If I Stay (Če ostanem)

Forum o knjigah in serijah, ki nimajo svoje kategorije oz. v njih najdeš vsakega malo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

If I Stay (Če ostanem)

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 nov 2014, 18:47

Če ima The Fault in our Stars svojo temo, jo lahko ima tudi If I Stay - sploh, ker vas je toliko bilo navdušenih nad njo :D

Slika
http://www.bralnica.com/knjiga/if-i-stay/

Meni sama knjiga ni bila med najboljšimi, mi je pa trailer zanimiv, tako da bom film verjetno pogledala :) Drugega dela pa še nisem prebrala :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: If I Stay (Če ostanem)

PrispevekNapisal/-a taša » 10 nov 2014, 19:33

Jaz nisem brala knjige...film imam že na računalniku...tole bo zdej moj drugi film, posnet po knjigi, pa knjige nisem prebrala. Prvi je bil ravno The Fault in Our Stars. Moram rečt, da so mi filmi bolj všeč, če ne preberem knjige. :) Ko pa enkrat preberem knjigo se pa film lahko skrije. Fault in Our Stars ne bom šla brat, ker sem že pr filmu bla dost patetična, tole pa se čist loh zgodi, da me film prepriča, da vzamem knjigo v roke.

Ko pogledam film pa podam še svoje mnenje :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 10 nov 2014, 23:16

Jaz TFIOS nebom gledala, ze zato ker sem komaj prezivela po branju knjige + nevem zakaj, ampak ne morem in ne morem se navadit na Shailene. Punca mi je tak antipatična, da mi nič ne pomaga če je dobra igralka in se zna vzivet v vlogo. Njen glas mi gre na zivce, mimika, vse.. Tole je prav mučno zame, ker igra v samih dobrih filmih :D

Sem pa ze pogledala If I stay in moram rečt, da mi je menda najboljši film posnet po knjigi, oz med najboljšimi. Ful so se drzali knjige, čutila se je kemija med glavnima igralcema, Chloe ga itak trga v vsakem filmu.. and I cried like a baby at the end. Poleg tega pa še majo najboljši soundtrack ever :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2014, 09:11

mejmi, +1. Jaz je tudi en morem poslušat :O Sem želela par intervjujov pogledat pa ne morem, ker je tak annoying. Ampak igra mi pa ful dobro...Se mi zdi, da čisto pade iz te svoje annoying-nosti v junakinjo in odigra kot je treba.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 11 nov 2014, 09:22

Ena neumestna - a film je že zunaj? :o Pod katero skalo jaz živim? :015:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2014, 09:25

Ja, je že za prenos :D

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 11 nov 2014, 09:28

Zdej vem, kaj me danes čaka! Sem se včeraj pritoževala, ker danes ne pride nobena nanizanka, ki jo gledam, pa je problem rešen. :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 nov 2014, 09:35

Have fun - jaz še dolgo ne bom imela časa, ampak upam, da pogledam v bližnji prihodnosti :D

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 11 nov 2014, 18:05

Ena neumestna - a film je že zunaj? :o Pod katero skalo jaz živim? :015:
Meni tudi zdaj ni nič jasno, izgleda da živim v preteklosti in imam še vedno v glavi, da je do izida filma še vsaj par mesecev :109: sem takoj šla pogledat če je že na voljo za DL in se že prenaša :jupi: I hope it won't disappoint :P

Drugače pa tisti, ki še niste prebrali Where She Went (2. knjiga), jo preberite obvezno. If I Stay mi ni bla tak zelo posebna, medtem ko je bilo nadaljevanje tisto, zaradi katerega naravnost obožujem to serijo, obe knjigi imam tudi v papirnati obliki :024: super je pa seveda to, da so v 2. knjigi tudi lyricsi, ki dajo tisti dodatek k knjigi <3
Hmmmm, mogoče pa bi bil čas za re-read :102:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 12 nov 2014, 08:46

Včeraj nisem imela časa za pogledat, bo čakal na nek drug dan, na žalost. :evil:

Se strinjam z Illy, da je bila druga knjiga tista zaradi katere je ta zbirka med mojimi najljubšimi!

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost