Najljubše kuharske knjige

Forum o knjigah in serijah, ki nimajo svoje kategorije oz. v njih najdeš vsakega malo.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Najljubše kuharske knjige

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 nov 2014, 13:42

Uporabljate pri kuhanju kaj recepte iz kuharskih knjig?

Jaz jih običajno kar najdem na internetu pa potem uporabim, ampak so mi pa kuharske knjige zelo, zelo všeč - zaradi slikic seveda :D Edini problem, ki vidim v kuharskih knjigah je to, da četudi mi je večina jedi všeč, se jih bo ziher našlo ogromno vmes, ki mi niso (izbirčna pač). Zato se raje zatekam k posameznim receptom.

Ampak, če ima kdo kakšno priporočilo za dobro kuharsko knjigo, naj pove v tej temi :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Najljubše kuharske knjige

PrispevekNapisal/-a taša » 18 nov 2014, 14:41

Jst sm ljubiteljica italijanske kuhne in mi je vsec knjiga Simply Italian od tistih sester..ne spomnem se cisto in pa knjiga od Pozresnih Italijanov :) pa tajsko kuhno mam rada in velik receptov pobiram iz knjige Vok...recepti za vok :)
Drgac pa tudi jaz po netu brskam al pa 24kitchen :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 18 nov 2014, 15:58

Odprem to temo, 1 uro po tem pa dobim newsletter od Mladinske knjige z naslovom "Najboljše kuharske knjige".

Slika
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 18 nov 2014, 17:57

Tud jst sm to dobila :)
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost