Pretty Little Liars

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

Re: Pretty Little Liars

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 21 sep 2016, 13:39

Meni je pa čudno, da se bo serija končala. Ja, sej sem jo že naveličana, ampak očitno mi je še vedno zanimiva, kljub vsem neumnostim, ki se v njej dogajajo. Sem vsak del redno pogledala, čeprav sem pri nekaterih drugih serijah že obupala pred lansko sezono (npr pri Vampire Diaries, Supernatural) - se sama sebi čudim, da je tako.

Jaz pa mislim, da je najbolj odvečni del PLL Emily. Mislim, da ona čedalje manj prispeva in nardi in da nikakor ne znajo iz nje naredit zanimive zgodbe. Pa Arye tudi preveč ne maram, ampak mislim da to predvsem zaradi njenega pedomedota Ezre. Njuna zveza mi nikoli ni in nikoli ne bo okej. Najljubši lažnivki sta mi Spencer in Hanna. Sploh za Hanno se mi zdi, da se veliko bolj dela neumno, kot pa v resnici je. Sem pa bila razočarana kak so nardili zgodbo s Calebom. Nepotrebno se mi je zdelo, da so ju spravli skupaj s Spencer, pa čeprav sta mi bila všeč, ko sta bila par. Sem ves čas upala, da bosta s Hanno skupaj, ker se mi zdi, da sta bila the OTP te serije. Ampak potem, ko je v enem delu rekel da ljubi Spencer in potem par delov kasneje, da ne ljubi Hanno,so pa čisto pokvarli zgodbo in mu nisem verjela. Mislim, da bi bil dober twist, če bi bil on über A, al kako se že imenuje glavni hudobec. :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
niksipiksi
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a niksipiksi » 21 sep 2016, 13:59

Meni je tud žal, da se bo končala. Jest sem jo redno gledala, pa čeprav je bila trapasta. Če bi me kdo vprašal, kaj se je dogajalo v prejšnjih sezonah, ne bi imela pojma :D Ker sem itak sproti vse pozabila, haha. Ampak mi je bila pa super za gledat in sprostiti se.
Morrigan, podpišem se pod (skoraj) vse, kar si napisala :D
Emily meni nikol ni bila nekaj, zdi se mi res slaba igralka in kadar se kaj dogaja okoli nje, vse skupaj izpade zelo bizarno. Ne razumem tudi, zakaj so morali pomešati parčke. Mar bi ostalo tako, kot je bilo. Me pa res zanima, kaj bodo naumili z Ajem in kdo bo. Verjetno nekdo iz prejšnjih sezon, na katerega sem jaz že čisto pozabila in bom mogla spet guglat, kdo je, ko se bo pojavil :D

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 22 sep 2016, 13:50

Ja tudi meni je žal, da se bo zaključila.

Delno se strinjam z Morrigan :mrgreen: Res sta Spencer in Hanna najboljši lažnivki. In res Emily zadnje dele ne prispeva nič. Tudi meni je žal Hanne in Caleba. Nisem zadovoljna s tem, da so pomešali parčke. :thumbdown:
Sta pa meni najboljši parček Aria in Ezra. Nekako sta se mi še najbolj prikupila. Čeprav mi Ezra v zadnjih dveh sezonah deluje kar malo čudaški.
Razmišljam in razmišljam skozi kdo bi bil ta A??? Nimam čist nobene ideje. Za vsakega, ki mi pade na pamet, potem najdem še neki drugega in se izkaže, da ni.

Moram priznat, da bom pogrešala tako PLL kot TVD. Te dve seriji pa res spremljam že kar nekaj let. In obe sta mi zanimivi, dobri za pogledat. Bom mogla kaj novga najdet, ko ju ne bo več :eyebrows:
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 23 sep 2016, 14:36

Jaz pa priznam, da mi gre Hanna še najbolj na živce. In ta reunion s Calebom je bil prisiljen zaradi fanov...in je čist nepotreben. Sta bila s Spencer skupaj čist huda. Pa načeloma od samega začetka navijam za Spencer in Tobija. Ampak ok...Ljudje odraščamo in v zelo malo procentih se srednješolske veze obnesejo...

Moja najljubša lažnivka je itak Spencer..potem pa Aria..s tipi ali brez :D

Uber A bo pa itak najverjetneje spet čist en ta tret...Tako kot so v zadnji sezoni naredil s Charlotte.

Vsekakor pa je zadnji čas, da zaključijo...že če bi zaključili pred time - jumpom bi bilo ok.
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 30 jun 2017, 17:19

Danes sem pogledala čisto zadnji del. Se ne morem odločit ali sem vesela, da se je končala ali ne. Kar težko verjamem, da sem zdržala do konca,, po navadi prej obupam pri serijah, tale je bila pa še posebej... čudna. :D Res ne vem na čem so bili ustvarjalci, da so si izmislili vse te neverjetne zaplete!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost