The Girl in the Spider's Web, serija Millennium #4

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Kriminalke.
Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

The Girl in the Spider's Web, serija Millennium #4

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 29 avg 2015, 19:35

Preko Boodepository novičnika sem zasledila, da bo trilogiji Millennium Stiga Larssona sledil četrti del, ki ga je sicer napisal David Lagercrantz, The Girl in the Spider's Web oz. Dekle v pajkovi mreži. Izide bojda 1. septembra letos, torej zdaj zdaj. Zdaj, ko malo razmišljam o tem, se mi zdi, da sem že slišala, da se bo zgodilo nadaljevanje, vendar nekako nisem registrirala prej.

Kako se vam je zdela serija do zdaj? Ste kaj prebrale, kaj o knjigi pravijo? Jo boste prebrale/kupile?

Jaz sem bila sprva malo skeptična, potem sem pa šla v kino s kolegom in mi je bil film tako všeč, da sem si kupila knjige in jih na mah prebrala. Na koncu pa sem gledala še švedsko različico filma oz. vseh treh nadaljevanj, ki so par let starejši. Mimogrede, je katera zasledila, zakaj niso naredili Holywoodskega nadaljevanja? Ali sem ga jaz čisto spregledala?

Sama mislim, da bom knjigo vsekakor prebrala. Ne vem pa, kako je, ko piše nadaljevanje nek drug avtor. Izkušnje? Kako to izpade?

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

Re: The Girl in the Spider's Web, serija Millennium #4

PrispevekNapisal/-a Alayla » 02 sep 2015, 19:16

A res? Super! :thumbup: Ogledala sem si film in mi je res svetovn, zato mam že dolgo željo prebrat tudi knjige, ampak si želim zanje vzeti dovolj časa. Lahko bi rekli, da čakam na pravi trenutek :lol:

Mogoče je eden od razlogov, da niso posneli ameriškega nadaljevanja, ker so pričakovali več dobička od prvega filma.. Mislim, da je bilo tudi nekaj problemov glede scenarija, da se je precej razlikoval od knjige.
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

Re: The Girl in the Spider's Web, serija Millennium #4

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 02 sep 2015, 21:02

Še en navdušen sobralec poroča na Twitterju, da je knjiga sicer lepo berljiva, vendar spominja bolj na Browna ali Crichtona, ker preveč opisuje vse okoli. Tako da po stilu ni tako sorodna predhodnicam. V vsakem primeru se bom tudi sama prepričala. ;)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost