Pushing the Limits

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Pushing the Limits

PrispevekNapisal/-a taša » 25 jul 2012, 13:23

Mhm ja, to sem opazla ja, da se tam več ne šerajo knjige...Še dobro, da mamo vas na Bralnici..ker jaz čedalje manj knjig sama najdem :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 14:46

Perusing the Shelves formerly known as Share Term Papers.
Samo stvar je invajt only & secret (hantle so meli z uploadanjem in arcji tak da skušajo zdaj čimbolj tiho bit glede tega da se še naprej uploadajo knjige).. Kak pa prideš do invajta pa ne bi vedla. Jaz sem en dan ZS s povabilom dobla in to je blo to :D
Invajte pošiljajo samo adamini, drugi člani ne, je že folk spraševal (js sm tud iskala, če se da), pa so adamini odgovorili, da samo oni pošiljajo invajte in da zaenkrat majo fiksno bazo private članov, tk da ne invajtajo novga folka. Poslali so pa povabilo tistim, ki so pomagali prej drugim al z uploadi al z info. Tak so vsaj rekli. Lahka se zdej sicer registriraš, sam nimaš dostopa do uploadov, tk da ti nč ne nuca, če nisi med "private". Žal.

Drgač pa GR ni totalno zanesljiv vir glede uradnih izzidov knjig, ker tam folk sam napiše, kdaj je knjiga izšla, tk da lahka kiksnejo pri vnosu. Js sm že enihparkrat naletela na narobne publication dates, namest 2013 je blo 2012 pa sm bla cela happy da je knjiga zuni, pol pa na blogu od pisateljice preberem, da je knjiga v teku pisanja. Al pa je napisano sam, da izzide v July, pol se pa praski po glavi, kir dan. Tk da za 100% pravilnost podatkov, je Amazon :thumbup:

Za to knjigo je namreč takole:
Pushing the Limits [Hardcover] - Publication Date: July 31, 2012
Pushing the Limits [Kindle Edition] - Publication Date: August 1, 2012

Tk da en tedn še treba počakat :016: :015:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 14:57

mal teaserjev da vete kaj vas čaka:

“I love you enough to never make you choose.”
-----------------
Luke used to give me butterflies. Noah spawned mutant pterodactyls.
-----------------
In a lightning-fast move, he placed both of his hands on the brick wall, caging me with his body. He leaned toward me and my heart shifted into a gear I didn't know existed. His warm breath caressed my neck, melting my frozen skin. I tilted my head, waiting for the solid warmth of his body on mine. I could see his eyes again and those dark orbs screamed hunger .
"I heard a rumor."
"What's that?" I struggled to get out.
"It's your birthday."
Terrified speaking would break the spell, I licked my suddenly dry lips and nodded.
"Happy birthday." Noah drew his lips closer to mine; that sweet musky smell overwhelmed my senses. I could almost taste his lips when he unexpectedly took a step back, inhaling deeply. The cold air slapped me into the land of sober.
-----------------
We’d read about sirens in English this fall; Greek mythology bullshit about women so beautiful, their voices so enchanting, that men did anything for them. Turned out that mythology crap was real because every time I saw her, I lost my mind.

BTW, naslednja knjiga izzide 2013, naslov je DARE TO YOU in je Beth's story. :024:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 15:05

pa uradni trailer mi je ful fajni (in tud tuki na konc piše, da pride knjiga ven avgusta):

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 15:10

PRVA 4 POGLAVJA lahk preberete na netu:

http://figment.com/books/339473-Pushing-the-Limits

:026:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 jul 2012, 15:15

Pa ko smo že glih pr tem, kak hitro naši prevajajo knjige... v Franciji je že izšla...

Slika

Slika

Slika

Edin kar men pri vsem tem ni jasn, kaka fora je to, da je v Franciji bukva že na policah, če kao original izzide avgusta :027: :027: :027:

Pa comment od avtorce na FBju 1. JUNIJA:
"Happy Book French Birthday to me! Hors Limites (Pushing the Limits) has been released in France!!!!"

hmmmmmmmmm...

I´m a little confused right now... :? :? :?

Glede na poste, zgleda da je knjiga že zuni... da je najprej izšla kot ARC v UK, v Australiji je že tud:
Slika

pol so pa Francozi prevedl ARC, zdej pa čakamo na USA publication date...

UK vs USA covers for PUSHING THE LIMITS by Katie McGarry:
Slika

tole men zdele ni več najbolj jasn, še vsak cover je drgačn... :118:
Nazadnje uredil/a skyline dne 25 jul 2012, 15:30, skupaj urejeno 1 krat.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 jul 2012, 15:17

Mi smo res posebna država. :115:

Tnx za to!
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Chloe
Dhampir

PrispevekNapisal/-a Chloe » 25 jul 2012, 17:42

pa uradni trailer mi je ful fajni (in tud tuki na konc piše, da pride knjiga ven avgusta):

:108: :022:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 25 jul 2012, 20:00

Ful dober trailer! Hvalabogu ni noter igralcev. :thumbup: Komaj čakam to knjigo. :108:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 jul 2012, 11:58

sam še 3 dni... :tripple: :tripple: :tripple: :tripple: :tripple:

Slika

kaj če bi bil pa to avgustovski bralni izziv, ker predvidevam da bomo tk vse to brale? glede na to da bo julijski uber polomija? :? al pa tk ko je blo za VA za dodatno značko?

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov