Avtor James Patterson

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Kriminalke.
tejči
Pixy

Avtor James Patterson

PrispevekNapisal/-a tejči » 27 jun 2010, 20:25

... obožujem njegove kriminalke. ravno danes bom zaključila z branjem knjige 7.nebesa,.... potem me čaka le še 8 del,... v glavnem, vsekakor priporočam za branje.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: James Patterson

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jun 2010, 20:41

Bomo dodali v Bralnico :) Kriminalk je zaenkrat še premalo :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Relativna
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Relativna » 04 jul 2010, 09:56

James Patterson je eden izmed mojih najljubši pisateljev :D Prebrala vse njegove knjige in čakam na novo :lol:

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: lub preiskovalk

PrispevekNapisal/-a Lisa » 04 jul 2010, 13:32

James Patterson zažiga.
Večinoma. Men se zdi, da mu že zmankuje idej. Vsaj pri Alexu Crossu. Klub preiskovalk umorov je pa ena boljših serij. Prebrala vseh 8 delov v slovenščini.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 jul 2010, 15:00

Ugotovila sem, da je James Patterson napisal Maximum Ride, zdaj pa še ne vem, če je to isti :) No, če je, imamo že nekaj časa nekaj njegovih knjig, sem pa sedaj začela tudi z kriminalno serijo Alex Cross:

http://www.bralnica.com/serija/Alex-Cross.html
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Relativna
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Relativna » 27 jul 2010, 21:40

Rada bi se zahvalla tisti, ki deva gor opise njegovih knjig :thumbup:

Drugač je pa ta Patterson, ja :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 sep 2010, 17:08

vamp mi je poslala vse knjige iz serije Alex Cross in bi jih res rada dodala v Bralnico, ampak imam težave, ker mi je zelo težko pisati opise, ko ne vem za kaj se gre :(

Če je katera prebrala in bi bila pripravljena pomagati, mi naj javi na ZS ali pa email :)

Sem pa dodala zdaj dve novi ;)

Fairy
Pixy

PrispevekNapisal/-a Fairy » 05 nov 2010, 19:18

Prebrala vse od Alexa Crossa, zdaj bom pa začela še Klub preiskovalk umorov al nekaj takšnga :mrgreen: .
If your eyes weren`t open, you wouldn`t know the difference between dreaming and waking.~ Rose H.

luckygirl956
Pixy

PrispevekNapisal/-a luckygirl956 » 16 feb 2012, 14:16

za zdej sm prebrala smo Vrtnice so rdeče in ko bom mela možnost bom prebrala še druge:Vijolice so modre, v pajkovi mreži, zbogom dekleta, podlasica... :thumbup:
sm me neki zanima... :geek: kaj so te knige v kakšnem vrstnem redu...1.deu, 2.deu, 3.deu pa tk naprej? ful me zanima, kr bi rada po vrsti brala.. :)

Uporabnikov avatar
rejnbow
Elf
Kraj: Maribor/Ljubljana.
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a rejnbow » 02 dec 2012, 14:57

Jaz sedaj berem Pattersonov Four Blind Mice, ki je njegova osma knjiga o Alexu Crossu. Sem še bollj na začetku, tako da o vsebini še nimam nekih komentarjev, sem pa opazila da so poglavja večinoma zelo kratka - le eno ali dve strani.
Zdi se, kot da zelo hitro napreduješ z branjem, če si že pri sedmem poglavju, toda ko pogledaš, da si šele na 27. strani, si kar hitro premisliš. :)
A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world. - Oscar Wilde.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost