Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 mar 2015, 21:33

Ni bedn konc ;) Sam me pa totalka zanima mnenje... js mam zdele mal mixed feelings... bom počakala da si fertig...
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 mar 2015, 21:36

V dnevni bom brala in čakam da gre mami spat da se bom lahk cmerala v miru. :D bemti, me je strah! Tak mam ze skoz feeling da bo neki takega ko v Archerju. Ko ne mors rect da je nesrecen konc, ampak srecen pa tud ni.

Strah me je! :D v bistvu brez smajlija, ker je res.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 mar 2015, 21:49

Nej te ne bo strah konca ;)
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 mar 2015, 21:53

Torej bo nek shit pred koncem.... hmmmm. Še zmer me je strah!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 mar 2015, 23:13

:108: :108: :108: prebrala do konca. Še ne dojemam najbolj da se je čist končalo. Da se ne bom nikol več mogla veselit nove knjige. Si imela prav, ds se mi ni blo treba bat konca. Kaj te je pa najbolj zmotlo pri zadnjem poglavju? Da nismo nič o Nicku zvedli? Mene ne moti to tolko, ker se bo to moglo v Sidewinder #3 dogajat. Me je pa presenetlo, ker se je akcija tak na hitro končala in potem kak je blo zadnje poglavje umirjeno. In moram priznat da ko je Owen prišel v sobo, sem pričakovala, da ju bo izdal. Sem ga skoz mela na sumu da je on the mole.

Kr konc je! :(

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 mar 2015, 23:30

Sem še enkrat prebrala zadnje poglavje. V bistvu me moti da ni nič napisanga kaj se je zgodilo z Nickom! Nočem čakat na tretjo Sidewinder knjigo! Hočem vedet zdej, sej je del te zgodbe! Frustrated as hell sem zdejle. Najprej sem kr odmislila to, ker sem bla čist preveč pod vtisom tega da bo konc, ampak zdej pa me to zanima in frustrira. In nočem si te knjige zapomnit po tem da ni povedla kaj se je zgodilo z njim in da je to BEDNO! Hočem si jo zapomnit po tem da je bit to epic zaključek epic serije! In tud jz hočem mačko, ker mi je danes ati povedal, da je naša izginla. Hočem mojo mačko nazaj in hočem še eno knjigo! In hočem zvedet kaj je z Nickom in to pred tazadnjim odsekom knjige. Mogoče so pozabli par strani dat "tiskat", to je edina sprejemljiva razlaga.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 mar 2015, 23:35

Mene je ravno to zmotlo in morm rečt, da sm pa tuki bla razočarana fula... Vse do predzadnjega poglavja je nek normaln pacing zgodbe, predzadnje poglavje je itak totalna action, napeto, FUL stvari se zgodi, skot se neki dogaja, adrenalin, zaključek predzadnjega poglavja je bombastičen... pol pa totalni preskok v zadnjem poglavju, umirjeno, vse easy, tak ko da nism prej celo bukvo norela, kr neki zadev nepojasnjenih ostaja... TO me je zmotlo fula in po pravic povedam, mam občutek, da je tu blo eno poglavje spuščeno ven, ker mi pri Abi to res ne deluje kot praksa, da bi ob koncu serije pustila še določene stvari nepojasnjene... pa ne mislim tukaj Nicka, to bo itak verjetno v oni drugi seriji, ampak tud glede Tya in Zana... tak totalno fast forward to happy endinga... povedat kar je za povedat na hitr, pa zaključit... don't like it, at all... to je blo tisto, kar sm mislila z betrayed & empty... tk ko da mi je odvzet njun DALJŠI happy end...

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 mar 2015, 23:46

Veš kaj js zdele ful študiram in se mi kr dozdeva, da bi lahk mela prav... Da je tam vmes blo še eno poglavje, ampak ga bo uporabla v Sidewinder seriji... da bo tam pojasnjenih ful zadev za nazaj... Ker tak očitn preskok mi med tema dvema zadnjima poglavjema mi fula ne gre skupi... vse je tk pojasnjeno na hitro... pa kdo je v resnici bil mole, a je blo to povedan, al sm pa js zgrešila to? Pa še to... glede na to, da bi Nick nej kao umrl za njiju... ČE bi dejansko to blo res, bi se Kellyu in Tyu čist utrgal, še velik bolj po moje... in to "trpljenje" je blo po moje tam vmes... bo pa zdaj v Sidewinder naprej, ko se bojo spominjali preteklih dogodkov al pa neki...

BTW, kdaj pa izzide 3. knjiga Sidewinder?

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 mar 2015, 23:52

Aja, pa še to... Preston ---> totalno nepotrebno je blo, kar se je zgodilo, ker to ni melo nobenih "posledic", tak ko da eh pač je to blo, moving on, whatever... Ja OK, je bla pol eksplozija itd, sam a veš, na čustveni ravni pa ni blo ravn nekih "posledic", pol sploh nič ni blo omenjeno več... ne vem no, tak nepotreben dogodek mi je bil... če bi bil v drugačnem kontekstu bi mogoč sprejela njegovo "usodo", sam to je blo pa tak ko da je to pač en dogodek vmes brez repa in glave... ne vem no, škoda glede tega...

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 29 mar 2015, 00:40

Moram prespat in premislit vse skupaj (in prit do prenosnika, ker na telefonu je res zoprno tipkat dolge stvari).

Aja mole-ae-a sploh ni blo. To jima je rekel Burns in si je zmislu, da bi se pocutla bolj v nevarnosti. Tisti bug v pisarni je postavu Alston, po narocilu Burnsa. V hisi pa jih je postavla NIA. Tak da ju dejansko noben od prijatlov ni izdal. Metke iz t&g je pa ocitno zamenjala Anna. Sam tle sem se vedno mal sumnicava.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost