Pretty Little Liars

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

Re: Pretty Little Liars

PrispevekNapisal/-a Kiara » 01 jul 2010, 20:35

A je Kate slučajno hčerka od soon to be Hannah's stepmother? Men je totalno antipatičnaaaa.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 jul 2010, 16:55

Ja, to je Kate - jaz sem bla čisto šokirana, ko sem jo vidla...dejansko bi mogla bit FUL lepa, ker je Hanna zakompleksana ravno zaradi nje...tak pa je kr neka :shock:

Škoda, da so to zgodbo spremenili, ker dejansko je Ali, bitch kot je bla, Hanno ful matrala z to Kate - češ da ma njen oče rajši Kate kot Hanno...Se mi je zdela res dobra iztočnica za komplekse lol :D Škoda, da ni :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
BabyB
Elf
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a BabyB » 02 jul 2010, 18:50

Torej bo vse skupaj v prvi sezoni 22 epizod? Potem bo še po drugih knjigah verjetno, ne samo po prvih štirih...?
Meni je prav fajn, da sem prebrala te knjige, zdaj vem še odzadje vsega v seriji, kjer pokaže bolj skopo vse.

Drugače sem zadnjič nekaj po internetu brala in je bilo govora o Ali-jini dvojčici v šesti knjigi?
“After all this time?”
“Always,” said Snape.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 jul 2010, 18:54

Jaz sem tudi slišala od kolegice... bom raje prebrala pa sama ugotovila :D Grem kar zdaj :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
BabyB
Elf

PrispevekNapisal/-a BabyB » 02 jul 2010, 21:19

O super pol, jaz pa si naslednji teden kupim knjige (če jih najdem), pa bom potem brala do konca :)
“After all this time?”
“Always,” said Snape.

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Kiara » 03 jul 2010, 16:07

Jst se reees zadržujem, da ne začnem brati knjig... hihi :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jul 2010, 22:19

Jaz pa sem začela pa me je minlo, ker sem spoilerje slišala :o Upam, da me spet prime...

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 04 jul 2010, 16:20

S Kate so res mim usekal :D tko obupna je :D

BabyB če najdeš knjige prosim povej kje, razmišlam da bi si jih kupla za na morje :)

je pa tut mene zdej po prvih štirih kr mal minil :D
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 04 jul 2010, 23:22

Ja, če najdeš knjige lahko kar sem napišeš...Razmišljam, da bi lahko bil prvi del za nagradno igro drug mesec :D :D Je taka lahkotna, fajn zgodbica :)

Can't wait the next episode :D :D

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 07 jul 2010, 18:45

Tiste, ki berete knjige...
Kaj Wrena ne bomo več vidli? Zaključli so s to zgodbo al kaj? I mean, pričakovala sem malo več.
No ja, še dobro da je ovi novi tud kinda cute :P

Aja pa še to...
Iz Emily in Tobyja ne bo nič, ne? :| Maybe there's something wrong with me, ampak ta dva sta mi bolj zanimiva, kot pa Emily in Maya, pa čeprav na čase deluje Toby kinda creepy.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost