Prepovedane ljubezeni

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo romantika in knjige za odrasle.
Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Re: Prepovedane ljubezeni

PrispevekNapisal/-a Monika » 14 avg 2010, 18:23

Pa dobro to toleriramo, ker je on bil 2 leti starejši (?). Pa v bistvu sta se "zbližala" po njeni kazni al kaj je že blo to, ko se je z njim vozla. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 13 sep 2010, 19:53

tiste, ki ste prebrale Forbidden. sam to mi pls rečte, PROSM PROSM da ni nobenih samomorov not, ker to pa zamori najbl na svetu.. raj takoj neham brat :?
Perhaps without the lows, the highs could not be reached.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 sep 2010, 19:57

Na koncu je :( :( :(
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 13 sep 2010, 20:02

pa f**k no, zakaj morjo azijci zmer tko zaklučt zgodbe :S pa sem že na 50.strani :| pomoje bom usen prebrala, no
him or her or both? ma sem lih pred kratkim podobno brala, sicer mango, ona je umrla, nato se je pa še on fentu :S ni mi šlo iz glave še en tedn, sploh ker se navežem na karakterje hitr

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 sep 2010, 20:09

Samo on, ona pa skoraj - pol jo je sestrica nevede prepričala naj se ne. Ja vem, meni je tudi prav grozno to, ful ti pusti tisti pečat za sabo... Je pa res ena najboljših zgodb, tak da ti priporočam, da vseeno prebereš :) Jaz sem zraven te knjige jokala, se smejala, bla jezna tak ko še nikoli, se hihitala,... res, ful je čustvena :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 13 sep 2010, 20:48

Že berem dalje. No, saj zdaj ko vem, vsaj vem kaj pričakovati, da ne bo preveč šok. Thx:)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 sep 2010, 21:55

Je kul ne? Sem hotla napisat lepa pa je hkrati žalostna... meni je ful dobra no <3

Uporabnikov avatar
krisa
Human

PrispevekNapisal/-a krisa » 15 sep 2010, 22:07

ja sm tud pr knjigi že komentirala. kul je ja. mene sam ful boli res tak zaklučk zmeri :S mislm okej sej če tko gledaš verjetno res ne bi mela prihodnosti. če prečkaš eno mejo, pol greš kr čez vse. in pol gledaš nek nemški par, ki sta brat in sestra in imata 4 otroke, 3 od teh so defektni. to je žalostno in krivično do njih. da so sploh rojeni bli:(

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 08 okt 2011, 13:38

Js mam pa eno vprašanje na to temo, ko iščem eno knjigo že sto let, glavn problem je to, ko ne vem naslova pa avtorja (damn), pa me zanima, če mogoče katera ve oz. jo je prebrala. Ko sm kolegici govorila za Forbidden mi je povedla za to knjigo, sam ni vedla naslova, je rekla da sta obe bukvi noro dobri. Napisala jo je ena brazilska avtorica, sta pa 2 knjigi (kao mini serija).

Vsebina: menda se dogaja v Riu. Je družina s foster kids, sedem jih je al osm, različne starosti. Vmes sta tud en fant pa dekle, ki se noro zalubta in to skrivata pred vsemi. On je par let starejši od nje. Bolj ko se spoznavata, bolj ugotavljata, da imata ful podobne navade, podobno mišljenje, najbol sta povezana, podzavestno enako reagirata, tk ko da bi kao res bla brat pa sestra, ampak to bi blo nemogoče. Dejansko postaneta par, tud "posteljne" aktivnosti so prisotne, čeprav je ona mladoletnica, ampak nobedn ne ve za njiju. Pol pride do neke zbrke v familiji (ne vem zaka točn in kak pride do tega) in vse skupi pripelje do tega, da se v bolnici gensko ugotovi, da sta dejansko brat pa sestra. Tuki se prva bukva zaključi. Drugi del pa govori o tem, da se ta fant/brat umika, da ne more verjet, da ga vest peče, čeprav jo ma še vedn noro rad in ne ve ka nej nardi, zato prekine vse in hoče ignorirat. Pade tud v neko boy bando in se hoče čist osamosvojit, izolirat od družine in od nje. Ta punca/sestra mu pa noče povedat, da je zanosla in ko se ji začne že nosečnost poznat, zbežita v Ameriko, kjer se komaj preživljata. Pol spt ne vem točn kaj se zgodi vmes, ampak fora je, da ona neki zboli (zgubi otroka menda) in pristane v neki totalno specialni kliniki, kjer jima povejo, da nista brat pa sestra. In neka frka je glede tega, da sta njuna foster starša hotla nekak zaslužit na tem, da sta ta dva v sorodu al neki. Na konc je happy end za oba baje.

Ka se mogoče komu sanja, kateri dve knjigi sta to in kak je naslov?????? Vsaj približno, če kdo ve? Js sm iskala že po vseh možnih forumih in nism našla... :th_cry: :th_cry: :th_cry: Baje sta pa svetovni knjigi in bi ju FUUUUUUUL rada prebrala. HELP if you can :134:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 08 okt 2011, 13:43

^Zdaj si v bistvu že tak povedla vse kaj je v knjigi, ampak še vseeno bi jo jaz tud rada prebrala. :D
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost