Pretty Little Liars

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Pretty Little Liars

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 jul 2010, 11:08

Ne vem :( Opise sem brala pa ga od pete knjige dalje sploh več ne omenjajo, kar je ful brezveze! Meni sta bla the best par...

Ob vseh teh true love, first real love pa te fore sem kr malo razočarana, da bo Aria mela še enega fanta :lol: :lol:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 jul 2010, 19:28

Evo pogledala še zadnji del (v angleščini je ful boljše ko maš dva izraza: last pa latest...tu je pa vse zadnji pa se tak bedno sliši :( ) :)

Tak, tak...ni mi bil nekaj preveč všeč...Hanna je še najboljši del spet mela...Sean mi je rahlo annoying, a vam tudi? V knjigi je ful prijazen deloval, tu mi je pa kr neke...nek zmeden pa čuden :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kiara
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Kiara » 21 jul 2010, 22:38

OMG, zakaj ni blo teacherja v tem delu??? Sucks, biiiig time!!! Joj, ta Aria je reeees pretty in fuuul hudo se oblači.
Za Tobya mi pa sploh nekak ni žal, men je šel dokaj na živce, zdelo se mi je, da reees ne zna igrati in še vizualno mi sploh ni potegnil :S.

Uporabnikov avatar
Mya
Forest Spirit
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Mya » 28 jul 2010, 17:27

Še spremlja kera? Meni se zdi, da je vsak del bolj bedni :roll:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 28 jul 2010, 17:39

Jaz bom pogledala danes ja :)

Meni ni všeč, da so tak skrenili s knjig... Drugače pa mi je kr simpatična serija (res pa je, da jo pogledam tak, da nekatere dele preskakujem :oops: :oops: )

Uporabnikov avatar
Mya
Forest Spirit

PrispevekNapisal/-a Mya » 28 jul 2010, 17:53

Jaz nisem prebrala knjig, tak da ne vem kaj se tam dogaja. :oops: Sicer pa se mi zdi preveč drame za te punce. Gledam samo še dokler ne pride Vampire Diaries nazaj :lol:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 29 jul 2010, 09:25

Dosti preveč drame... And yet somehow there are no parents around. Ok vsaj 3/4 časa ni nobenga za videt :)
Jaz sem 24 let stara, pa če bi na mojem ogledalu nekdo pustil scary sporočilo in bi potem še vidla video, ki je bil sneman iz moje omare, bi bla takoj pri mamici in atiju heheheh.

Tri vprašanja mam...
Prvo: Why the hell does someone like Alison need a fricking memorial? A 15 year old girl? Seriously? Mislim, kaj je kaj takega naredla? Je bla humanitarka al kaj? Pomagala brezdomcem? Vsaki dan peljala na spehod 10 pesov iz azila? Delala v domu za opokojence? Bilo kaj? Ker j*bemo boga, če bo mene kdo ubil, bom tud jaz zahtevala spomenik :P

Drugo: Kaj sem samo jaz prišla do zaključka, da je Tobby mrtev, ko so v prejšnjem delu pokazali zlaman motor in Jenno kak joka na štengah? Zakaj so pol v tem delu ... ? Ah whatever :) Ta serija postaja preveč konfjuzing.

Tretje: Kdo je Ian?
Nazadnje uredil/a FreakChiq dne 29 jul 2010, 10:55, skupaj urejeno 1 krat.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 jul 2010, 09:46

Prvo: B.I.T.C.H. je bla :lol: :lol: Nič takega ni naredla, razen, da je bla prava Queen Bee

Drugo: Ja, Toby je mrtev - vsi smo to opazli :)

Tretje: Ian je bivši fant od Melisse (sestre od Spencer), ki ga je Spencer lupčknila, ko še je hodo z njeno sestro :twisted: evil Spencer :twisted: (pa povezan je z Alison pa še polno stvari o njem, ampak ti ne povem, ker ne bom spoilala :P )

Nisem še uspela pogledat, ker sem Vampire Knight včeri gledala :lol:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 29 jul 2010, 10:59

Spencer je zdaj že srala s kar dvema fantoma od njene seke al kaj?! Boah, Spencer :133:
Aja točno.. Tak bolj bežno se spomnim neke scene ja, ko je Alison grozila Spencer. Samo tega tipa se pa ne spomnim hehe. Heh bad spomin mam. Ko zlata ribica sem.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

melona1
Pixy

PrispevekNapisal/-a melona1 » 29 jul 2010, 11:40

a mogoče kdo ve zakaj mi ne gre wanted knjige prenest.. ne prikaže se mi oni kvadratek za prenos..

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost