Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a skyline » 25 mar 2015, 19:00

A si vidla? Srečen konc bo! :D Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Mene je blo tak strah, da ne bo! Kdo bo ugrabljen? In dejansko se bo tud na Floridi dogajalo! Komi čakam!
Itak da bo srečn konc, pr men sploh ni blo dvoma!!! A si predstavlaš, da bi blo tak, da bi... ne vem... Ty umrl v zadnji knjigi no... ker bi rečmo oni mafijci ko se maščujejo Zanu ubili Tya zato, da bi Zane trpel cel lajf... pa vešda Abi nebi v življenju več ene bukve prodala, da bi to naredla :lol: :lol: :lol:

Kdo bo ugrabljen? Po mojem Ty :| Al pa Zane, ko bo šel neki na svojo roko delat :| Al pa froc od Tyevga brata... pa neeee veeeeeem nooooo... hjoooooo, daj naj dobim že bukvo nooooooo... :016: :016: :016:
A se lahk prosim zaklenem v stanovanje s flašo vina in čokolado in berem in se potem celo nedeljo cmeram?
:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu: lejo lejo, ko zna napovedovat mojo bližnjo prihodnost :huhuhu:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 26 mar 2015, 09:20

Ooo poglej, Spicey je nazaj! :P :D

Ma dej, mene je blo res strah da ne bo srečen konc! Da se bo neki zgodil in da ne bo "and they lived happily ever after". In samo s tem bom zadovoljna! :evil: Meni se isto zdi, da bo Ty ugrabljen. In da Zane v trailerju pije iz obupa.

Očitno sem jasnovidna :D . Jz bom pa tud probala to nardit. Če se samo spomnim kak sem se cmerala pri T&G, potem lahk samo upam, da ta ne bo tako živce-parajoča/tragična/best-book-ever-written, ker je potem res ne bom mogla brat v prisotnosti drugih ljudi, ker me bodo zaradi glasnega joka in smeha strpali v oblazinjeno belo sobo (kamor bom na žalost po koncu res spadala) :D .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 26 mar 2015, 09:47

Haha yes i`m back :019: Ampak glede na to da zadnje leto in pol skoraj nič ne berem, se tud nič kej dost ne oglašam... :109: Mam konstantno tok stvari, da do branja sploh ne pridem, ampaaaak za C&R si pa človek more čas vzet :jupi: Upam da se mi stvari kmal umirijo, da se lohka vržem nazaj v branje :oops: :roll:

Anywaaaay jz mislm da Abi ne bi nardila žalostnega konca, ker bi jih potem poslušala v nedogled...and i don`t think she is thaaat evil :huhuhu: Jz tud mislim da bo ugrabljen Ty, pa prste vmes bo mel Liam....kaj pa vem, mal sm že pozabla konec predzadnje knjige, ki sem jo, priznam, prebrala samo enkrat :oops: Zato pa delam zdele ponovitev :eyebrows: :105:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 26 mar 2015, 13:59

Meni se isto zdi, da bo Ty ugrabljen. In da Zane v trailerju pije iz obupa.
Ja to je bla moja prva misel, sploh ko sm prebrala abduction/kidnapping/hostage (actual), prva misel je bla... OK, Tya bojo ugrabli, Zana bo zlomlo in se ga bo naladal do amena... predvidevam... glede na to, da Zane v trailerju spet kao pije... ka bi lahk blo druga razlog za to, kot pa neki s Tyem povezano.
Če se samo spomnim kak sem se cmerala pri T&G, potem lahk samo upam, da ta ne bo tako živce-parajoča/tragična/best-book-ever-written, ker je potem res ne bom mogla brat v prisotnosti drugih ljudi, ker me bodo zaradi glasnega joka in smeha strpali v oblazinjeno belo sobo (kamor bom na žalost po koncu res spadala) :D
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 26 mar 2015, 14:02

Jz tud mislim da bo ugrabljen Ty, pa prste vmes bo mel Liam....
Jap, js sm v to ziher, pa tud Nick ne bo tk nedolžno izpadel pri vsem... Liam bo po mojem tud igral ful veliko vlogo... ampak po moje bo na koncu na strani T&Z pristal... ne vem... tole vse skupi bo totalni mindfuck for my brains do zadnje strani... :025:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 26 mar 2015, 20:20

Haha, skyline, mislim, da se bodo naše slike v nedeljo lahko pridružle tem gifom! :D

Slika

Liam se bo na koncu ali spreobrnu ali pa bo neki epic fight, kjer ga Ty ubije. Čeprav si želim, da preživi in da dobi svojo knjigo! :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 12:29

Liam se bo na koncu ali spreobrnu ali pa bo neki epic fight, kjer ga Ty ubije. Čeprav si želim, da preživi in da dobi svojo knjigo! :D
epic fight bo sto posto... čeprav men se bolj zdi da bo z nickom... anyway... ty ga ne sme ubit :cry: men je Liam fajni karakter v knjigi, tak badass cold manipulative motherfucka' :thumbup: treba met take zravn, da je bolj zanimivo :lol:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 12:35

A ne bi blo kul, če bi Liam dobil svojo knjigo? Po resnici bi raje o njem brala kot pa o Nicku in Kellyju.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 12:37

Aja, pa nočem epic fighta med njem in Nickom (čeprav sem tud jz že pomislila na to). Res si želim, da bi imel Nick bolj stransko vlogo, ker je to dejansko zadnja knjiga o Tyu in Zaneu. Razen, če bi to pomenlo, da se bosta T&Z tako pogosto in v takšnem obsegu pojavljala v Sidewinder seriji...

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 27 mar 2015, 12:55

Joj komaj čakam na ta zadni del!!! Useen mi je kaj bo, sploh ne morm več razmišlajt kaj bo - sam dejte mi jo že!!!!!
Slika
*girl!
A ne bi blo kul, če bi Liam dobil svojo knjigo? Po resnici bi raje o njem brala kot pa o Nicku in Kellyju.
YES! Give me some Liam :022:
Slika
"Books may well be the only true magic."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost