Glee

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

Glee

PrispevekNapisal/-a Monika » 03 okt 2010, 13:28

Slika

Gledate?
Kateri perfomance vam je bil do zdaj najbolj všeč?
Kdo vam najboljše poje?
Fav oseba?
...

Meni pojejo vsi dobro, ampak Rachel je pač diva. :lol: Noah je hot, Brittany je LOL, Kurtu pa se tudi lahko samo režiš ko dela take face. :lol: Sue pa me ful na mojo prof. telovadbe z gimnazije spominja (and that's how Sue sees it). :D

My fav perfomances:

:lol:

"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

Re: Glee

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 03 okt 2010, 13:48

Brittany/Britney del je bil proti pričakuvanjo res zelo dober. Ko se je v ZDA začela druga polovica 1. sezone, je moje zanimanje za serijo kinda padlo, ampak ta del je pa tak spet tak ownal kot prvi deli v prvi sezoni.

I <3 Brittany
Njenega shark komentarja ne bom nikoli pozabla :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 okt 2010, 14:04

Jaz sem začela gledat na TV3 pa mi je ful dobro :) Itak mam ful rada plesne/glasbene/poječe filme, še sploh če je dobra muzika :)

Meni je tudi tista It's my life bla ful dobra :) Zdaj sem nazadnje gledala Vitamin D del pa ker nimam časa, da bi downloadala bom kr po TV dalje spremljala :)

Ne poznam pa še junakov tak dobro, da bi komentirala :) Vem samo, da od Alexa ona lubica not igra - tista cheerleaderka, ko bo igrala tudi v I Am Number Four :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 03 okt 2010, 14:22

@FC "I think my cat's been reading my diary" al pa tota "I've been here since first period, I have a cold.. I took all my antibiotics at once and now I can't remember how to get out.." :lol:
Ja Alexova je noter. :thumbup:
Nevem kak sem pozablo še to dodat, je Finn ful dobro zapel. :D

"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 03 okt 2010, 17:44

Jst zaenkrat sam na TV3 gledam, čeprov mam zloadan. tko da sem nazadnje gledala vitamin d :D mi je pa ful všeč, je ful boljše kot sem pričakovala da bo :)
pa ta confessions/it's my life je res hud performans, sploh ker so vsi totalno hiper kao od tablet :D
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 okt 2010, 18:02

Ja LOL :lol: :lol: Ta del je bil tak hecn ne :) Vsem je dala tablete lol :lol: Samo so fantje meli boljše kot punce :thumbup:

Jaz sem si že downloadala ta nastop pa lepo na mp3player dala :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Aria
Fairy

PrispevekNapisal/-a Aria » 03 okt 2010, 21:21

jst mam oba na mp3, od tipov in punc... nekak mi je halo/walking on sunshine kombinacija zelo všeč :D
pa še nekaj sem si jih zloadala, mi ful dobr pojejo ubistvu :)
I'll never get used to anything. Anybody that does, they might as well be dead.

Uporabnikov avatar
vamp
Fairy

PrispevekNapisal/-a vamp » 04 okt 2010, 13:47

Meni je od letošnje sezone všeč performance na Alicio Keys, Empire State of Mind (New York) in pa od Brittany performance na Britney Spears :) kolkr igra neumno osebo je prou huda ko nastopa.

Uporabnikov avatar
larlopz
Fairy

PrispevekNapisal/-a larlopz » 05 okt 2010, 18:51

Zakon serija sm si jo pred časom zloadala pa sm ostala pr 16 al 17 delu? In nameravam v prihodnosti naprej pogledat... Rachel je itak zakon, al pa Kurt ja hehe. Pa toti Puck je cute... hihi
Slika
"Books may well be the only true magic." Alice Hoffman

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 06 okt 2010, 18:28

<3

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost