Filmi vredni ogleda

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Filmi vredni ogleda

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 19 jan 2013, 18:06

Že gledla katera Law Abiding Citizen?

Men eden najbolj norih filmov ever! Gerard Butler ( :drools: ) igra Clyda, kateremu so posilili in umorili ženo in hčerko. Pri sojenju se eden izmed morilcev pogodi in ga spustijo, zato se Clyde odloči, da se bo maščeval ameriškemu pravnemu sistemu in ga obrnil na glavo! V glavnem: morate pogledat film, ker je nenormalno dober! :thumbup:

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 22 jan 2013, 20:49

Že gledla katera Law Abiding Citizen?

Men eden najbolj norih filmov ever! Gerard Butler ( :drools: ) igra Clyda, kateremu so posilili in umorili ženo in hčerko. Pri sojenju se eden izmed morilcev pogodi in ga spustijo, zato se Clyde odloči, da se bo maščeval ameriškemu pravnemu sistemu in ga obrnil na glavo! V glavnem: morate pogledat film, ker je nenormalno dober! :thumbup:

What she said... :) mene je edino konec razočaral....
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 23 jan 2013, 17:59

:114: :amen:

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 24 jan 2013, 19:32

Točno tako... konec je viden že na sto kilometrov (vsaj kaj se bo glavnemu junaku zgodilo), kar naredi film tak, kot so ostali ---> povprečen. Se pa zgodba zanimivo odvija, tako da je moja ocena nekje 6,5/10.

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 19 feb 2013, 17:42

Ta filma je verjetno že velika večina gledala, ampak jaz sem ga komaj pred dnevi ( i know!! :oops: ) ... in sta me totalno navdušila. Tako iskrenega romantičnega filma še nisem gledala! Pa predvsem realnega! Gre pa se za filma Before Sunrise in Before Sunset ... to leto pa izzide še tretji del Before Midnight ... komaj čakam!! :D

Opis za prvi film:
Če ničesar ne pričakuješ, potem je vse, kar se ti zgodi, popolno presenečenje. Tako je tudi s francosko študentko Celine (Delpy), ki na vlaku iz Budimpešte proti Dunaju spozna ameriškega novinarja Jesseja (Hawke). Oba sta namenjena domov. Jesse prizna, da nima denarja za hotel, zato predlaga Celine, da se do naslednjega jutra, ko ima polet v Teksas, skupaj potepata po Dunaju. Njuno srečanje je zelo čustveno in po dolgih pogovorih naslednje jutro ne vesta kaj dosti o Dunaju, veliko pa drug o drugem in tudi o sebi. :022:

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 20 feb 2013, 16:14

Before Sunset je my fav romantičn! Before Midnight pa se že nakazuje po trenutni IMDB oceni da bo nekaj podobnega kot prejšnja dva filma in zato že komaj čakam!

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 20 feb 2013, 16:16

Konec je men tud bil obup. Res škoda, ker je film mel potencial bit eden najboljših filmov desetletja, konec so pa čist zasrali. Totalno posiljen in neizviren.

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 20 feb 2013, 16:28

Konec je men tud bil obup. Res škoda, ker je film mel potencial bit eden najboljših filmov desetletja, konec so pa čist zasrali. Totalno posiljen in neizviren.
Če bi uspel pobegnit, pa bi vsi govorili, da je tipični hollywoodski konec :roll: Men je konec čist okej, tako kot je ! :D odločil se je maščevati za smrt žene & hčerke in mu je 90% uspelo ... kar pa je tud bil njegov cilj! :)

Uporabnikov avatar
Hitch
Human

PrispevekNapisal/-a Hitch » 20 feb 2013, 16:32

Saj ne bi rabo pobegnit. Nekaj bolj izvirnega bi si lahko zmislili. Tak je pa kr naenkrat bil konec. Sem pričakoval še vsaj pol ure filma pa so nekaj posilili pa končali.

Uporabnikov avatar
Carmina
Elf

PrispevekNapisal/-a Carmina » 04 mar 2013, 09:47

Ker nimamo posebne teme za risanke ...
Slika

Prisrčna risanka :020: Res kjut.
Nazadnje uredil/a Carmina dne 04 mar 2013, 16:54, skupaj urejeno 2 krat.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost