College Romance (kategorija)

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: College Romance (kategorija)

PrispevekNapisal/-a skyline » 24 jul 2012, 21:06

mata ;)

:102: branje na lastno odgovornost, js knjige še nism prebrala, sm pa slišala pohvale
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 22 avg 2012, 02:16

Walking Disaster is scheduled for release April 2013. Warner Brothers has optioned it for a movie, so we have that to look forward to, as well!

:eyebrows:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 22 avg 2012, 09:12

Jupi! :tralala: Ampak kje je še april... :015:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 avg 2012, 12:57

http://www.goodreads.com/book/show/1578 ... rfect-game
http://www.goodreads.com/book/show/1574 ... te-mistake

Še dve knjigi ki zvenita zelo dobro. Upam samo da bota tud dejansko tak awesome.
Po Beautiful Disaster in Thoughtless/Effortless sem dosti knjig prebrala, ki so zvenele slično dobro kot ti dve, samo kaj ko pa vsebinsko pa so me vse razočarale. Niti ena se do zdaj še ni mogla kosat s tema dvema.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 avg 2012, 15:44

Po Beautiful Disaster in Thoughtless/Effortless sem dosti knjig prebrala, ki so zvenele slično dobro kot ti dve, samo kaj ko pa vsebinsko pa so me vse razočarale. Niti ena se do zdaj še ni mogla kosat s tema dvema.
:114: :025:

Najbolj me razkači to, ko opis je tak, da misliš "woooow, tole pa bo tapravo!" pol je pa boring as shit... al pa so še notr tiste ornk najstniške fore... never been kissed and don´t know how to do it... sm opazla da sm totalno prerasla že ya knjige... more bit res Res RES ornk dobra ya, da mi je cool :roll:

tale more bit po moje OK, sam je nikjer ne dobim :015:

http://www.goodreads.com/book/show/13520168-new-house-5

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 26 avg 2012, 11:31

Warner Brothers has optioned it for a movie, so we have that to look forward to, as well!

:eyebrows:
novička:

"Jamie does not have a say in who will be cast in the Beautiful Disaster movie."

Damn pa ameriška film industrija! Mam feeling da se je avtorca pri TMI veliko boljš pogajala pri prodaji pravic za film (kot je sama rekla "books are like children and I care for them") kot pa Jamie... enim se očitn res gre sam za cash, ko napišejo knjigo :thumbdown:

Uporabnikov avatar
WindShadow
Fairy

PrispevekNapisal/-a WindShadow » 26 avg 2012, 12:21

Meni se zdi, da so eni avtorji preveč navdušeni nad tem, da hoče nekdo po njihovi knjigi posneti film, da bi se vprašali, če bodo na koncu na film enako ponosni kot na knjigo. Potem pa vidijo še denar, hitro podpišejo in nimajo več besede. Lahko samo upajo, da bo film vsaj koliko toliko zvest knjigi. :?

Al pa George R. R. Martin - on je tudi ne vem kolko let vztrajno zavračal ponudbe za film, zdaj pa je le sprejel, je sodeloval pri castingu, piše scenarije ... in Game of Thrones je izpadla zlo dobro. Po mojem ima še več oboževalcev kot pa knjige. :thumbup:

Včasih je dobro malo premislit preden podpišeš.
“In the case of good books, the point is not to see how many of them you can get through, but rather how many can get through to you.”
― Mortimer J. Adler

LaMia
Fairy
Kraj: Ljubljana-Črnuče

PrispevekNapisal/-a LaMia » 26 avg 2012, 12:36

To be fair... mata vseen TMI pa Game of Thrones velik večji fan base, in s tem pomoje dost bolše izhodišče za pogajanje... definitivno je treba pomislt, pa pazt na integriteto knjige ko jo "prodajaš" nekomu, ampak mam filing da tak involvement kot ga masta Martin pa Cassy ni norma, ampak bol izjema... but I may be wrong...

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 03 sep 2012, 13:15

A veš tisto, ko ma knjiga vse prepozicije, da bi bla awesome, pol pa začneš brat in postaneš prav jezn (Hulk stajl), ker je pisateljica zafookala kompletno vse?
Mislim, na 50. strani, ko se mnda glih 2 tedna poznajo, že tako delajo kot da so del epic love trikotnika, ki se že vleče leta in leta, ki je terjal smrtne žrtve in ki je zahteval kup life-altering in hudo emocionalnih odločitev. I love love trikotnike, ampak samo te, ko mi da glavni lik na nek način vedet, da ji en od tipov več pomeni kot drugi. Za poslastico pa ma glavni ženski lik Virgin mary sindrom. You know, she's pure, a virgin, never had sex, never kissed anyone, never wore makeup, never went to parties etc, a glej hudiča, na 1x ma pa ves male attention, si gre po piercing, praktično dry humpa tipa, ki ga komaj pozna... and she's basically attracted to everyone, even the guy who's sexually harrasing her.
:118:

Aja, o tej knjigi govorim -- http://www.goodreads.com/book/show/1573 ... ng-chances ;)
(sorry for the rage post, samo mogla sem si lufta naret)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 03 sep 2012, 14:37

js sm si jo ravn shranla, kr je opis zgledu cool... :roll:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost