Pretty Little Liars

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

Re: Pretty Little Liars

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 12 avg 2015, 18:04

Mene tud ni preveč presenetlo, kdo je A. Se je tud men vedno zdela najbolj možna teorija, da je Charles spremenil spol, edino njegov razlog, zakaj se je spravljal na punce se mi zdi mal nesmiselen in preslabo razložen. Isto tud glede Sare. Zakaj je ona sploh pomagala CeCe, kaj je bil njen motiv? Upam, da bojo to še kej v nadaljevanju razložil.

Drugač pa, če katero zanima, Marlene King v tem intervjuju odgovori še na nekaj vprašanj, kot npr. kdo je ubil Iana, Garreta itd... http://www.ew.com/article/2015/08/11/pr ... ng-answers Sicer se mi zdi ful neumno, da niso bli zmožni znotraj serije v šestih sezonah teh stvari razkrit oz. nardit finale v dveh delih al kej podobnega, da bi lahko vse pojasnil.

Aja, pa še to... sama sicer nisem tega opazila, ampak sem vidla, da se velik folka pritožuje nad dejstvom, da je Bethany kot otrok ubila Tobyjevo mamo. Ta se je namreč pojavila v enem flashbacku, ko je bil Toby že najstnik. Kar je res čist nelogično, ker bi takrat potem mogla bit že mrtva...

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 12 avg 2015, 18:55

A je še dobla katera občutek, da je Cece imela motnjo mejne osebnosti? Pač ko je bila Cece je bila normalna, prijazna... ko pa je bila Charlotte pa je bla bolj psiho.. Glede Sare pa mislim, da še bo razloženo.. kok sem vidla, bi naj future Aria napisala knjigo o tem kar se jim je dogajalo..
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Ancika
Elf

PrispevekNapisal/-a Ancika » 12 avg 2015, 23:05

Ojej. Glede na to, da to ni bil konec sezone, ker vedno prekinejo avgusta in sezono nadaljujejo januarja (če odvzamemo tiste dodatne epizode ali za noč čarovnic ali božič)... Bo torej sedma sezona končala leta 2017?? No, s takim tempom upam, da dočakam konec zgodbe :P Sej sem zasledila tudi že nek mini trailer za zimsko nadaljevanje 6. sezone, ampak nisem razumela kaj preveč :)

Čeprav sem skozi verjela tej teoriji, da je prišlo do zamenjave spola ipd., je tudi mene malce razočaralo, kako hitro se je razpletlo vse. Ni nekega cliff-hangerja, kot po navadi, da komaj čakam nadaljevanje :(

Za Tobyjevo mamo pa sem se enako spraševala, ker se je tudi spomnim iz neke epizode, ko Toby sploh ni bil majhen. Sploh pa je Charles kar nekaj let starejši od Tobyja, zato sploh ni bilo logično :eusa_naughty:

Kdo pa je ubil gospo DiLaurentis?Ali je meni kaj ušlo? :zvizgac:

Ampak res, mame so ostale v kleti? Kje so bile to epizodo? :D

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 13 avg 2015, 12:53

Ja, sedma sezona se konča 2017. Če bo še osma, pa še eno leto kasneje, hehe :)

In glede gospe DiLaurentis tud meni ni jasno. Samo ležala je tam na tleh, ko jo je CeCe našla. Mogoče sem ravno stran pogledala, ko se ji je nekaj zgodilo? :lol:

Mogoče v naslednjih delih izvemo kaj več in bo kaj podrobneje predstavljeno.

Čeprav, nisem dobr razumela tudi tistega - a januarja bomo nadaljevali z čez 5 let, al bo v naslednji sezoni čez pet let? :)

Uporabnikov avatar
Ancika
Elf

PrispevekNapisal/-a Ancika » 13 avg 2015, 20:44

No, upam, da se vse skupaj konča pri sedmi torej. Tale serija je bila z mano že v srednji šoli pa zdaj čez celotno fakulteto. Bi bil že čas :)

Hmmm niksipiksi, nekako dvomim, da sva se obe ravno takrat stran obrnili :P Očitno ni razloženo in morda niti ne bo, ker spodnji trailer za
11. epizodo 6. sezone predstavlja ravno to, da se vse nadaljuje 5 let kasneje :)

Če katera še ni pogledala epizod do konca, naj ne klika na tale trailer :P Žal mi ga ne želi prikriti, kot spoiler :) https://www.youtube.com/watch?v=rNKqPzorfxA

Uporabnikov avatar
Mariposa
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mariposa » 13 avg 2015, 22:07

V intervjuju, ki sem ga zgorej nalepla Marlene King glede Mrs. D pove tole: Who murdered Jessica DiLaurentis? That is still a mystery. That’s the one thing we don’t solve when we give you all the [other] answers. But Charlotte buried Mrs. D. Tako, da se bo verjetno to razkrilo še v naslednjih delih in je mogoče celo povezano s to novo osebo, ki grozi lažnivkam. Glede mam je pa tud povedala v enem intervjuju, da jih je policija rešla. So meli premalo časa, da bi dejansko v seriji to prikazal.

Uporabnikov avatar
Ancika
Elf

PrispevekNapisal/-a Ancika » 14 avg 2015, 00:37

Mariposa, hvala za pojasnilo :P Malo mi je bilo čudno, da bi kar pozabili omeniti, kdo je dejansko ubil gospo D.
Itak je že toliko stvari nabasanih v tole serijo, da sploh ne vem več kdo je vse bil, kdo je umrl, kdo se lahko še vrne. Toliko likov uff.

Malo sem skeptična, če mi bo nadaljevanje všeč, ker ne bo več A-ja (vsaj tistega pravega ne), ampak upajmo, da bodo naredili kaj dobrega iz tega.

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 29 jan 2016, 15:40

Meni pa je sedaj serija še vedno všeč. Sem bila malo skeptična kako bo vse to izgledalo, ampak mi je res ful zanimivo. Všeč mi je tudi, da so starejše in imajo službo in vse :) Gleda kdo??
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
Alayla
Human

PrispevekNapisal/-a Alayla » 29 jan 2016, 18:05

Joj, joj, nekje proti koncu četrte sezone sem nehala spremljat, ker je bilo vse takooo razvlečeno. Sproti sem gledala in se spomnem, da so imeli vsake tri dele neko pavzo pa vmes pol leta pavze in sem zato nehala, slišala pa sem, da se je serija popravila in imam namen pogledat naprej.
We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder...

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 29 jan 2016, 18:51

Js sem tudi nehala pri 4.sezoni. Mam pa namen pogledat naprej, ker mi je prijateljica rekla, da je ful zanimivo še. So mi bile pa prve 4.sezone všeč, tako da bom res verjetno pogledala letos naslednje :eyebrows:
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost