College Romance (kategorija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: College Romance (kategorija)

PrispevekNapisal/-a skyline » 18 jul 2012, 12:29

Jap. Jst. Sej je kul,sam da je ona nedolžna in da spita skup šele na predzadnji strani.

In da je dolga. Ful.

Drgač pa fina tema.
Tudi jaz sem brala...ni tako slaba..je pa res da je sex sele na koncu...pa..no ne bom spoilala preveč...ni pa tko kot 50shades ali pa BD in podobno ful dobre knjige...nadaljevanje je skoraj bolše...
Js sm to tud prebrala, sam sm dala slabo oceno. V bistvu se sploh ne spomnim točn, ka me je tk živciralo. Mislim da to, da je blo na konc tak oh, ah, presladko vse, da me je minil, pa komplicirala je ženska ful. Mislim da je blo to, sam sej pravm, se ne spomnim točn, in če se ne spomnim pa sm jo prebrala tk en mesc nazaj, pol to vse pove. V bistvu sm pričakovala way too much od te knjige.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 18 jul 2012, 22:16

Jst tudi. Pričakovala več, namreč.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 19 jul 2012, 20:31

Ravnokar prebrala: All the Wrong Reasons od J. L. Paul

Slika

Irelyn's life is headed in the right direction: College education, new friends, fantastic boyfriend. Her dream of writing romance novels isn't too far out of reach. Her relationship with her family is good. And to top it all off, she's positive her boyfriend is going to propose soon. Yes, life is wonderful.

Until that night with Lucas changes everything.

Knjiga je zlo podobna Thoughtless, ampak meni je vseen všeč. Jo pa odsvetujem vsem, ki imate probleme z varanjem v knjigah :D . Obstaja tudi nadaljevanje z naslovom Vicious Circles, v katerem je glavna junakinja Irelynina prijateljica Bailey.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 19 jul 2012, 20:36

Ravnokar prebrala: All the Wrong Reasons od J. L. Paul

Slika

Irelyn's life is headed in the right direction: College education, new friends, fantastic boyfriend. Her dream of writing romance novels isn't too far out of reach. Her relationship with her family is good. And to top it all off, she's positive her boyfriend is going to propose soon. Yes, life is wonderful.

Until that night with Lucas changes everything.

Knjiga je zlo podobna Thoughtless, ampak meni je vseen všeč. Jo pa odsvetujem vsem, ki imate probleme z varanjem v knjigah :D . Obstaja tudi nadaljevanje z naslovom Vicious Circles, v katerem je glavna junakinja Irelynina prijateljica Bailey.
Nisem vedla da obstaja 2. del Omg in to vidim da je že leta 2011 biu zuni :118:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 jul 2012, 10:59

:102: Chelle Mitchiter - Evelyn Vine Be Mine

Stone.
No, he’s not my boyfriend, or even just a friend.
In fact, we’ve never spoken a word to one another.
Stone and his band mates rule the ‘Alice Gardens’ house and dominate most of the other university students as well. People respect them, fear them, adore them.
And Stone is their king.
Their huge, silent, intimidating king. He frightens me.
Whenever I’m near him, my entire body trembles and all of my senses stand alert.
I shivered as a strange, prickly sensation wandered up my spine, as though someone was watching me. I froze as I saw him, sitting across the field in the stand opposite mine. How long had he been here? Had he been watching me?

An M-rated story that takes place in Australia, it features two characters, Evie and Stone, ones who would never consider each other. Evie's the reserved, frightened girl with the large family and Stone is the intimidating leader of a band. He dominates the university's campus. They're on opposite ends of the spectrum but their chemistry is ever-so present.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 24 jul 2012, 12:04

:102: Chelle Mitchiter - Evelyn Vine Be Mine

Stone.
No, he’s not my boyfriend, or even just a friend.
In fact, we’ve never spoken a word to one another.
Stone and his band mates rule the ‘Alice Gardens’ house and dominate most of the other university students as well. People respect them, fear them, adore them.
And Stone is their king.
Their huge, silent, intimidating king. He frightens me.
Whenever I’m near him, my entire body trembles and all of my senses stand alert.
I shivered as a strange, prickly sensation wandered up my spine, as though someone was watching me. I froze as I saw him, sitting across the field in the stand opposite mine. How long had he been here? Had he been watching me?

An M-rated story that takes place in Australia, it features two characters, Evie and Stone, ones who would never consider each other. Evie's the reserved, frightened girl with the large family and Stone is the intimidating leader of a band. He dominates the university's campus. They're on opposite ends of the spectrum but their chemistry is ever-so present.
Na GR vidim, da jo imaš :) prosim prosim :022:
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 jul 2012, 12:24

maš ;)

glede moje GR strani je pa tk...

sam mapa 2012 je up to date, drugih knjig (ki so pred 2012 izšle) še pa nism uspela vseh dat v seznam, kaj zihr mam (e-found) in kaj mogoče mam mogoč pa ne (e-not-found). Tk da če kdaj gledaš moje knjige na GR, tud če je v podmapi e-not-found, to ne pomen, da je zihr nimam (če je izšla pred 2012). All in all... če je označena kot e-found, pol jo 100% mam.

Bi si rada zrihtala GR stran, da bi bla čist na tekočem (delam na tem). Sam ko vsak dan dobivam nove knjige in še komi mapo 2012 urejam sproti, če mam pa kej viška cajta, grem pa še starejše, sam ko to traaaaajaaaaaaa :?

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 24 jul 2012, 12:51

maš ;)

glede moje GR strani je pa tk...

sam mapa 2012 je up to date, drugih knjig (ki so pred 2012 izšle) še pa nism uspela vseh dat v seznam, kaj zihr mam (e-found) in kaj mogoče mam mogoč pa ne (e-not-found). Tk da če kdaj gledaš moje knjige na GR, tud če je v podmapi e-not-found, to ne pomen, da je zihr nimam (če je izšla pred 2012). All in all... če je označena kot e-found, pol jo 100% mam.

Bi si rada zrihtala GR stran, da bi bla čist na tekočem (delam na tem). Sam ko vsak dan dobivam nove knjige in še komi mapo 2012 urejam sproti, če mam pa kej viška cajta, grem pa še starejše, sam ko to traaaaajaaaaaaa :?
Vem, tudi pri meni je tak, da še nisem posortirala kaj vse mam :) je pa res, da pri tebi najdem cel kup knjig, ki bi jih brala...in potem se moja to-read lista veca in veca :D
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 24 jul 2012, 14:23

Lahko še meni prosim pošlješ skyline? Zveni zanimivo. :019:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 24 jul 2012, 18:26

Jaz bi jo tudii prosim. Sicer nisem prepričana, če mi bo všeč, ker naj bi bila glavna oseba prestrašena miš, ampak bom probala :) .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost