P

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 maj 2015, 22:33

Ej babe... js sm vas enihpar (illy, Spicey, Morrigan) povabla v group na FBju... M/M Virgins and M/M Whores... kr neki avtorjev je že gor, pa sami MM obsedenci smo tam, hahahahaha... ravn je Ella Frank prišla pa ful pišemo o Trust :D Aja, BTW... vsi knjige KUPUJEMO, ok? Nikakor drgač jih ne dobimo, ampak jih KUPUJEMO... keep that in mind ;)

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 jun 2015, 18:47

Ej babe... js sm vas enihpar (illy, Spicey, Morrigan) povabla v group na FBju... M/M Virgins and M/M Whores... kr neki avtorjev je že gor, pa sami MM obsedenci smo tam, hahahahaha... ravn je Ella Frank prišla pa ful pišemo o Trust :D Aja, BTW... vsi knjige KUPUJEMO, ok? Nikakor drgač jih ne dobimo, ampak jih KUPUJEMO... keep that in mind ;)

:016: Ella Frank je prišla? :020:
Sem vidla da si me dodala, sam nisem mela še časa it gledat bolj podrobno - ja vem, pod eno ogromno skalo bi se najraje skrila :roll: - sem pa vidla da se nekaj dogaja (poleg tvojega aktivnega vključevanja v giveawaye :mrgreen: )
če C&R #9 berem že dva meseca in pol, sem čisto pri koncu, pa je kar nočem še do konca prebrat :015:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 15 jun 2015, 09:06

sem pa vidla da se nekaj dogaja (poleg tvojega aktivnega vključevanja v giveawaye :mrgreen: )
če C&R #9 berem že dva meseca in pol, sem čisto pri koncu, pa je kar nočem še do konca prebrat :015:
Ma ja, vsake kvatre me zagrabi, pa se res vržem v giveaways, pol me pa čez nekaj časa mine, ker za to gre toooooolk čaaaassaaaaaa :016: :118:

Kako ti uspe tak dolg brat C&R #9? :shock: :shock: :shock: Js sm jo požrla takoj ko sem jo dobla. Zdej pa spet čakam ko pes na kost na naslednjo od Abi... aaaagrrrhhh... bo treba še stopetdeseti re-read naredit do takrat :019: Še ne znam vse dialogov na pamet, tak da lahk re-readam :019:

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 17 jun 2015, 14:29

ja, vem.. :118:
1. obtičala sem na 93%, ker je šla prehitro mimo in nočem prit še do konca (tlačenje glave v pesek, I know..), dokler še nisem prebrala, sta še živa in še ni konec, pač denial,
2. mam tolk drugih obveznosti da nočem brat če se koncu ne morem posvetit 100%.
3. I'll continue reading when I'm ready to start thinking about maaaaaybe accepting that that's the last of T&Z
Slika
Slika
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 22 jun 2015, 10:15

Čez 4 dni izvemo kdaj izide Kings Rising! :jupi:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost