Men in UNIFORM

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Men in UNIFORM

PrispevekNapisal/-a skyline » 01 avg 2012, 14:17

Impak če je tjulenj, je moja prva asociacija cirkus, pa žoge pa tako naprej.
What's wrong with SEAL????

:118: :118: :118:
:114:

Tjulenj je men vse druga ko pa badass. Tjulenj je tak šikan, nagajiv, tale lepe nedolžne očke ma...

Slika

Kje je tuki povezava, me ne vprašat.
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 03 avg 2012, 00:37

Jst sem prebrala zdele še A Game of Chance. In bom rekla tkole: I like Chance. And Sunny. Ampak zgodba je bla pa že tko za lase privlečena, da je blo kr neverjetno. And she was a virgin.
Resno. Razumem, da so v unih zgodovinskih romanih ala Quick in Garwood ženske nedolžne. Tudi tko, kdaj pa kdaj. Ampak če so pa vse v seriji je pa tu mač. Prebrala sem 4 knjige. Vsi MacKenziji so bli valda oh in sploh izkušeni in VSE njihove drage so ble nedolžne. :121: Sej ne rečem, da niso mele razloga (se kdo spomne Daisy iz Kiss an angel, ker tista je šele :121: ), ampak to je tu mač.
Se pa fino berejo. Pa zabavne so. Zelo.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

janina
Elf

PrispevekNapisal/-a janina » 03 avg 2012, 19:14

And she was a virgin.
Resno. Razumem, da so v unih zgodovinskih romanih ala Quick in Garwood ženske nedolžne. Tudi tko, kdaj pa kdaj. Ampak če so pa vse v seriji je pa tu mač. Prebrala sem 4 knjige. Vsi MacKenziji so bli valda oh in sploh izkušeni in VSE njihove drage so ble nedolžne. :121:

Jao kok pa tole mene iritira :thumbdown: .

Sicer te serije (še) nisem brala tako da ne vem zakaj so ble te ženske še nedolžne,ampak kot da se nekatere avtorice trudijo predstavit kot neko pozitivno okoliščino, da je bejba nedolžna - kot da se zadeva dogaja pred l. 1900. Pa potem nadaljevanje, torej ko sreča Mr. Rigt naenkrat rata ful zagreta in običajno po eni noči obvlada zadeve kot profesionalka. O please... :roll:

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 04 avg 2012, 10:32

Ja sam morate vedet da te knjige so bile izdane od leta 89-99(kiss an angel 96). Napisane pa še prej. In moram reč, da ful knjig ki sm jih prebrala "iz tega obdobja" so imele nedolžne junakinje. Čeprau, roko na srce, tudi ta pretirana nedolžnost mi ni všeč. Who knows, mgoče so pa bile bolj "pridne" kot novodobna dekleta :lol:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 avg 2012, 10:39

Pridem v temo "men in uniform" pa govorite o tjulnih

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 avg 2012, 12:46

Ponovno smo razpravljal o naših čudovitih slovenskih prevodih... navy SEALs = ameriški tjulnji... :110:

Drgač bom pa dans spet mal updatala seznamček na 1. strani, najdla še par serij :eyebrows:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 04 avg 2012, 13:51

Nedolžne glavne junakinje = bruh na kubik! :115: Na živce mi gre dvoličnost v knjigah. Na živce mi gre, kaj s tem skušajo pisatelji predstaviti bralcem. ali bolje rečeno pisateljice, kar je še huje glede na to da so ženske. Ker jaz iz tega sklepam, da po njihovem mnenj očitno lahko ženska spozna dobrega, seksi, postavnega moškega, le če je nedolžna. Ker drugače je uporabljeno blago. In njen prvič je seveda amazing in nekak se mi zdi, da skušajo s tem opravičiti to, da se je tip gonil naokrog - ker drugače ji ne bi znal "pripravit odličnega prvega seksa". In ženske so seveda rojene popolne in se takoj znajdejo in so sex goddesses. Yeah right. In te uboge nedolžne ženske se pustijo podrejati v vsemu mačo manu. Če pa ženska ni nedolžna, potem pa je imela maksimalno tri (to je že veliko) partnerjev, ki so bili seveda vsi slabi. In glavni tip v knjigi ji odpre vrata v čudoviti svet seksa, ker je mašina in lahko zdrži cel dan in celo noč in ona je z njim srečna za vekomaj.

Ja, mislim, da je očitno da mi gre to grozno, grozno, grozno na živce in ne morem brat takšnih knjig. Kar kri mi zavre. In to pišejo ženske! Razumem, da bi tipi in bi bil to pač nekak "fetiš" oziroma nekaj kar si pač želijo ampak ne razumem zakaj bi si neka ženska želela dajat takšno sporočilo svojim bralkam.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 04 avg 2012, 13:59

Ej js si prav želim najt eno bukvo, kjer bi blo kontra. Da bi bila bejba tista, ki je ful dedov menjavala in bi bla res prava sex goddess in bi deda badassa porihtala v postli tk da bi mu možgane scvrl. Ma ni ene take knjige, ki bi prišla vsaj blizu temu :(

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 04 avg 2012, 16:09

:104:
Če jo katera najde (haha), potem jo mormo sharat med seboj. Ampak možnosti so bolj majhne za to :118: .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Stellar
Human

PrispevekNapisal/-a Stellar » 04 avg 2012, 16:43

Ej js si prav želim najt eno bukvo, kjer bi blo kontra. Da bi bila bejba tista, ki je ful dedov menjavala in bi bla res prava sex goddess in bi deda badassa porihtala v postli tk da bi mu možgane scvrl. Ma ni ene take knjige, ki bi prišla vsaj blizu temu :(

Najbolše da si to zadamo za like our Bralnica mission :D me res zanima če bi nam uspelo :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost