Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a skyline » 18 maj 2013, 11:39

sm že dala request za to knjigo... zdej bomo pa vidl, če bo kej iz tega... dobite ko/če dobim ;)

Drgač pa to za paranormalno, ne vem kje sm brala... kao takrat ko se je Abi odločala, kak speljat novi par med te knjige... ko še ni blo rečeno, da bo spin-off... ne vem kje sm to brala, kao da je še ena varjanta, da bi Nicka pa Kellya vpeljala v še eno serijo, ki jo ma namen pisat, ampak da tista je paranormalna... ampak to kao ni blo fajn, ker pol bi ju mogla skenslat iz C&R serije, ker bi onadva kao šla v neke special ops group, ki se ubadajo s paranornalnimi zadevami in bi tam neke tajne operacije izvrševala in bi se pol ta serija osredotočla na njiju, tak ko je v C&R Ty in Zane...

ne vem zakaj jo tak vleče v paranormalne vode... že ta zadnja knjiga je mela mal woodoo prizvok... upam da ne bo šla v to smer no, ker to mi res ne diši... :thumbdown:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 18 maj 2013, 13:54

Ne, ne. Ko se še niso vsi fani začeli navduševat nad Nickom in Kellyjem, je Abi mislila napisat Nickov spin-off. Dogajalo bi se v Bostonu in poleg Nicka bi bil glavni še en, ki je izgubil spomin - torej "John Doe", aka JD. Naj bi se šlo o tem, da je bil nek zločin (ne vem kakšen, se ne spomnim ali naj bi povedala ali ne) in na kraju zločina bi našli tega JD-ja in potem se ne bi vedelo ali je on zločinec ali ne in Nick bi mogu pazit na njega. Kelly pa naj bi v osmi knjigi C&R spoznal Tyevo sestrično (Emily mislim, da ji je ime), ona je potapljačica in naj bi končal z njo, ampak onadva bi bila samo sekundarni osebi v C&R zbirki. Medtem, ko bi Nick dobil svojo knjigo. Potem pa je prišlo do te evforije nad Nickom in Kellyjem in jz nisem še nikjer zasledila ničesar o vsebini knjige. In nekak ne verjamem, da bo paranormalna, ampak bo po mojem bila v stilu C&R.
Je pa Abi rekla, da želi, da so vse knjige, ki jih napiše v "istem svetu". Kar pomeni, da tudi Gravedigger`s Brawl, ki ima paranormalni pridih v obliki duha spada zraven. Ker Ty naj bi v preteklosti spal z Ashem (en izmed glavnih junakov v GB) - GB se tudi dogaja v New Orleansu. V C&R zbirki mislim, da bo poudarjen paranormalen vidik samo v tem smislu, kot je že do sedaj - torej kot neka usoda, ki ju je privedla skupaj. Se mi zdi, da še vedno precej pušča stvari odprte - Ty verjame v usodo, je vraževeren, ampak na drugi strani je pa Zane njegovo nasprotje. In čeprav na koncu T&G reče, da verjame, da ju je usoda pripeljala skupaj, se mi še vedno zdi, da se to da interpretirat kot romantično izjavo, če to resnično želiš in ne kot nekaj, kar je dejstvo.

Kar se pa tiče Nicka - a veste da v Interogation Room vsi navijajo za Nicka in Zanea? :019: Ker kao sta oba tak dominantna in bi bilo zanimivo videt kdo bi prevladal :lol: . To je sicer bolj v šali, da je potem Ty ljubosumen in je vsem osebam neprijetno :lol: .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 19 maj 2013, 14:16

Update on anhology:

js ne vem, al smo slovenija res ena izmed držav, kjer so "pozabli" na amazonu označit, da ta knjiga ni za kupit, ampak na onem forumu je cela štala ratala, hahaha, ker sm js bla edina, ki je pripopala link od amazona, kjer piše da se lahko knjigo kupi, vse druge uporabnice majo napisano "this book is not available for purchase yet" (US, kanada, avstralija, UK, nova zelandija, irska, španija, italija... itd), ponavad je skor vedn tak, da če nima US še odprto, avstralija in UK 99% mata, ali obratno. Na smashwords je ful cenejša (6 dolarjev) menda. Ampak mi ful ni jasno, zakaj tud tam nekaterim napiše, da jo lahk kupjo, nekateri pa ne :?

kakorkoli... request je narejen, zdej pa čakanje :roll:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 19 maj 2013, 21:35

Just stop talking, Beaumont” Nick grunted. “You’re like the Bermuda Triangle of morals.”
Zane snorted and covered it with a cough

Shock & Awe (what’s this? a Ty and Zane cameo?)

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 20 maj 2013, 07:47

Shock & Awe (the novella) has an official release date of November 11, 2013.

I kept the title because I couldn’t think of anything else more appropriate.

Shock and awe (technically known as rapid dominance) is a military doctrine based on the use of overwhelming power, dominant battlefield awareness, dominant maneuvers, and spectacular displays of force to paralyze an adversary’s perception of the battlefield and destroy its will to fight. (x)

You’ve all read the snippet. You’ve gotten a glimpse of Nick’s bedside manner. You’ll understand what I’m saying here …

:016: :016: :016:

Samo čakanje do novembra je pa :118:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 20 maj 2013, 11:37

Se direkt strinjam s tem kaj si napisala - sem imela isti odziv. Najprej veselje, ker je datum znan in potem frustracija, ker kje je še november! :015: No, sej ne bo tak težko čakat, če zdej dobimo to antologijo, pa če bo še enkrat jeseni tista druga knjiga, ki jo naj bi napisala (reees upam, da si nisem zapomnila narobe in da ne obstaja samo v moji glavi! :oops: :013: ). Ok, who am I kidding? :118: Seveda bo težko čakat, še posebej bo pa težko čakat na osmo C&R, za ktero bi blo prepozno že, če jo dobimo jutri!

Skyline, se že kaj dogaja glede antologije? :108:

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 20 maj 2013, 11:44

Ok, who am I kidding? :118: Seveda bo težko čakat, še posebej bo pa težko čakat na osmo C&R, za ktero bi blo prepozno že, če jo dobimo jutri!
Jz sm mela hudo pomanjkanje Ty-a in Zane-a, tko da sem šla brat D&C in zdej sem na A&D. I need my fix :025: Tole čakanje je pa obup. 8 knjiga naj bi izšla nekje tak čas kot je izšla T&G ane? Oh dear lord, to je cela večnost :118:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 20 maj 2013, 11:51

Jaz sem pa šla brat F&C. Očitno najini možgani delujejo čist enako kar se Tya in Zanea tiče! :lol: Osma knjiga naj bi izšla marca. Veš kje je še to? To je še 284 dni - jap, cela večnost! :015:

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 20 maj 2013, 12:20

Marca 2014??!! :o pa a se oni zavedajo kaj nam dela ko mormo tolk čakat?! cjooooj, jst sm zdej na 84% S&S2 ker se trudim čim bolj počas brat, pa mi še to ne gre najbolš..I'm dreading the moment when I'll be finished with T&G :? :problem: :think:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 20 maj 2013, 12:21

Skyline, se že kaj dogaja glede antologije? :108:
7 oseb, ki so hotle to knjigo nabavt pa postat, jim napiše na amazon "not available for purchase"... tuki folk večina nabavlja prek amazon in ne morjo kupt... pa še tak je... na amazonu je skor 10 dolerjav, na smashwords je pa 5,99 dolarjev... tk da dvomim da bo kmalu, ker itak folk gleda cene in dokler bo na amazonu tolk dražje, je verjetn ne bojo vzeli :? tistih 7, ki so pa hotl nabavt, pa jim res to napiše, ker so dali sliko njihove amazon strani (print screen) in res to piše, sem vidla... pa vseh teh 7 oseb so iz različnih krajev na svetu, to sm že tk prejšnjič napisala... :thumbdown:

Spremljam vsak dan... ko bo, dobite takoj 8-)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov