Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 10 apr 2013, 06:52

Oooo skyline! Si prebrala? :eyebrows: Sej sem vedla, da ne boš mogla odložit knjige dokler nisi prišla do zadnje strani! Predvidevam, da hodiš naokrog kot zombi, ker bereš cele noči, tak kot sem jz prejšnji teden! :lol:
Kak mi je všeč, da se še nekdo tak navdušuje kot jz in da pišeš takšne dolge poste in se ne počutim tak noro. No, ali pa sva skupaj obe nori, but who cares!
Tri smo take :D
Slika
Slika
A vete tist problem... ko ofneš knjigo (The Archer v mojem primeru)... začneš malo brat... kao sam mal bom pokukala kak se začne... in heeeeeeeeeeeej gleeeeeeeeeeej huuuuudiiiiiičaaaaaaaaaaaa ura je 4 zjutri...

damn you Morrigan... just damn you!!!!!!!! :twisted:
You know you love me! :jupi: Ful me zanima tvoj komentar!

Tvoj komentar T&G bom pa zvečer komentirala, zdej moram na faks.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 10 apr 2013, 06:54

Oooooo pa glejte kaj sem ravno našla na Abijinem blogu:

I’m not going to fuck you, Kels.”
“Why not?”
“Because you’re hurt and I get rough.”
Kelly swallowed hard, his breath quickening. “How rough?”
Nick cocked his head and smiled slowly.
“That’s kind of hot.

Slika
Slika

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 apr 2013, 12:36

Kdaj pa je predviden ta spinoff da pride vn?????? kr js ga hočm... tk... dans... :mrgreen:
Oooo skyline! Si prebrala? :eyebrows: Sej sem vedla, da ne boš mogla odložit knjige dokler nisi prišla do zadnje strani! Predvidevam, da hodiš naokrog kot zombi, ker bereš cele noči, tak kot sem jz prejšnji teden! :lol:
Ma pejt ti nekam, ka me zafrkavaš... :huhuhu:

Taka sm ko bi me vlak zbil... sam vlačim se sem in tja... podočnjaki do kolen... sej sm vedla ka bo... in ja ITAK da sm prebrala, če sta pa spoilerje začele pisat, kak nej pol ne-berem??? Ni šanse... In zdej sm pr The Archer... ja dreka bom spala dans kej ne... ko me že tak oke bolijo od branja ponoči, da mam take ko angora zajc... ampak who cares if I'm blind in one month, I wanna read... :109:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 10 apr 2013, 17:54

Morriiiiiiiigaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!! KDO JE THE ARCHER???????? WAAAAAAA kak je nora knjiga!!!!! Dej sam to mi povej, al je kdo od njih al ni, kr sm cela živčna!!!!!

Update: OK, zdej sm že skapirala, da je edn izmed njih, sam še vseen ne vem KDO. 2 mam na sumu... verjetn je pa en čist XX a ne da? Tist, ko misliš da je, tist ziher ne bo... a?
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 10 apr 2013, 21:37

:019: :019: :019: Nč ne povem, sej boš vidla kdo je! :P

Men je bil to najbolj kruti del knjige. Tam ko sta sedela v kafiču in mu je Ty razložu situacijo kao. Men je srce kr pokalo in sm bla po eni strani jezna na Ty-a, ker je dal job pred Zane-a, po drugi strani pa sm štekala. Ampak vseeno, če se sam postavim v kožo od Zane-a... Da nekoga ljubiš tak močno da komaj dihaš brez njega, da mu dobesedno položiš na pladenj svoje glavne skrivnosti in misliš da je on naredil enako, pol pa to zveš. Men je blo čist logičn, da se je Zane počutil totalno izdan in prizadet, ker ja, js bi tud razmišljala tak, če bi se men to naredlo, da je za Ty-a bil VSE job, da sta tud onadva bla JOB, ker takrat ko si prizadet, itak razmišljaš vse najhuje. V tem delu knjige sm bla razočarana nad Ty-em ful, ker se mi je Zane totalno smilil.
Jaz, ta del v kafiču je bil res zelo žalosten, sem se tudi cmerala kot dojenček :108: . Ampak kaj mi je blo pa najlepš je blo pa to, da je Zane odvihral ven, ampak se ustavil pred vrati in videl kak Ty obupan sedi za mizo in se odločil, da gre nazaj :024: . Ampak potem se pojavi zgaga (a.k.a. Liam Bell) in se to na žalost ne zgodi.

Ko sm prišla do tega dela v knjigi, sm samo upala, da ne bo Abby šla v neko magično smer, ker to mi pa totalno nebi blo cool. Ne vem zaka, js sm pri njima navajena action, ne pa da bi se neka črna magija zravn začela pojavljat.
Mislim, da je dobro spelala ta del z vudujem. Itak že od prej vemo kak fejst je Ty vraževeren, tak da vudu ni bil prevelik preskok al kak bi temu rekla. Všeč mi je bilo, kak Zane ni verjel, ker je čist preveč skeptičen in realen do tega - njegovi analitični možgani nikakor ne morejo dojet, da bi lahko obstajale stvari, ki se jih ne da razložit. :lol:

Men je bil pa Liam cool. Ne vem zaka, verjetno zato, ker se ga je Ty malo bal, in če se ga je on bal, pol fuck, he's got to be a fucking badass! Mam feeling, da bomo o njem še veliko slišali, ker to kar je na konc naredu, more bit nek ornk razlog za to. O njem mam fajn dober feeling, da je Liam zakon, ne vem zaka, ampak ne morm ga met v črni luči, všeč mi je. Ne glede na to, kaj je in kaj počne, se mi zdi, da je totalno good guy.
Ne vem, če je ravno good guy, ampak je pa definitivno zanimiv. Mislim, da se ga ne da dat v nobeno skrajnost - ni samo dober in ni samo slab. Ful me spominja na Remyja - kaj misliš ti, skyline? In mene tud močno zanima razlog za streljanje. Mislim, da zazlaga "He`s a scorpion and I`m a turtle" ni dovolj, mora bit še nekaj v ozadju.

To je mene tud mal razjezilo, čeprav štekam. To kar je rekel, je po moje reku iz čistega principa, sam zato da bi Ty-a še bolj prizadel. Na živce mi je pa šlo to, ko so šli Tya reševat in je spet pil. Štekam prvič zaka je pil, to drugič me je pa mal zabolelo :(
Upam, da se v nadaljevanju poboljša. Itak je Abi rekla, da je bil en izmed njenih ciljev, da Zane postane bolj samozavesten in se poboljša, ko je prevzela sama pisanje.
Men je bilo tudi všeč, da smo dobili mal boljši vpogled v njuno preteklost, sem pa z razliko od tebe mejčkn zavila z očmi, ko smo zvedeli, da je bil Ty tisti, ki ga je Zane videl v preteklosti. Pa ok, to bi še nekak preživim, k je btw res sweet, da je Ty tisti ki je Zaneu vzpodbudil zanimanje za moške, samo da se mu sploh ni posvetil, da bi to lahko bila ena in ista oseba...sej tok se človek spet ne spremeni al kaj? Me pa res zanima kaj bi bilo, če bi takrat Zane sprejel povabilo - that would be interesting.
Ja to je blo men mal LA LA LA, ker kok hudiča se ne spomniš tega... če je Zane-a Ty takrat tako hudičevo fasciniral, pol madona da ne pozabiš tega frisa. Pa ful fajni mi je bil komentar od njegove žene, haha, da če bi Zane hotu podret Tya je to čist cool z njo, sam če lahk gleda, hahahaha, faca.
Meni se zdi, da ni tak nenavadno, da Zane ni prepoznal Tya, ker je blo v knjigi velikokrat poudarjeno kak je Ty dober igralec in postane čist drug človek, ko prevzame od nekoga identiteto. In Tyler Beaumont je bil sigurno čisto drugačen, kot B. Tyler Grady. Me pa na drugi strani čudi, da se Ty ni spomnil Zanea. Ok no, saj je verjetno veliko ljudi povabil "igrati se" (btw, gremo prevrtet čas nazaj, se prestavit v knjigo in it v tisti bar sredi NOLA in rečt "JA!!!) na povabilo?)
OK, zdej sm prišla čez vajine komentarje, sam morm še enkrat povedat... JS SM OBSEDENA!!!!!!!! Čist sm notr padla no... in me sploh ne mika it brat zdej ene YA knjige, ko vem da bom sam zavijala z očmi... Ahjej... The Archer it is :D Sj sm vedla ka bo :D Točn sm vedla ka se bo zgodl ko to knjigo v roke vzamem... zdej bom do konc mesca brala tk sam m/m knjige in bom pol razočarana, ker nobena ne bo prišla niti blizu tem knjigam... I'm so fucked! :roll:
:hug1: :hug1: :hug1: A Gravedigger˙s Brawl si prebrala? Ta je tud fajna, sicer je malo paranormalnega zraven, ampak je vseen dobra. Tak da boš lahko še četrto noč zapored prečula! :lol:

Iiiin sedaj... NICK & KELLY SNIPPET! - http://abiroux.tumblr.com/post/47605954034/shock-awe

Ga še nisem prebrala, ker sem prijazna duša in sem ga najprej delila z vama.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 11 apr 2013, 03:31

:024: :024: :024: :024: :024: :024: :024: :024: :024: :024:
:022: :022: :022: :022: :022: :022: :022: :022: :022: :022:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 11 apr 2013, 08:58

Šele dans sem prebrala. In OMFGŽBLJ! Daaaaaamn! Tole pa je hot! Če so še pred obstajali v moji glavi dvomi o tem ali pašeta skupj... ja, zdej so vsi izginli! Hočem spinoff, RIGHT NOW! :drools:

Slika
Slika

Še alternativna scena, kjer bi Kelly umrl: http://abiroux.tumblr.com/post/47679791 ... nate-scene

:cry:

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 11 apr 2013, 10:51

Oooo skyline me veseli da si prebrala končnooo!! :eyebrows: Zdej bomo lahko skupaj jamrale in stokale kok je težko na tem svet, ker mormo čakat na naslednjo knjigo :019:
Sploh me je presenetil Owen, ker je bil najbolj glasen glede tega. In ful mi je všeč, da se je v T&G Owen malo spremenil in se sprijaznil z njuno zvezo, oziroma se je kljub svojemu nasprotovanju postavil na Tyevo stran in mu pomagal!
Ja Morrigan, tukaj se strinjam s tabo, mene je tud kr lepo presenetu, moram priznat. Sem res vesela da je pokazal dobro voljo in skušal sprejet situacijo takšno kot je. Na splošno mi je všeč da je cel tim sprejel Zanea v svoj krog, čeprou mislim da je bilo nekje v knjigi napisano, da se more še dokazat, da mu bodo zaupali, ampak vseeno, se fantje vsaj trudijo.

In strinjam se tudi s tem, da so nekatere reakcije Zanea mogoče malo pretirane, samo po drugi strani, pa če se poskušam postavit v njegovo kožo, verjetno ne bi odragirala nič drugače, kot z veliko jeze in frustracije. Pri sex sceni lahko pa rečem samo to, meni ni bila grozna, daleč od tega, me je pa šokirala. Predvsem me je šokiral kar je Zane na koncu naredu/reku Tyu, ostalo pred tem je bilo kar pričakovano oziroma me ni začudlo, glede na Zaneov karakter.

Liam bo imel pomojem res še kr veliko vlogo in možno je, da je res on kriv, da je bil Ty vploklican nazaj k aktivnim marincem. Mi je blo pa res zakon njegovo flirtanje z Zaneom in takrat v baru, ko ga je povabil k sebi v sobo. In če sem čist iskrena, za trenutek sem pomislila, da bo Zane to res naredu. Resno, ne vem kaj me je prešinl, ampak sm sama seb rekla OMG don`t do it Zane. Čeprou po drug stran (ne me linčat), me je pa malenkost firbec pomatru kako bi se to potem odvil, kaj bi se zgodl,...hja i know i suck! Pa sej to ne zato ker bi biu Liam oh in sploh šarmer (tough he knows how to flirt), ampak Zane bi to naredu zato, da bi se maščeval Tyu in dejansko sem za sekundo vidla to njegovo odločitev v glavi, čeprou sem takoj vedla da ni šans da bi to naredu Zane.
Ja to je blo men mal LA LA LA, ker kok hudiča se ne spomniš tega... če je Zane-a Ty takrat tako hudičevo fasciniral, pol madona da ne pozabiš tega frisa. Pa ful fajni mi je bil komentar od njegove žene, haha, da če bi Zane hotu podret Tya je to čist cool z njo, sam če lahk gleda, hahahaha, faca.
No to je to o čemer sem jz govorila. Kako je lahko pozabu Tya, če je bil res tok fasciniran nad njim? Doesn`t make sense. In ja Morrigan, se strinjam k si napisala da je Ty odličen igralec, samo tukaj jz bolj ciljam na fizično podobnost, torej poteze obraza, oči, govor. To ne pozabiš kar tko. Pa če se ne motim, ni bilo nobenega govora, da bi Ty v tem času koj je bil tam, kaj bistveno spremenil videz. Če ne drugega, bi mogu Zane vsaj ko sta se prvič spoznala dobit kakšen flash back. Ampak ok, pustmo to zakaj se ni spomnil in sprejmimo to romantično zgodbico, ki nam jo je Abi dala, ker roko na srce, je takih stvari v tej knjigi manjkalo. Hvala bogu ni bilo vse samo jeza/žalost/razočaranje,...

Ok vidm da morm nujno prebrat The Archer, Gravedigger˙s Brawl sem pa že prebrala in mi je bla kar vredu knjiga. Sploh Ash je bil jummy jummy :drools:

Nick in Kelly - jaaaa, po tistem k je Abi objavla snippet huh, it was suddenly very hot :024: Všeč mi je ker je notri vrgla tud Ty/Nick issue in tko dobimo 100% potrditev, da je Nick over Ty and now i like him even more!! In definitivno je kemija med Nickom in Kellyem. Drgač je pa Abi rekla, da bo ta snippet dopolnila in nardila novelo. In s tem ko je to nardila, si je čist zjebala plane za Nickovo knjigo in more zdej čist na novo začet :019:

Sceno, ki jo je objavila, ko je Kelly umrl je pa OMG neeeeee. Sploh Nickov odstavek na koncu:
Nick raised his head, tears streaking down his face. “I promised him I wouldn’t let go.”
Slika

Jz upam da je Abi resno mislna k je rekla da v book 8 ne bo nobenga mučla in da bo šla knjiga čist v drugo smer - predvidevam/upam da v smislu, da bosta začela nazaj gradit medsebojno zaupanje in da bo zgodba mal bl mush mush in romantična - i need that, i really do!! Sej ne pravim da nej ne vem kakšno romanco napiše, ampaaaak, i miss Ty and Zane in hočem spel mal romance med njima. Zgodba naj bi imela neke Abijine osebne izkušnje notri, mislim da je ciljala na ugrabitev. Uuuu pa na Škotsko gre Ty - what do you thing about Ty in a kilt. :019:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 12 apr 2013, 01:42

fuck...

Slika

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 12 apr 2013, 14:50

Liam bo imel pomojem res še kr veliko vlogo in možno je, da je res on kriv, da je bil Ty vploklican nazaj k aktivnim marincem. Mi je blo pa res zakon njegovo flirtanje z Zaneom in takrat v baru, ko ga je povabil k sebi v sobo. In če sem čist iskrena, za trenutek sem pomislila, da bo Zane to res naredu. Resno, ne vem kaj me je prešinl, ampak sm sama seb rekla OMG don`t do it Zane. Čeprou po drug stran (ne me linčat), me je pa malenkost firbec pomatru kako bi se to potem odvil, kaj bi se zgodl,...hja i know i suck! Pa sej to ne zato ker bi biu Liam oh in sploh šarmer (tough he knows how to flirt), ampak Zane bi to naredu zato, da bi se maščeval Tyu in dejansko sem za sekundo vidla to njegovo odločitev v glavi, čeprou sem takoj vedla da ni šans da bi to naredu Zane.
V Interrogation room je Liam rekel, da ni on razlog, da so bili vpoklicani, ampak saj sam pravi, da laže, tak da je po mojem tud v tem primeru. Tud jaz sem pomislila, da bo to naredil, sploh ker je takoj po tistem njunem pogovoru preskok in se nadaljuje s tem, kako Zane odpre vrata v sobo. Sem tudi pomislila, da je Liamova soba, ampak k sreči ni bila. Sem pa čist ista kot ti - me je tud za trenutek zanimalo kak bi to zgledalo, ampak tega hvalabogu ni naredil, ker dvomim, da bi mu to Ty odpustil. Da še nekaj pojasnim - ko sem napisala, da je angry sex scena grozna, nisem mislila s tem, da je slaba - mislim ravno nasprotno. Z "grozno" sem mislila na to, da je bila grozna situacija, njun prepir, njuno tropljenje - srce me je bolelo, cmerala sem se celi čas, ko sta se prepirala, tak da je bilo grozno zame, ko sem brala, ker sem prav trpela z njima :cry: . Ampak ravno zaradi vseh teh žalostnih scen mi je bila ta knjiga tako zelo všeč.
In ja Morrigan, se strinjam k si napisala da je Ty odličen igralec, samo tukaj jz bolj ciljam na fizično podobnost, torej poteze obraza, oči, govor. To ne pozabiš kar tko. Pa če se ne motim, ni bilo nobenega govora, da bi Ty v tem času koj je bil tam, kaj bistveno spremenil videz. Če ne drugega, bi mogu Zane vsaj ko sta se prvič spoznala dobit kakšen flash back. Ampak ok, pustmo to zakaj se ni spomnil in sprejmimo to romantično zgodbico, ki nam jo je Abi dala, ker roko na srce, je takih stvari v tej knjigi manjkalo. Hvala bogu ni bilo vse samo jeza/žalost/razočaranje,...
Imaš prav glede fizične podobnosti, sploh zato, ker je Zane že videl slike iz Tyeve mladosti, v S&S1 v Virginiji in v Tyevi hiši. Ampak ta romantična zgodbica mi je še vedno tak všeč. Sej vem, da je kar precej za lase privlečena, ampak vseeno je taaak lepa! Ne morem si pomagat, res m je všeč! :024:
Ok vidm da morm nujno prebrat The Archer, Gravedigger˙s Brawl sem pa že prebrala in mi je bla kar vredu knjiga. Sploh Ash je bil jummy jummy :drools:
Preberi Archer, ja. Ampak ti priporočam, da še malo počakaš ni se lotiš, ko boš fejst pogrešala Tya in Zanea. To je kot bi bile na odvajanju od alkohola ali nečesa :lol: . Sam da jaz nimam nobene pomoči za krizne trenutke, ker sem že vse prebrala :015: .
Jz upam da je Abi resno mislna k je rekla da v book 8 ne bo nobenga mučla in da bo šla knjiga čist v drugo smer - predvidevam/upam da v smislu, da bosta začela nazaj gradit medsebojno zaupanje in da bo zgodba mal bl mush mush in romantična - i need that, i really do!! Sej ne pravim da nej ne vem kakšno romanco napiše, ampaaaak, i miss Ty and Zane in hočem spel mal romance med njima. Zgodba naj bi imela neke Abijine osebne izkušnje notri, mislim da je ciljala na ugrabitev. Uuuu pa na Škotsko gre Ty - what do you thing about Ty in a kilt. :019:
8. knjiga naj bi bila bolj mirna, bo pa imel veliko vlogo (tak kot v T&G) Nick (in seveda posledično še Kelly). Tud jaz si želim več romance :022: . Ty in a kilt - ou yeah, I`m all for it!

fuck...

Slika
Si že prišla do konca?

OMG, tale tvoj gif - :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov