Abigail Roux - Cut & Run

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Spicey
Human

Re: Abigail Roux - Cut & Run

PrispevekNapisal/-a Spicey » 29 mar 2015, 10:45

Jz sm tud učeri prebrala in morm rečt da sem reeees mal razočarana nad koncem...sej vem da ni v njenem stilu da bi nardila ful epic konec, ampak ko sem končala, sploh nisem dobila filinga da je to to...konc Ty-a in Zane-a :cry: Mi je bla knjiga res dobra, sam tale konec pa...i don`t know :th_cry: :th_cry:

Sem pa tud jz celo knjigo (in ze prej) mela na sumu Owen-a da je izdajalc...ne vem zakaj ampak mi on lih ne potegne čist :roll: Mi je pa Liam zdej še bl všeč...he is kinda sarcastic evil good guy... :guns:

Anyway, bom rabla še kakšn dan dva, da tole kar sem prebrala mal premeljem v glavi, potem bom šla pa še enkrat brat, ker se mi zdi al da je res kej spustila, al sem pa jz spustila med branjem... :roll:

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 29 mar 2015, 11:52

Aja mole-ae-a sploh ni blo. To jima je rekel Burns in si je zmislu, da bi se pocutla bolj v nevarnosti. Tisti bug v pisarni je postavu Alston, po narocilu Burnsa. V hisi pa jih je postavla NIA. Tak da ju dejansko noben od prijatlov ni izdal. Metke iz t&g je pa ocitno zamenjala Anna. Sam tle sem se vedno mal sumnicava.
Točno... aaahhh stupid me... tak sm bla osredotočena na druge zadeve, da sm tole dala čist na stranski tir pa pozabla... sam vseeno... sej nikjer ni blo sigurno, da je metke zamenjala Anna... pa še to... ka je zdej z Anno? To sm tud spregledala očitno... je umrla v eksploziji al ne, al se ne ve... bllaahh... očito bom mogla res še enkrat prebrat, kr je ful detajlov ko me motijo pa ne vem al sm jih spustila al pa dejansko ni razrešeno vse...

Pa tud motlo me je, ker je vpeljala Juliana na konc v zgodbo, ampak vse skupi ni melo nekega haska, da je tam, čerpav je totalni badass... ne vem no... ful sm študirala včeri in mi zaključek res ne sede... pa ne rabim neke pocukrane varjante, sploh ne, ker to nista onadva... ampak mal daljši njun zaključek bi pa rabla, če se že mormo poslovit od serije... mogoče sem se prej sama napsihirala tolk, da je to zadnja knjiga in da se z zadnjim poglavjem poslovim od the best series ever, sam nism dobla svojega zaključka, ki bi ga rabla, da se lahk dostojno poslovim... mogoč je to razlog, da sm razočarana mal... škoda, matr sem jezna v bistvu, res škoda, ker zdaj ma mal grenak proikus vse skupi, pa ko je vse skupi THE BEST, sam zadnje poglavje me je ubilo... :016:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 29 mar 2015, 21:52

mole-ae-a
Najprej, wtf je bla ta beseda? :wtf: :lol: Pisanje pozno zvečer, ko že napol spim mi očitno ne gre od rok.

Sem prespala in premislila. In moram rečt, da nisem razočarana nad koncem. Ne vem niti, kje se nej lotim pisanja... začnimo z Nickom. Vemo, da ima svojo knjigo tak da ne bo več v komi. Edini razlog, zakaj ni o njegovem okrevanju nič napisala, vidim v tem, da je to očitno neka podlaga za tretjo Sidewinder knjigo. Mogoče bo na začetku še v komi ali pa bo še okreval. Nekak sem pričakovala še eno sceno, kjer se bosta s Tyem objela ali kaj podobnega, da bo nek rečmo temu zaključek tudi glede njiju, ampak mislim, da je bil v tem delu dovolj velik poudarek na njunem pobotanju in mislim, da to, da ni bilo nekega jokajočega prizora med njima na koncu, pomeni, da bomo Tya še srečali v Sidewinder seriji. Mogoče bosta z Zaneom "vrnila Nicku uslugo" in mu bosta priskočla na pomoč. Potem bi lahko takrat dobili nek zaključek in prizor, ki bi povezal obe knjigi.
Druga stvar, povezana s prvo - pacing v zadnjem poglavju. Ne spomnem se slovenske besede... skratka to, da je zadnje poglavje v primerjavi s prejšnjimi tak počasno. Mislim, da je to ena klasična metoda, uporabljena pri večih akcijskih knjigah in filmih. Ty se zbudi v bolnišnici, ne ve kaj se je zgodilo z ostalimi, Zane se ne zbudi, ne ve kje so drugi. Mislim, da je bil ta preskok narejen namenoma. Konec je, preživeli so, ampak težko se je tega zares zavedat. Še vedno si poln adrenalina, ampak ne rabiš bit več pod pritiskom, ker sta preživela. Vsi so preživeli. Občutek me spominja na kakšen hud test - ko končaš z njim, si še nekaj časa ves živčen, čeprav je konec in si naredil svoje. Če bi Nick res umrl, potem bi sigurno imeli njegov pogreb, kar bi bilo še huje. Kellyja tak ne bi bilo v knjigi, ker bi bil mrtev - saj se spomnite, da naj bi umrl v sedmi knjigi? Mogoče bi bilo namesto njegovega pogreba lepo (in žalostno), če bi imeli pogrebe vseh FBI agentov, ki so umrli. Tudi kot nekakšno zahvalo, ker so jima pomagali. Mogoče pa se ni hotela ponavljati z B&C, ki se je končala z Burnsovim pogrebom. Tud jz bi si želela daljši konec, z vsemi poslavljanji, ampak mislim, da Abi ne zna naredit takšnega konca. Najbolj mi gre po glavi ta Archer, kjer je kar sredi akcije končala, pa toliko je mela še za povedat! Isto pri According to Hoyle. Ok, lahko bi naredila nadaljevanja obeh in najbrž je zato pustila stvari bolj odprte, ampak zgleda, da ne bo nič iz tega. Očitno preprosto ne zna/želi narediti epic konca. Res ne vem zakaj sem si zamislila (no, močno želela) , da bo končala s poroko (preden sem prebrala knjigo). Nemogoče bi blo to zanjo. Sredi branja sem si nekak mislila, da bo moral Ty delat za CIA pod prisilo in da ga bo moral Zane čakat in ga bo skrbelo zanj. Nekakšen srečno-nesrečni konec. Kot pri Archerju. No, iz tega vidika, se je velik boljše končalo, kot se je, ker sta očitno srečna nad svojim novim življenjem. Zadnji del mi je bil čudovit. Sploh tisto z mačkami pred njuno knjigarno. Še posebej zato, ker so bile mačke, ki si jih Ty želi v knjigarni, velikokrat omenjene v Interrogation rrom (to kar, je Abi ustvarla na Tumblr-ju, kjer junaki iz serije odgovarjajo na vprašanja. Res me je navdušlo kak je to vkljućla zraven.

Še Prestona in Juliana moram komentirat. Tu mi je bilo prvič res všeč, da je Julian zraven. Najbrž zato, ker je bil Cameron samo enkrat omenjen :D . Isto Preston - na splošno mi je pri tej zbirki tak všeč, ker se vse tak lepo dopolnjuje - osebe iz prejšnjihi knjig, Jack Tanner, dogajanje s kartelom na splošno, kompas in sidro, mislim, še obleki iz poroke sta imeli pomen (četrta knjiga, če se kdo spomni). Logično je bilo, da bo nekdo umrl - glede na to kdo vse je bil proti njim, so bile žrtve nujne. Vprašanje je bilo le, kdo bo umrl. Moral bi Nick, ampak za njega tak vemo zakaj ni. Lahko bi Owena ali Diggerja, ampak imam občutek, da ji je bilo žal že to, da je v C&R ubila Sanchesa, ta dva se pa lahko pojavita v Nickovih in Kellyjevih knjigah. Juliana ni zaradi Camerona. Torej so ostali Liam, Preston in FBI agenti. Liam se mi je zdel tu v največji nevarnosti - lahko bi imeli kakšno res emocionalno sceno, kak umre. Sem bila prepričana, da ali jih bo izdal ali pa bo spektakularno umrl. N, mogla bi vedet, da Abi ne naredi ničesar tako kot si zamislim! Tudi Preston bi lahko preživel, ampak se mi zdi, da smo lahko sumili njegovo smrt, takoj ko se je pojavil (razen, če bi ga lahko čakala srečna prihodnost v novi zbirki z Liamom, ki jo še zdej objokujem). Ker nekaj bi potem mogla nardit z njim - ne verjamem, da bi ga kr tak pustila v CIA, kamor se je žrtvoval za Juliana. In njegova smrt ni bila nepotrebna, ker je dejansko sprožla vrhunec akcije - bombe, ki jih je sprožil Julian. Tudi to njegovo dejanje se mi je zdelo logično - pokazalo je, da je bil zraven zato, ker je bil dolžen uslugo in ne zato, ker bi bil dejansko njihov prijatelj (Kellyja si na primer ne znam zamislit, da bi naredil to kar je Julian, če bi nekdo ubil Nicka, ali kogarkoli drugega - FBI agenti niso tako kruti po naravi, so the good guys, Sidewinderji so pa lojalni drug drugemu). Julian pa je bil izmed vseh najbolj lojalen ravno Prestonu in se je želel maščevati za njegovo smrt. Če bi koga drugega ubili, ne bi sprožil bomb. Ko malo pomislim, se mi zdi čisto logično vse. Anna pa je po mojem pobegnila. Lahko bi umrla v eksplozijah, ampak še vedno upam, da Liam dobi svojo knjigo in da jo tam lovi. Res sem vesela, da se je izkazalo, da ni the bad guy. Ful mi je bla všeč njegova interakcija z Nickom in Tyem. Zakon! In vesela sem, da Owen ni bil izdajalec. Mi je blo težko, ker mi je bil tak všeč, ampak mu res nisem zaupala. Moram še enkrat prebrat, z vedenjem, da je res tak fajni in da se ne pretvarja! :D

Ok, dost bo zaenkrat. :lol:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 30 mar 2015, 00:36

Sm vesela, da si po "prespanju" dobila boljši občutek za konec in nisi razočarana. Pr meni je pa po "prespanju in premisleku" čist kontra, še bolj sem razočarana, ko pa sm bla prej, ko sm s knjigo končala in mi je ful žal, da je tak. :thumbdown:
Edini razlog, zakaj ni o njegovem okrevanju nič napisala, vidim v tem, da je to očitno neka podlaga za tretjo Sidewinder knjigo. Mogoče bo na začetku še v komi ali pa bo še okreval. Nekak sem pričakovala še eno sceno, kjer se bosta s Tyem objela ali kaj podobnega, da bo nek rečmo temu zaključek tudi glede njiju, ampak mislim, da je bil v tem delu dovolj velik poudarek na njunem pobotanju in mislim, da to, da ni bilo nekega jokajočega prizora med njima na koncu, pomeni, da bomo Tya še srečali v Sidewinder seriji. Mogoče bosta z Zaneom "vrnila Nicku uslugo" in mu bosta priskočla na pomoč. Potem bi lahko takrat dobili nek zaključek in prizor, ki bi povezal obe knjigi.
Vidiš, mene je zmotlo pa ravno to... tak ko sm napisala že prejšnjič... v tej zadnji knjigi si je naredla podlago za serijo Sidewinder. To mi ni ql. Zato sm mela feeling, da je med predzadnjim pa zadnjim poglavjem vrgla ven določene stvari, ki bi se mogle razrešit v tej zbirki. Če nekdo ne bere Sidewinder recimo oz. ne bo bral, pol si lahk sam misli, kaj bi se naj speljalo z Nickom. To mi ni fer, pa sej to delajo dejansko vsi avtorji, zdaj vedno več, ampak od Abi pa nism pričakovala, da bo tako stvar pustila odprto. OK, če ga je dala v komo, naj sam z enim stavkom nakaže, v kako smer se bo Nickovo zdravje peljalo. Ker iz te podlage lahka zdaj v Sidewinder naredi celo marijo ven. Lahk da se Nick zbudi pa se nič ne bo spomnil, nobenega poznal itd. Pa sej vem, da je spin-off in sta seriji povezani, sam na koncu druge Sidewinder knjige je Nick OK, zdaj pa bo kaj, kr naenkrat v komi začetk tretje knjige... če pa ne bo, pa ni povezano... al bo pa "obnovila" dogajanje iz te zadnje C&R knjige iz Nickove in Kellyeve perspektive in nadaljevala pol? Ma ne vem no... men to ful ni ql.
Tud jz bi si želela daljši konec, z vsemi poslavljanji, ampak mislim, da Abi ne zna naredit takšnega konca.
Očitno preprosto ne zna/želi narediti epic konca. Res ne vem zakaj sem si zamislila (no, močno želela) , da bo končala s poroko (preden sem prebrala knjigo). Nemogoče bi blo to zanjo.
Js sm bla to prepričana, da bo na koncu poroka, taka utrgana, v njunem stilu, ne klasična poroka, ampak vseeno poroka. To sta si faking zaslužla, če že druga ne, da bi Zane videl, da se njegovi matki solzica utrne in ga sprejme. Saj sta mela svojo poroko, dejansko v njunem stilu, sej je bla čudovita, ker to sta bla res ONADVA. Ampak glede na to, kolk Tyu pomeni familija, bi si zaslužu tud tisto drugo varjanto. Ker zdaj a veš... ta poroka bo sigurn v Sidewinder, ko bota Nick pa Kelly povabljena, sigurno bo enkrat to. Ampak v Sidewinder ne bota T&Z več point in bo ta poroka by the way. Nočem tega. Pol sploh nočm, da je v Sidewinder. Ampak itak bo, mogoče ne v naslednji knjigi, ampak v eni sigurno bo. Sploh ker bota T&Z se še vedno pojavljala v njej, sigurno. Sam to mi ni cool, js sm jo hotla zdaj, ker to je del C&R serije, ne pa Sidewinder, tam se naj ženita Nick pa Kelly.
Tudi Preston bi lahko preživel, ampak se mi zdi, da smo lahko sumili njegovo smrt, takoj ko se je pojavil (razen, če bi ga lahko čakala srečna prihodnost v novi zbirki z Liamom, ki jo še zdej objokujem). Ker nekaj bi potem mogla nardit z njim - ne verjamem, da bi ga kr tak pustila v CIA, kamor se je žrtvoval za Juliana. In njegova smrt ni bila nepotrebna, ker je dejansko sprožla vrhunec akcije - bombe, ki jih je sprožil Julian.
Julian pa je bil izmed vseh najbolj lojalen ravno Prestonu in se je želel maščevati za njegovo smrt. Če bi koga drugega ubili, ne bi sprožil bomb.
Js pa to gledam ravn nasprotno. Meni je bla Prestonova smrt totalno nepotrebna in njegove smrti nism slutla niti malo, prej Liama, pa če po pravic povem, bi mi Nickova smrt bla bolj logična glede na to zgodbo - pa obožujem Nicka. Ampak ja, Nicka ni mogla ubit zarad Sidewinder. Spet zarad Sidewinder! In ja, tk ko si rekla, enga je pa mogla... no pa dejmo Prestona. Prav tak feeling sm mela, brez repa in glave, ker to kako se je Preston že žrtvoval za Julijana prej, da je pristal v CIA, že to je blo žrtvovanje. In Julian bi ITAK sprožu bombe, sej to je blo zmenjeno in je bla njegova naloga da ko pobijejo vse kar leze in gre na konc zrušijo celotno zgradbo, ampak bi jih pač sprožu kasneje. Prav tak feeling sm mela: OK treba je nekak rešit zdej cel zaplet, ker se že predolg vleče, pol pa na hitr zaključit zgodbo... OK, Prestona poknemo, Julian pop*zdi, da ful mal cajta da se folk reši, tk da se more Ty vrečt iz balkona, da se lahk pol v bolnici zbudi... Ka je blo z Anno, bomo verjetno zvedli (spet) v Sidewinder, ker dvomim da bo Liam mel svojo bukvo, čeprav bi jo tud js z veseljem brala.

Mislim, men je bla knjiga itak itak svetovna, ne me narobe razumet, fenomenalna knjiga je, vseeno ji dam totalnih 5 zvezdic. Ampak ima pa grenek priokus pri meni in mi je žal, da ne morem bit tak navdušena, ker nism dobla takega zaključka, kakor bi ga rabla za to serijo.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Spicey
Human

PrispevekNapisal/-a Spicey » 30 mar 2015, 10:50

Skyline, bolj se že skor ne bi mogla strinjat s tabo!

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 30 mar 2015, 20:03

Sej jz se isto strinjam glede tega z Nickom. Sicer ne posvečam neke velike pozornosti temu, ker vem, da bomo njegovo zgodbo izvedli v Sidewinderju in po pravici povedano tudi zaradi tega, ker me je najbolj zanimalo kaj se bo zgodilo s Tyem in Zaneom in lahko ostalo malo zignoriram. :D Da pa ne bo pomote - niti slučajno ne podpiram tega, da si avtorji na tak način ustvarjajo podlago za branje drugih zbirk! In če ne bi vedla za Sidewinder serijo, bi najbrž že kupla karto in se ji prikazala pred vrati in ji težila dokler mi vsega ne pove. Se mi zdi, da je to nek sindrom Cassandre Clare. In tudi to malo zamerim Abi, ker je grdo, sploh do tistih bralcev, ki ne spremljajo njenega bloga in vseh dodatnih stvari, ki jih da poleg samih knjig, ker ti bralci nimajo pojma, da bo Nick preživel in najbrž so kje tudi taki, ki ne vejo niti za Sidewinder serijo. In so tudi taki, ki nove serije ne bodo brali in ni prav, da se stvari ne zaključijo tam, kjer bi se mogle. To povezovanje med obema serijama je mene zmotlo že v prejšnji knjigi, ko sta se pojavila v takšnem obsegu N&K in pa v peti knjigi, ko sem mogla prenašat Camerona. Knjiga bi bila sigurno boljša in konec veliko bolj čustven, če bi NIck umrl. Za to, da preživi pa vemo, da se moramo zahvalit vsem fanom, ki so Abi prepričali, da sta s Kellyjem krasen par. :)
Nisem pa niti pomislila na to, da bi lahko vidli poroko Tya in Zanea v Sidewinder seriji. Če bo tam še ena scena, kjer se poročita v cerkvi, te scene NITI SLUČAJNO ne želim brat z Nickovega POV!!! Ta scena mora biti povedana, kot je bila civilna poroka, ki je bila po mojem mnenju popolna. Takšna čisto njuna in me niti malo ni presenetilo, da si je Ty želel, da se poročita na hitro. Spontanost in življenje v trenutku, je bila vedno njegova značilnost. Zane pa je svoj trenutek z mamo dobil v Teksasu, ko so jih obiskali. Še vedno bi bilo lepo, da bi na koncu vidli cerkveno poroko ali pa vsaj neko zabavo, kjer bi bili vsi skupaj, ampak jaz res ne verjamem, da zna Abi pisat takšne konce. Ne vem, če je že katero knjigo tako zaključila.

Mislim pa, da je glavni razlog, zakaj nimam grenkega priokusa, predvsem temu, ker sem močno olajšana, da sta dobila svoj happy ending, ne glede na to kako sta prišla do njega in ne glede na to, da je bil tako na kratko opisan. Ker sem bila do zadnje strani prepričana, da bo neko sranje in da bo njuno srečno življenje melo grenak priokus. Tak da sem vesela zarad tega in lahko pozabim ostale stvari, ki so malo nelogične. Ko imaš nizka pričakovanja se hitro razveseliš. :D

Še nekaj me zanima - zakaj mislite, da ni povedala kdo je zamenjal metka v T&G? Nekak ne vidim tega v Sidewinderju #3. Sem razmišljala, če je zato, da pusti bralce v dvomu glede Liama. Ker mogoče je pa še vedno bil škorpijon iz Tyeve zgodbe in je šele kasneje obrnil ploščo.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 31 mar 2015, 00:00

Da pa ne bo pomote - niti slučajno ne podpiram tega, da si avtorji na tak način ustvarjajo podlago za branje drugih zbirk! In če ne bi vedla za Sidewinder serijo, bi najbrž že kupla karto in se ji prikazala pred vrati in ji težila dokler mi vsega ne pove. Se mi zdi, da je to nek sindrom Cassandre Clare... In so tudi taki, ki nove serije ne bodo brali in ni prav, da se stvari ne zaključijo tam, kjer bi se mogle.
Mene je točno to razpi*dlo, točn to!!! Abi mi ni delovala taka, da bi podlegla temu novemu trendu, ki ga vedno več avtorjev prakticira, vedn več. In ko sm prišla do konca knjige, je blo ono... WTF, pa ne ti tud!!!! C&R mi je bila vedno (VEDNO!!!!!) posebna serija ravn zarad tega, da NI podlegala trendom, pisala je o zgodbi, ki se ji je rodila v njeni glavi, oblikovala karakterje po svoji presoji. Pa OK, če bi bla samo ena stvar, ki bi se lahko rešila/razložla/dopolnila v Sidewinder, ja OK, to bi prebolela, ampak je FUL stvari, ki dajejo podlago za naprej. In pol se čutim totalno betrayed, ker to sploh ni pravi konec, za mene ni no. Ja, T&Z sta dobla lep zaključek, ampak grem glavo stavit, da bota v Sidewinder se še večkrat pojavljala kot kr konkretna karakterja, ne sam obrobna in mimogrede. Mogoče ne v 3. knjigi že, ampak kasneje pa sto posto. Sej v bistvu je logično, ker so tako povezani, da jih bomo še srečevali, ampak VSE njune glavne trenutke bi morali doživeti ZDAJ v tej final book in razrešiti VSE kar se tiče njiju. Pa ni blo tak. In to meče mal slabo luč pri meni na FINAL BOOK, ki pa pač ni čist final, pa bi mogla bit.
Nisem pa niti pomislila na to, da bi lahko vidli poroko Tya in Zanea v Sidewinder seriji. Če bo tam še ena scena, kjer se poročita v cerkvi, te scene NITI SLUČAJNO ne želim brat z Nickovega POV!!! Ta scena mora biti povedana, kot je bila civilna poroka, ki je bila po mojem mnenju popolna. Takšna čisto njuna in me niti malo ni presenetilo, da si je Ty želel, da se poročita na hitro. Spontanost in življenje v trenutku, je bila vedno njegova značilnost.
Saj sm rekla, da meni je bla njuna poroka PERFECT, ko sta se sama in na hitrco. Js si ju nikol nism predstavljala v neki huuuuge poroki, ampak točno tak intimno, smešno, sweet... NJUNO. Ampak boš vidla da bo tak, da bo enkrat v Sidewinder seriji njuna poroka notr, grem stavit lej. Ne vem na kak način, ampak bo. Ker že sedaj je blo napeljano, da to je poroka zanju, za druge pa še bo. Ampak v tej knjigi je ni blo, tak da lahk sam predvidevam da bo v novi seriji. Kar je totalni shit. Ne da jima ne želim, da jo imata, sploh ni to, ampak to bi spadalo sem v to knjigo, ne pa pol da bo kar postranski pomen imela ta poroka, glavna story pa bota N&K. Nočm tega.

A si predstavljaš še bolj bedn scenarij... ne vem, npr. tole... da se Nick zbudi, pa ima pred sabo FUL dolgo okrevanje, je na invalidskem vozičku, in story se gre o N&K, kak ga Kelly vspodbuja in mu pomaga okrevat... Nick pade v totalno depresijo, ker gre okrevanje prepočasi in ne ve, če bo sploh lahk še hodil (pač neki je narobe, zmišljujem si)... in v tem trenutku dobita povabilo na poroko Tya in Zana... Nick ne gre, ker je pač depresivn zarad svojih poškodb, Kelly ga prepriča da vseeno gre, pol pa je Nick na poroki in je cel faking zamorjen, in pol je še Ty zamorjen na svoji poroki zarad Nicka... in beremo o sanjski poroki, a glavni point je to, kaj se v Nickovi glavi dogaja in pol ma slabo vest da je T&Z poroko pokvaru... no, a si predstavljaš ta scenarij? Pa men bučo ofne!
Še nekaj me zanima - zakaj mislite, da ni povedala kdo je zamenjal metka v T&G? Nekak ne vidim tega v Sidewinderju #3. Sem razmišljala, če je zato, da pusti bralce v dvomu glede Liama. Ker mogoče je pa še vedno bil škorpijon iz Tyeve zgodbe in je šele kasneje obrnil ploščo.
Pojma nimam, zaka se ni razrešlo to. Men to tud ne spada v Sidewinder... sam blagor vedi v kako smer se bo peljala Sidewinder zdej po tej zadnji knjigi. Mogoče pa vidimo več Liama tam, če mu ne bo dala svoje knjige... hmmmm... raje ne ugibam, ker sem skor vedno kiksnila, ko sm ugibala kaj pri Abi :lol:
Mislim pa, da je glavni razlog, zakaj nimam grenkega priokusa, predvsem temu, ker sem močno olajšana, da sta dobila svoj happy ending, ne glede na to kako sta prišla do njega in ne glede na to, da je bil tako na kratko opisan.
Mah meni je knjiga svetovna in itak sem vesela za njun HEA, kakršenkoli je že bil. Ampak ima pa grenak priokus, mim tega pa ne morem, ker je za mene too much zadev ostalo odprtih oz. takih, ki se potencialno lahko razvijejo v drugi seriji naprej. Ampak all in all, bukva je the shit! :|

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 31 mar 2015, 00:21

BABE!!! :118:

A je bla še katera tak glupa ko js??? :118:

Na konc bukve je Brick & Mortar!!! Sploh nism prebrala tega... hjooooooooooooooooo... sm misla da je konc knjige, ko se Author's notes začnejo, pa nism gledla več naprej!!! :118:

wiiiiiiiiiiiii, kittens :eyebrows:

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 31 mar 2015, 10:32

Čak, o čem ti tu na koncu?? :111: sploh nisi prebrala tega dela o Brick & Mortar? S čim si mislila, da se konča? In kaj si si pa mislila, ko sem mačke omenjala? :huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:
Abi mi ni delovala taka, da bi podlegla temu novemu trendu, ki ga vedno več avtorjev prakticira, vedn več. In ko sm prišla do konca knjige, je blo ono... WTF, pa ne ti tud!!!!
It`s all about money, na žalost. V končni fazi je namen vseh, da čim več prodajo knjige, tak da delajo vse v tej smeri. Očitno temu vsi podležejo, na žalost tud Abi. :thumbdown: Čeprav imam še vedno malo upanja, da se vsaj vsebina ne bo nadaljevala - raje vidim, da nikol ne zvemo kdo je zamenjal metke in ob tvojem scenariju me je groza.
A si predstavljaš še bolj bedn scenarij... ne vem, npr. tole... da se Nick zbudi, pa ima pred sabo FUL dolgo okrevanje, je na invalidskem vozičku, in story se gre o N&K, kak ga Kelly vspodbuja in mu pomaga okrevat... Nick pade v totalno depresijo, ker gre okrevanje prepočasi in ne ve, če bo sploh lahk še hodil (pač neki je narobe, zmišljujem si)... in v tem trenutku dobita povabilo na poroko Tya in Zana... Nick ne gre, ker je pač depresivn zarad svojih poškodb, Kelly ga prepriča da vseeno gre, pol pa je Nick na poroki in je cel faking zamorjen, in pol je še Ty zamorjen na svoji poroki zarad Nicka... in beremo o sanjski poroki, a glavni point je to, kaj se v Nickovi glavi dogaja in pol ma slabo vest da je T&Z poroko pokvaru... no, a si predstavljaš ta scenarij? Pa men bučo ofne!
NIKAKOR si NE želim tega brat. Nope, nope, nope! :evil: Raje nimam še ene poroke. To mi je vedno težava s spin-offi. Ne morem se poistovetit z novimi liki, ker si še vedno želim bit v glavah ljudi iz originalne zbirke, težko na novo ustvarim mnenje o novih junakih, ker jih poznam take kot jih vidijo junaki iz prve zbirke in še težje mi je brat o starih junakih, ker jih mam še vedno najraje in ne maram, da mi novi junaki spremenijo mnenje o njih. Ok, tle je mogoče mal drgač, ker je Nickov POV vključen že od četrte knjige, ampak vseen mi je boljš brat iz Tyeve ali Zaneove glave. Sploh pa tiste dogodke, ki so pomembni za njuno zvezo, kar pa poroka ITAK da je. Tko da bo men tud ofnal bučo, če se izrazim po tvoje. :D
ampak VSE njune glavne trenutke bi morali doživeti ZDAJ v tej final book in razrešiti VSE kar se tiče njiju. Pa ni blo tak. In to meče mal slabo luč pri meni na FINAL BOOK, ki pa pač ni čist final, pa bi mogla bit.
Z Brick & Mortar sceno smo zaključli njuno zgodbo - imela bosta bookstore, ki je "njuna stvar" že od prve knjige in ponovno bosta partnerja, samo tokrat pri CIA. To je najboljši konc kar nam jih Abi lahko da. Vsaj vemo, da bosta srečna. :D In da se ne bo en žrtvoval za drugega, kot sem se jz skoz bala. In Ty bo dobil kittens, ja. <3

Mah meni je knjiga svetovna in itak sem vesela za njun HEA, kakršenkoli je že bil. Ampak ima pa grenak priokus, mim tega pa ne morem, ker je za mene too much zadev ostalo odprtih oz. takih, ki se potencialno lahko razvijejo v drugi seriji naprej. Ampak all in all, bukva je the shit! :|
Najprej sem prebrala samo shit :D . Želim si, da na nekatera vprašanja raje ne dobimo odgovora, kot pa da z njimi nadaljuje v N&K knjigah. S tem mislim predvsem na Liamovo zgodbo in zamenjane metke, čeprav me še vedno matra firbec, kaj je blo s tem. Res upam, da se v Sidewinder knjigah ne pojavi Liam in izda enega od njiju, potem pa reče "sej sem vam lagal, jz sem zamenjal metke v New Orleansu, lagal celi čas v C&B, zdej sem pa spet glavni hudobec". Raje vidim, da je to puščeno za interpretacijo. In čeprav si res želim brat njegovo knjigo (zaradi same zgodbe in njega kot karakterja, ker mi je top), si je po drugi strani v bistvu ne - ker to bi bil šele sindrom Cassandre Clare (in verjetno še koga, ki ga ne poznam). Ne morem se pa odločit koliko si želim, da bi se T&Z pojavljala v Sidewinder knjigah. Itak se ju bom ful razveselila, karkoli bom prebrala o njiju mi bo super (razen tvojega zgornjega scenarija o poroki :115: ), ampak mi bo res težko se osredotočit in Nicka in Kellyja, ker me ne bo nič več zanimalo, kaj se bo zgodilo z njima. Problem s spin offi, pač.

Moram se pa res še enkrat navdušit nad poroko, mislim, res, tak je bla perfect. <3 Sem se cmerala zraven ful. Da pa ne bo to čist za brez veze - se tebi tud mogoče zdi, da je bilo v tej knjigi veliko več Tyevega POV? Se mi zdi, da je bilo v prejšnjih knjigah več opisovanja iz Zaneove glave (enkrat je Abi napisala, da zato, ker on bolj logično dojema in razlaga stvari, kar je lažje za bralce), tu pa je blo velik delov iz Tyeve, tudi tak pomembni kot je poroka.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 31 mar 2015, 21:45

BABE!!! :118:

A je bla še katera tak glupa ko js??? :118:

Na konc bukve je Brick & Mortar!!! Sploh nism prebrala tega... hjooooooooooooooooo... sm misla da je konc knjige, ko se Author's notes začnejo, pa nism gledla več naprej!!! :118:

wiiiiiiiiiiiii, kittens :eyebrows:
A me lahko ustrelate v glavo in čist popolnoma ignorirate začetek prejšnjega posta, ker tle ni NOBENGA bolj neumnega kot sem jz. Jz sem mislila, da se tvoj post nanaša na del, ki se dogaja pred knjigarno. Ker FAKING NISEM MELA POJMA, da je še en del zadaj. Tok se neumno počutim, da joj! In pol se neki teb smejim, wtf :118: :118: :118: :118:

Slika

Slika

Abi je začela virtual blog tour. Na prvem stopu je objavla začetek playliste: http://boysinourbooks.com/2015/03/30/bl ... ment-26968

Aja, pa Brick & Mortar mi je všeč. Gimme mooooooore! <3

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov