Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 14:30

Ja itak da bi blo ful dobr, če bi Liam imel svojo knjigo, halo! Meni je Liam zakon oblikovan karakter. Mogoče se bo pa mal več pojavljal v Sidewinder seriji, če že ne more met svoje knjige. Js bi tk mela najraje, da bi VSI karakterji, ki se sploh pojavljajo notr, imeli svoje serije :D :D :D

P.S. Ka je Abi kej nakazala na to, da bi Liam mel svojo knjigo? :O
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 14:31

Eh, ne, to jz mal fantaziram. Itak je vprašanje če bo C&R 9 preživel. :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 14:32

A ne bi blo kul, če bi Liam dobil svojo knjigo? Po resnici bi raje o njem brala kot pa o Nicku in Kellyju.
Pa neeeeee... Nicka in Kellya pa ne dam v zameno... my imaginary husbands (that I dirty talk to when I go to sleep) :022: :019:
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 14:35

Jz se pa nikakor ne morem tak fejst zatrapat v njiju. :cry: Zato sem še bolj žalostna kaj bo po koncu C&R.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 14:43

Ja saj vem da sm js v manjšini tukaj, ko je obsedena z Nickom. Itak sta T&Z še vedno THE no.1 couple, ampak že v prejšnjih knjigah sem bla ful navdušena nad Nickom. Maybe it's because of his tattoos... :D :D :D In prvi del Sidewinder, ko sta s Kellyem bla skupi... hjoooooo... tak sweet & hot... Ne vem, mogoč mi je Nick zato tak ful prirasel k srcu, ko je tak dolgo oboževal Tya, pa ga ni mogu met... ne vem zakaj v bistvu, njegov karakter ki ga je Abi sestavla, mi enostavno ful sede... Kelly je pa itak totalna faca, haha :D

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 22:15

Morrigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!

Slika

Slika

Slika

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 22:22

:D :D :D sem prav sumla da bo že danes zvečer. Sem šla prav s tem namenom pogledat mail in sem imela prav!

Je že katera začela? Jz sem malo prej. Ampak ne vem, če ni bla to napaka, ker res ne vem kak bom nehala! :D

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 27 mar 2015, 22:48

Jz razmišljam da bi počakala do jutri zvečer:
Slika

In še enkat hvala!!!!! U da best! :022:
Slika
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 27 mar 2015, 23:00

Je že katera začela? Jz sem malo prej. Ampak ne vem, če ni bla to napaka, ker res ne vem kak bom nehala! :D
KAKA NAPAKA, MA TE BOM ČEZ RIT! Imaš da bereš celo noč ko zmešana, ker jutr se hočm js z enim menit o njej madona, ker rabm enga ko mu bo točn tak utrgalo ko men - torej tebe... pfffffft spanje... totally overrated... js si že kafe delam, TAK DA NE ZDEJ NEKI ZAHINAVT, ko bom spoilara vse jutr, če se bom sma s sabo tu menla... read bitch, read... jutr mam sicr fula obveznosti sam jebemti, ne morm, če pa mamo bukvo... si mi čist plan pokvarla zdej, ko sm misla jutri začet s knjigo, zdej pa smo jo prej dobl... whatever, bo že počakal, nimam js cajta se neki z realnim življenjem in drugimi ljudmi ubadat... zdej pa grem, kr ne morm več čakat da začnem, se javm jutr (al pa verjetn vmes s kakimi izbruhi, ampak just ignore it)
:019:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 27 mar 2015, 23:05

Skyline, kak sem vesela da te mam, ker si tak ko jz neucakana! :) pismo je ze zacetek...zanimiv :eyebrows: ... pa kak mi je vsec ta ogenj med razdelki v poglavjih! Mislim da se bom spet sred noci cmerala ko dez. Ah ja.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost