(Brezplačni) kino na prostem

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

(Brezplačni) kino na prostem

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 05 avg 2015, 16:01

Vsako poletje se po Sloveniji zgodi kar nekaj (brezplačnih) projekcij filmov na prostem. Na primer Noč pod zvezdami na Ljubljanskem Gradu, letos so v Češminovem parku v Domžalah brezplačno predvajali tudi čisto nove filme, nekaj mislim, da se je dogajalo v Kranju ... v glavnem, ni da ni, je pa tako, da vsaj jaz velikokrat naletim na informacijo o tovrstnem dogodku čisto po naključju in velikokrat tudi prepozno. Zato sem se odločila, da odprem to temo, kjer lahko delimo prihajajoče dogodke projekcij filmov na prostem.

Danes sem zasledila, da bo v Ljubljani potekala Poletna Animateka, v sklopu katere se bodo odvijale različne delavnice, in tudi brezplačne projekcije risank med 5. in 9. 8. 2015. Program celotnega dogajanja (5.-15. 8. 2015) najdete na tej povezavi.

Pa ne pozabit odeje s seboj, da ne bo mraz. :025:

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

Re: (Brezplačni) kino na prostem

PrispevekNapisal/-a Alayla » 05 avg 2015, 23:37

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 18 avg 2015, 10:20

Na Kongresnem trgu v Ljubljani bodo 24., 25. in 26. avgusta predvajali tri klasike iz sredine prejšnjega stoletja: Casablanco, Damo iz Šanghaja in Pojmo v dežju. Projekcije se bodo začele ob 21.00, ogled pa je brezplačen. Več info.

Uporabnikov avatar
Aglaia
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Aglaia » 02 sep 2015, 10:38

Še zadnje priložnosti za kino na prostem letos. V Ljubljani se bo zgodil še (vsaj) en dogodek, in sicer Kino park v Parku Tabor, med 7. in 13. 9. 2015 ob 20.00. Predvajali bodo slovenske filme:
7.9. Kaj pa Mojca?
8.9. Pot v raj
9.9. Boj za
10.9. Projekt: rak
11.9. Karpopotnik
12.9. Srečen za umret
13.9. Mama je ena sama

Toplo priporočam ogled zadnjega filma, torej Mama je ena sama. Gotovo pa je tudi kaj drugega zanimivega. :)

Več o Kino parku na FB dogodku.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov