Pet prijateljev

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Kriminalke.
Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Pet prijateljev

PrispevekNapisal/-a skyline » 07 apr 2013, 13:25

Zbirka moje mladosti. Prebrala sem jo tolikokrat, da mi je mami prepovedala, da si jih še kdaj izposodim.
:huhuhu: :huhuhu: :huhuhu:

Ej enako. Mislim da sm v OŠ kakih 5x šla čez celo serijo, mi je knjižničarka rekla, naj še kaj druga berem :lol: Za vsako bralno značko sem mela eno od teh knjig. Pa teh knjiig je bilo kar nekaj, dolga serija je bla, 20 knjig al neki takega je blo... Aja, pa Disney je menda posnel mladinsko serijo po teh knjigah.

Pa še ena serija je bla... sam niti približno ni bla tak fajna, ena knjiga je bla Fantom na šoli, al neki takega... Ne spomnim se naslova serije, take rdeče platnice so mele...
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 07 apr 2013, 13:43

Skyline misliš mogoče Skrivnosti ? :) Al pa Novohlačniki ? :D
Te knjige so ble zakon :lol: jaz sem še ful rada brale tisto serijo: soba nočne more (nekak tak) bolj grozljivke so ble, pač za mlade :lol: ena vem, da je mela naslov omarica številka 13 (jaz sem pa v šoli dobila potem to številko :o :lol: ) pa vas ob gozdu (naši ulici se isto reče) :lol: :lol:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ginny5
Pixy

PrispevekNapisal/-a Ginny5 » 30 apr 2015, 18:04

Joj teh knjig se spomnim,da sem jih brala nekje v 4-5 razredu. Me je knjižničarka skoz čudno gledala ko sem vsak teden uletela po novo knjigo. Mi je bla ful všeč ta zbirka. Že od nekdaj sem mahnjena na pustolovske knjige. Bi jih pa sigurno zdaj morala znova porebrati, ker do zdaj sem že tak vse pozabla ka se je dogajalo. Jebiga moj spomin zlate ribice pa to..
"After all this time?"
"always"

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 01 maj 2015, 21:00

Tole zbirko sem brala v osnovni šoli...in to je res že celo večnost nazaj :D

Pomoje sm vse dele prebrala po trikrat..Georgina je bla moja najljubša junakinja...I really wanted to be like her :D
Jaz tudi!

Ena izmed najljubših serij, sem jih tudi ene 10x prebrala. :D Potem sem pa enkrat v eni reviji našla cel seznam, pa kako gredo po vrsti, in sem si shranila. :D Mam v planu spet enkrat brat, samo da premagam odpor, da grem na 'mladinsko leposlovje do 13 let' oddelek XD

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost