Avtorica Rosamund Lupton

Forum o knjigah in serijah, ki spadajo pod kategorijo Kriminalke.
Uporabnikov avatar
Carmina
Elf

Avtorica Rosamund Lupton

PrispevekNapisal/-a Carmina » 04 dec 2012, 09:51

Slika

Beatrice sredi nedeljskega kosila prejme razburjen klic, da pogrešajo njeno mlajšo sestro Tess, zato se s prvim letalom odpravi domov v London. Toda ko plast za plastjo odkriva, kaj se je zgodilo s sestro, osuplo spoznava, kako slabo je pravzaprav poznala njeno življenje. Policija, Beatricin zaročenec in celo njena mati verjamejo, da so Tess za vedno izgubili, a Beatrice ne obupa in se sama loti nevarnega raziskovanja, ki jo lahko stane življenja.

Slika

Nekega popolnega dne se zgodi popoln zločin. Črn dim šine v modrino poletnega neba. Šola je v plamenih. Panika. Grace opazi dim in steče. Ve, da je v šoli njena hči Jenny. Požene se v gorečo zgradbo, da bi jo rešila. Potem mora Grace odkriti, kdo je požigalec, in zaščititi svoje otroke pred človekom, ki jih še vedno ogroža. Spoznati mora meje svojega telesa in brezmejnost ljubezni.

Ko je bila prevedena Sestra, sem jo prebrala v šusu. Pisanje, ki te posrka vase. In preobrati, da gredo kocine pokonci. Upam, da bo napisala še kaj ...

Pam
Fairy

Re: Rosamund Lupton

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 jan 2013, 10:38

Jaz sem obe knjigi prebrala na eks. Res te potegneta vase in ju kar ne moraš odložit. :D
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost