Prepovedane ljubezeni

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Prepovedane ljubezeni

PrispevekNapisal/-a skyline » 28 jun 2012, 01:04

OK, ti dej prvo, js bom pa tadrugo, pa ja sm vidla, je kr za kopirat ja... :?

oz. lahk ti pomagam pr prvi knjigi... Ti štarti kopirat od začetka, js pa poglavja od konca nazaj, ti bi blo to OK? Sinergija učinkovitosti pa to, hehe. :D Si za?

update: prišla sm do poglavja 30 rikverc, tk da vključno od 30 naprej mam :mrgreen:

second update: pršla do poglavja 25 rikverc :thumbup: matr gre počas, je že 156 strani, pa prvih 25 poglavjev fali... to bo pa dolga...
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 28 sep 2012, 12:24

Če je katera na student/teacher relationship gešmak prišla potem naj še ti dve zgodbi čekira
http://www.wattpad.com/story/55930-the- ... me-student
http://www.wattpad.com/story/397177-que ... -1-student

Meni sta bli všečni (bolj kot Slammed in Eden) :D
Ta prvo knjigo (The Perfect Summer had to End Sometime -- now titled When Summer Ends) je pisateljica releasala, tak da če kera rabi epub... you know what to do. ;)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 19 nov 2012, 21:48

Pred 1 min sem končala z Forbidden
Slika

O fuck.. :th_cry: :th_cry: :th_cry: :th_cry: :th_cry: :th_cry: :th_cry:
Slika
Slika

Sploh nevem kak naj komentiram drugače.. i hate this world :(

Slika
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 nov 2012, 21:57

:hug1: :hug1: :hug1: :hug1: :hug1: :hug1:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 26 mar 2014, 15:19

Can we please talk about Maybe Someday?
:108: :024:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 26 mar 2014, 17:11

Ti je bla všeč :) ?

Meni načeloma ni cool varanje...ampak na srečo ta knjiga ni bla tok nasty kar se tega tiče. Čeprou ne vem no, da maš rad dve osebi hkrati mi je mal za lase privlečeno..ja, da si na eno osebo navajen in te je strah končat in si zaljubljen v idejo vaju...ne pa da ljubiš obe...tak ko je on..srce na pol dajal :)

Pa na koncu je šlo vse tak hitro...pa ne vem izpadlo je tak ko da je Sydney second choice...uno če pa Maggie ne bo z mano...pol mam pa zdaj v celoti tebe rad.

Všeč so mi bli komadi...sploh un Living a lie in pa Im in trouble pomoje sem ju preposlušala na repeat.

Pa knjigo sem prebrala v enem..nisem odložila in brala sem jo do danes pol treh zjutraj :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 mar 2014, 18:15

Jaz sem tudi samo zaradi varanja dala slabšo oceno... sorry samo, če bi res mel svojo punco rad, bi se lahko od Sydney distanciral...Sploh pa - že to, da je njen "pozabo" povedat, da ma punco, ko je čutil očitno privlačnost med njima pa ta ves neki lari fari kak boš prijatelj z osebo, ki te privlači... meni je to BS.

Že tak sem mnenja, da sta fant in punca težko prijatelja... ne moreta pa bit prijatelja + se privlačit + skupaj delat, ker se potem takoj vprašaš kaj ma pol skupnega sploh s svojo partnerko?

Pač ne vem - se strinjam, da ne moreš ljubit dveh oseb hkrati. Pa te svoje punce očitno ni niti imel na tak način rad... ker, če maš na tak način rad, narediš za to osebo vse... in je ne prizadeneš in ne delaš stvari, za katere veš, da bi to osebo prizadele, četudi te ne vem kak mikajo...

Drugače mi je bla knjiga ful fajn, ampak ves čas mi je blo bad zaradi Maggie... in vsakič sem se spraševala, če se dejansko res ne zaveda kaj dela al kaj...

In tudi to - zakaj za vraga vedno prvotna punca (al pa fant) "nastrada" v teh glupih ljubezenskih trikotnikih? Every single time... Kakšno sporočilo sploh to daje? Zakaj se ne bi folk enkrat potrudil za zvezo pa bi še kaj takega pokazali... blah.

Drugače pa Colleen tak zna ful dobro pisat... se mi je tak zdelo, da se je namenoma še te teme dotaknila pa jo hotla malo ublažit, ampak NE.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 26 mar 2014, 20:37

Slika

Ne vem kdaj sem nazadnje brala kako knjigo do 3h zjutraj. Ni in ni je šlo odložit, ne. Tak sem se počutla kot te, ko sem Beautiful Disaster brala. Ali pa Thoughtless. I didn't care kaj se okrog mene dogaja. There was just me and the story. Pogrešala sem ta filing. :)

Samo morem pa priznat, da bi po vsej verjetnosti dala knjigi 4 zvezdice, če ne bi Hooverjeva prišla na AMAZING idejo naret soundtrack s songi, ki so bili napisani zgolj za to zgodbo. I wish every book came with such a soundtrack.

I love music. Cela happy sem, ko je v kaki knjigi omenjen song, ker ko berem in hrati poslušam to, kaj lik/lika čuje/ta tisti trenutek, mi pride scena tolko bolj real in special naprej. Pri The Edge of Never recimo... Zgodba kot taka mi sicer ni bla baš nekaj, ampak še zdaj se spomnim momenta (in filinga, ki mi ga je ta moment dal zaradi tega, ker sem lahko hratki poslušala pesem), ko je Andrew pel Laugh, I Nearly Died.

In met priliko poslušat pesmi, ki jih poslušata (in sta jih celo napisala) Syd in Ridge was like pure win. Sploh, ko je Syd prvič slišala Maybe Someday and then that amazing kiss (and touching, ko je Ridge hoto slišat Syd) happened. :thud: My feels were not prepared for this.

Jaz sicer tudi ne maram cheatanja, ampak od 5. knjig s tako tematiko, bota 2 taki, ko bom kinda razumela in tudi oprostila, da je do tega prišlo. Mybe Someday je ena izmed teh knjig, tak kak pa je še Thoughtless bla. Čeprav pri Thoughtless je blo dosti težje za prebavit cheatanje, kot pri Maybe Someday, ker se je Hooverjeva tematike lotla na "tapravi" način IMO. Sure, Ridge bi mogo prekinit stike z Syd, ji rečt, da se naj odseli, takoj za tem, when that kiss happened. But we people are very prone first to denial and then to selfishness.
Čeprou ne vem no, da maš rad dve osebi hkrati mi je mal za lase privlečeno..ja, da si na eno osebo navajen in te je strah končat in si zaljubljen v idejo vaju...ne pa da ljubiš obe...tak ko je on..srce na pol dajal :)
...se strinjam, da ne moreš ljubit dveh oseb hkrati
But he never really loved both of them equally at the same time (or for the same reasons).
Meni je ono njegovo pismo na koncu pojasnilo vse kaj se tiče njegovih filingov, kdaj je začel čutit več do Syd in kdaj je nehal ljubit Maggie. No razen en part tam v pismu me je malo zmoto, ker je res dal taki filing, kot da je Syd just a second choice. Čeprav at that point (mislim, da ni niti en tedn od tega mino, ko je šel z Maggie narazen?) je to kaj je napisal še razumljivo. Pa tudi Syd je na te njegove besede reagirala tak kak more: "I don’t want to give it [her heart] to him until I know it’s the only heart he’s holding."

Btw, I couldn't help but picture Sam Palladio and Clare Bowen as Ridge and Syd.
(Če gledate Nashville bote tud vedle zakaj heheh). :P
Slika Slika

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 mar 2014, 20:47

Že ta koncept "nehal ljubit eno in začel ljubit drugo" mi je čisto mimo.

Ok, logično - nista isti osebi, ne dajata mu istega - ampak očitno se je na tistem mestu odločil, da mu ena potreba več pomeni kot druga.

Lahko razumeš zakaj je do tega prišlo ja... ampak glede na to, da je Maggie bla ful vredu punca, pa četudi sta bla na koncu bolj kot prijatla (ki sta očitno skupaj spala in si preko kamere intimne dele razkazovala - which tells me that sta bla tudi intimno še vedno povezana) in da sta imela druga pričakovanja od življenja se on, roko na srce, ni glih ful trudo, da bi se distanciral od Sydney...

Ok, hoto je bit dober človek pa ji pomagat - but still... z njo se je na nekem nivoju povezal in dobro vedo kam to pelje in se prepričeval, da ma samo Maggie rad, dokler ga Maggie ni prisilla, da jo pusti, da je ugotovil, da pa le Maggie nima tak fejst rad...

I hate love triangles.

Drugače pa je meni tudi ful dober koncept, ko noter vključijo glasbo. Sploh, ko lahko potem soundtracke poslušaš pa ti res tak neka "čustva" obudi... se neke stvari spomniš al pa citate al pa podobno... Colleen zna res, res, res dobro pisat. Čustveno :D

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 26 mar 2014, 21:41

Slika

Ne vem kdaj sem nazadnje brala kako knjigo do 3h zjutraj. Ni in ni je šlo odložit, ne. Tak sem se počutla kot te, ko sem Beautiful Disaster brala. Ali pa Thoughtless. I didn't care kaj se okrog mene dogaja. There was just me and the story. Pogrešala sem ta filing. :)

Samo morem pa priznat, da bi po vsej verjetnosti dala knjigi 4 zvezdice, če ne bi Hooverjeva prišla na AMAZING idejo naret soundtrack s songi, ki so bili napisani zgolj za to zgodbo. I wish every book came with such a soundtrack.

I love music. Cela happy sem, ko je v kaki knjigi omenjen song, ker ko berem in hrati poslušam to, kaj lik/lika čuje/ta tisti trenutek, mi pride scena tolko bolj real in special naprej. Pri The Edge of Never recimo... Zgodba kot taka mi sicer ni bla baš nekaj, ampak še zdaj se spomnim momenta (in filinga, ki mi ga je ta moment dal zaradi tega, ker sem lahko hratki poslušala pesem), ko je Andrew pel Laugh, I Nearly Died.

In met priliko poslušat pesmi, ki jih poslušata (in sta jih celo napisala) Syd in Ridge was like pure win. Sploh, ko je Syd prvič slišala Maybe Someday and then that amazing kiss (and touching, ko je Ridge hoto slišat Syd) happened. :thud: My feels were not prepared for this.

Ja, ja , ja..točno to...jst sm tud knjigo začela brat ob petih popoldne in jo brala do pol treh zjutraj...in že dolgo se mi to ni zgodil...in sem prav pogrešala eno tako knjigo. Plus tega, da sem vmes tud mal zajokala, ker me je stisnlo v prsih...tud to se mi že dolgo ni zgodil pri knjigi...in itak...muska...Laugh, I nearly die...pa awolnation...pa Iris...Pa jaz že tak poslušam musko zraven, ko berem...Ko sem perfect Chemistry brala, sem poslušala en komad, ko me še danes spomne na filinge, ko sem brala knjigo.

Skratka ja..točno to kar si napisala...plus strinjam se tudi s tem, da je pisateljica hotla bolj clean speljat zadevo..
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost