Pretty Little Liars

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Pretty Little Liars

PrispevekNapisal/-a Ever » 07 jul 2010, 19:08

Wren je opravil ja...nekaj je še sicer naredo kar niso pokazali, dvomim, da bodo :)

Z Emily pa Toby-ja ne bo nič ne, ker bo umrl :? Drugače pa ja, meni je Emily dosti bolj zanimiva z njim, kot pa z Mayo. Ta Maya mi je kr neki, že v knjigah mi je bila kr neki :)

Fajn zadnji del :) Hanna pa Aria sta mi še vedno the best :) Pa od Hanna mamo maram, v knjigi je nisem prenesla :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
LadyPure
Forest Spirit
Kraj: Munich/Vienna

PrispevekNapisal/-a LadyPure » 11 jul 2010, 16:28

V tem novem delu samo lahko povem, the teacher is really really hot.. ;)

Pa komaj čakam dalje, kaj se bo dogajalo z Ario pa Ezro.. Pa med Hanno in Seanom.. ;)

melona1
Pixy

PrispevekNapisal/-a melona1 » 13 jul 2010, 11:51

mam eno vprašanje :) gledam serijo pa bi rada prebrala tudi knjige.. kaj ste brale v angleščini, ali v slovenščini tudi obstajajo.. pa kje ste si kuple/sposodle.. sem iskala v knjigarni pa nisem zasledila..

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 jul 2010, 12:12

Mislim, da Pretty Little Liars še niso prevedene v slovenščino :) Ko pa bodo, bodo zagotovo na voljo v MK ali pa na spletni strani od Emke in bomo to sporočili v to temo :)

Angleška verzija je pa na voljo za prenos v Bralnici :) Danes bom dodala še zadnje 4 dele :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

melona1
Pixy

PrispevekNapisal/-a melona1 » 13 jul 2010, 12:19

hm.. kak se pa dol potegne :/ malo nova sem tukaj :S

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 jul 2010, 12:22

Pri prvih dveh imaš čisto spodaj eno besedilo: Save file to your PC: click here <- klikneš na "click here" pa se ti downloada :)

1. del

http://www.2shared.com/document/FjFLrGB ... Liars.html

2. del

http://www.2shared.com/document/Feptq8g ... wless.html

Pri naslednjima dvema moraš počakat, da čas poteče pa se potem po enih 10-15 sekundah pokaže povezava Download the file (al pa kaj podobnega).

3. del

http://www.easy-share.com/1910344547/03 ... erfect.pdf

4. del

http://www.easy-share.com/1910344565/04 ... evable.pdf

Vse je pa v PDF-jih tako da moraš imeti Adobe acrobat reader, da lahko bereš. Znaš delati s tem? Če ne povej, pa ti povem postopek :)

melona1
Pixy

PrispevekNapisal/-a melona1 » 13 jul 2010, 12:26

hvalaaa.. mam in znam :) polepšala si mi dan :P :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 jul 2010, 19:00

Ni problema :)

Jaz pa zamujam z zadnjim delom :lol: :lol: Bom mogoče kasneje pogledala, če ne pa jutri al pa čez vikend pa kaj več pokomentiram :)

So kr fajn serijo naredli :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 jul 2010, 08:13

Sem potem včeraj pogledala :D

Škoda ko se Aria pa Ezra kregata :lol:

Malo nisem navajena tega, da se te punce tak družijo, ker se v knjigah ne, ampak verjetno bi potem bilo brezveze, mora bit malo povezano :) Dober konec :) Tobby ful dobro igra :D

Jenne pa še zdaj ne morem, ker ta ženska resnično ne zna igrat... Tak zgleda kot da se dela, da je slepa :roll: :roll: In pol se folk ziiher sprašuje al je resnično slepa al se Jenna samo dela... Pa taka evil bitch je v nanizankah...meni je antipatična :)

Hanna ful dobro igra...tisto z Lucasom je perfektno odigrala :D

Komi čakam naslednji del :)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 jul 2010, 11:00

So Toby is dead. What a shame, čeprav je bil kinda creepy but I like the challenge. :P
Wrena tud ne bo več nazaj. Please don't tell me Ezra je tudi gone for good?
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov