The Fault in Our Stars (John Green)

Forum o knjigah in serijah, ki nimajo svoje kategorije oz. v njih najdeš vsakega malo.
Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

The Fault in Our Stars (John Green)

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 08 maj 2012, 16:40

Lih kar sm jo prebrala in omg.... sem brez besed. Redkokdaj spustim kakšno solzico ob knjigi, ampak tale me je pa zadela... :D

Ena izmed tistih, k jih je treba imet na polici. Zdej samo razmišljam, če bi naročila angleški izvod, al nej počakam na prevod (za katerega se itak ne ve, kdaj bo).

In ja... toplo, toplo priporočam <3

LaMia
Fairy
Kraj: Ljubljana-Črnuče

Re: The Fault in Our Stars (John Green)

PrispevekNapisal/-a LaMia » 08 maj 2012, 16:54

Se strinjam... najboljša od vseh Johnovih knjig... pa pomoje naroč angleškaga, ker boš najbrž še dolg čakala, pa original bo zihr bolši od prevoda... just saying :D

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 08 maj 2012, 18:05

Evo, sem knjigico kr naročila :D (huh, pa še trde platnice ima - ena redkih v moji zbirki, hehe)

Si brala tud ostale knjige? Mogoče bom jest še kakšno prebrala, ker s tole me je res kr navdušu :D

LaMia
Fairy

PrispevekNapisal/-a LaMia » 08 maj 2012, 18:38

Sem... katero bi ti pa priporočala, je pa mal odvisno od tega če gledaš vlogbrothers, al si na TFiOS naletela slučajno. Men je druga najboljša najbrž Paper Towns, Will Grayson, Will Grayson je taka za smejat se, An Abundance of Katherines je sicer dobra ampak ne na nivoju recimo TFiOS (loved the Theorem though :D ), tko da jo lahko prebereš, ampak ne prčakuj preveč, Looking For Alaska se pa nekak ne morem lott brat pa pojma nimam zakaj, čeprov je Johnova prva knjiga in vse, sem prebrala/slišala že tok spoilerjev in nasprotujočih si mnenj od noro dobr do blah, da že par let čaka da jo končno preberem (je bla ena od prvih stvari k sem si jih naložila na kindla, ker sem mislla, evo, zdej jo bom pa lahko, pa še vedno ni blo pravga mooda, da bi se lotla)

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 08 maj 2012, 21:48

No, ne morm rečt, da je blo lih slučajno, da sem naletela nanjo, ker je knjiga dobila tolk pohval in povsod so jo oglaševal in povsod je bla na lestvicah... Tko da ni blo lih naključje :D

Hm... bom mal prebrala opise ostalih in se bom potem odločila. In seveda... poročam kakšne so ;) hehehe :D

LaMia
Fairy

PrispevekNapisal/-a LaMia » 08 maj 2012, 22:04

Glede na noro dobre kritike, slučajno najbrž res ni prava beseda :D ... mislla sem pa drgač če spremljaš Johna in njegovga brata Hanka na youtubu (masta kanal Vlogbrothers)...
V vsakem primeru ti svetujem Paper Towns, za ostale pa ne dam roke v ogenj, a so mi všeč knjige same po seb, al ker sem na splošno fan Johna in Hanka... pa lahko prečekiraš kakšen njun video... na splošno so ful zanimivi in ti bodo mogoče všeč če ti je všeč Johnov humor (samo ne se ustrašt vseh inside jokeov :D )

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 08 maj 2012, 22:09

Ne, sm pa šla pogledat, ko sem vidla tvoj komentar :D Hahaha Kr sta hecna, čeprou si bom mogoče jutr vzela mal več časa, da ju prečekiram :D Dones sm že mal utrujena in me je čist presenetu s tistim tuljenjem in šampancem :D

LaMia
Fairy

PrispevekNapisal/-a LaMia » 08 maj 2012, 22:24

Sej res... Hanko de Mayo :D... Opozorilo... če ti bo všeč in se boš spravla stare videe gledat, ti lahko fuul časa vzame (k sem jaz prvič našla sem ene 14 dni cele dneve visela na youtubu in stare videe gledala)... tko da ja... don't hate me :oops: ...

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 18 feb 2013, 10:05

Zdejle sm prebrala knjigo. Še ponoč sm jo brala ker je nisem mogla odložit. In seveda, sred noči sem začela jokat, in to ne crying, ampak full-blown sobbing session :th_cry: :th_cry: . Ubila me je tale knjiga. Res. V dno duše. Sem pa očitno v enaki situaciji, kot je bila Hazel po branju AIA, rada bi vedla kako se konča. Kaj se s Hazel zgodi, kako preboleva Gusovo smrt, kolk časa še živi, a ima življenje, ki bi si ga želela glede na okoliščine, kako se njena starša spopadata z njeno smrtjo, kaj se zgodi z Isaacom? ipd.. Lots of questions. Všeč mi je ker je knjiga matter-of-fact, no bulshitting, pač realno je napisano..konec pa seveda..moram še mal sprocesirat tole..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Marjetica
Human
Kraj: Obala
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Marjetica » 20 apr 2013, 23:08

Džon Grin, skor sem umrla :huhuhu: :huhuhu:

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost