M/M in F/F

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: M/M in F/F

PrispevekNapisal/-a skyline » 09 mar 2011, 15:34

A PROMISE GIVEN: Nadaljevanje prvega dela. Tukaj se mi zdi, da je avtorju malo bolje uspelo vključiti malo kriminalke v zgodbo, mi je bla ta druga bolj všeč ko prva. Itak sta pa obe hot :lol:

Naslednja: Izbrala sm jo zarad res dobrih ocen na GR, pa da vidmo...
Slika

After witnessing a mob hit, surgeon Jack Francisco is put into protective custody to keep him safe until he can testify. A hitman known only as D is blackmailed into killing Jack, but when he tracks him down, his weary conscience won't allow him to murder an innocent man. Finding in each other an unlikely ally, Jack and D are soon on the run from shadowy enemies. Forced to work together to survive, the two men forge a bond that ripens into unexpected passion. Jack sees the wounded soul beneath D's cold, detached exterior, and D finds in Jack the person who can help him reclaim the man he once was. As the day of Jack's testimony approaches, he and D find themselves not only fighting for their lives... but also fighting for their future. A future together.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 mar 2011, 18:31

ZERO TO THE BONE: nora, nora, absolutno nora knjiga!!! V bistvu ni samo romantika, ampak je bolj kriminalka že, svetovni stil pisanja, skoz je napeto, milijon obratov vmes da si že čist živčen zraven, najbolj mi je všeč to, ker sta karakterja totalno izpiljena, resno ju spoznaš in kako se njuna osebnost spreminja in gradi skozi vso knjigo. Nekaj je tudi erotičnih scen, ampak niso tako bistvene, da bi se knjigi lahko reklo erotična knjiga. Meni je bolj kriminalka. In seveda... sarkastični dialogi na višjem nivoju, da si najprej živčen ko pes, pol pa kateri uleti s kako tako pripombo, da sem se zvijala tu pred ekranom. Full mi je blo všeč, ko se je "D" čez vso knjigo spreminjal, odpiral svoj karakter, gradil sam sebe nazaj, kako mu je Jack pomagal krpati čustvene rane iz preteklosti in kako različno sta sprejemala in dajala ljubezen. Totalno sem navdušena nad to knjigo, kaj nej druga rečem. Bi jo priporočala za branje, sam glede na to, da se v tej temi sama s sabo menim, je bol težk verjetno, da bi melo kak efekt :lol:

NASLEDNJA:
Slika
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 11 mar 2011, 23:59

hahah :D
lepo da si tko notr padla :=)
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 13 mar 2011, 02:46

SLOW BLOOM: khm... ok... ta knjiga je izključno za ZELO open minded readers... poudarek na ZELO!!!!... 490 strani doing it every possible way... AND I MEAN EVERY!!!!!... kinky... hot... sometimes scary... sometimes "what the fuck"... sometimes sweet & tender... age difference... inštrukcije pa to :oops: ... zgodba sama je kr lušna ampak vmes sm mela momente, ko me je prešinilo v glavi WISDOM IS TELLING ME TO STOP READING HERE!!!!... ampak js kot js... FUCK WISDOM... in brala naprej... in prišla do konca poglavja s suhimi usti in nalimanimi okami na ekran... I NEED GIN & TONIC, I NEED LOTS OF GIN & TONIC NOW... SHIT... HANDS SHAKING... SPILLED GIN... SCREW THE TONIC...
OH MAN WHAT A BOOK!!! :thud:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 mar 2011, 16:49

Ravn zaklučla serijo Heaven Sent: erotična serija z obilico smeha, vsaka knjiga govori o "personal & sex life" vsakega člana popularne in svetovno znane rock skupine Heaven Sent, na zelo igriv način napisane knjige, zadnja knjiga Genesis nekako zaključi celoto vseh 4ih knjig pred tem, tak da 6.dela, ki se nanaša na njihovo managerko ne bom prebrala, ker je malo off za mene (tud opis vsebine mi ne diši ravn). Sem pa čist padla v to serijo, priznam, 5 knjig v 5ih dneh... I´m getting better & better :mrgreen:

Slika Slika Slika Slika Slika

Namesto 6. dela bom vzela v roke 1.del nove serije Indigo Knights, ki se začne razvijat iz "zaključka" Heaven Sent.

Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 17 mar 2011, 01:37

Squire... Ahhh... tk ko cela serija Heaven Sent, je tudi ta fajna... kaj nej rečem... I love these boys, I really do, they creeped under my skin!!!! :thumbup:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 05 apr 2011, 21:37

I´M BACK!!!!! Že dolg nism pisala v to temo. Missed me much? :lol: Don´t U dare to say "no"!!! :guns: :lol:

Lack of gay romance in my straight life... soooooooooooooooooooooo... 3, 2, 1, GO!!!!!

Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 apr 2011, 13:44

THE REPLACEMENT GUITARIST: nič posebnega v bistvu, mal sm razočarana nad to knjigo, taka bolj cheap love story. Verjetn sm razočarana zato, kr sm misla da bo podobna kot so knjige v seriji Heaven Sent, ki je res noro dobra. Tukaj pa ne vem, niti me ni pritegnala tolk, škoda, ker ideja bukve je bla cool.

Let´s see... Next one: serija Geography Club

Slika Slika Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 apr 2011, 15:53

GEOGRAPHY CLUB serija: nothing special really. V drugem delu mi je blo full všeč zgodbica o črni vrani, ki jo je glavna oseba pripovedovala otrokom, ki so bili na letovišču in so preživeli požar ter zato imeli brazgotine. Taka poučna zadevca. Drgač pa bolj najstniška gejevska serija, brez erotike, na easy napisano, brez neke globine.

Zdaj pa nazaj k enemu mojih naj naj naj avtorjev: Mark A. Roeder...

Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 apr 2011, 16:00

THE PERFECT BOY: po pričakovanjih, Mark A. Roeder ni razočaral. Edino škoda, ker ni celotne serije na netu, bo treba še konkretno iskat druge dele. Ni na erotični ravni, ampak zakon za brat.

Naslednja:

Slika

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov