Game Of Thrones

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

Game Of Thrones

PrispevekNapisal/-a nymeria » 27 dec 2010, 15:17

HBO zdaj dela serijo Game Of Thrones, izide aprila 2011. Je pa narjena po knjigi (dobri knjigi) :)
Lista igralcev in igralk: http://www.imdb.com/title/tt0944947/

Boste gledali? Se vam zdi lista igralce/igralk primerna? Boste pred serijo (šeenkrat) prebrali knjige?

Ni kej več za povedat :)
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Pam
Fairy

Re: Game Of Thrones

PrispevekNapisal/-a Pam » 27 dec 2010, 16:01

Jaaaa, seveda, že komaj čakam, tega se veselim že kakšno leto, leto pa pol, od kar vem, da snemajo serijo. Za igralce nisem najprej bila čisto ziher, če bodo primerni, samo potem, ko sem videla kakšne slike iz snemanja, ko so oblečeni drugače, frizure in podobno, pa se mi zdi, da so kar prave izbrali. Je pa rečeno, da so jih večinoma, vsaj tiste tamale iz knjige postarali za par let, kar se mi zdi prav. Je pa za dokončno oceno, če so izbrali prave igralce, potrebno videti še njihovo igro. Je pa res, da zdaj, ko vem, kdo bo koga igral in spet berem knjige, si jih predstavljam s podobo teh igralcev, pa mi kar gre skozi. :)

Btw. potrjeno je tudi že, da bodo snemali drugo sezono. :thumbup:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 27 dec 2010, 16:53

Jst komi čakam. <3
Čeprav se mi niti sanja ne kak bodo knjigo spravli v serijo. Ker je spisana iz tolkih zornih kotov in je tko ful blazno obsežna.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 27 dec 2010, 19:43

To bom pa jaz tudi verjetno pogledala... ker se knjig verjetno še dolgo ne bom lotila :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 dec 2010, 22:04

tudi jaz komaj čakam! upam samo, da me ne razočarajo (preveč). ker ponavadi so filmi ali nanizanke posneti po knjigah bedni. problem pri tej knjigi je pa tudi ta, ker je tako zelo obsežna. to bo težko spravit vse podrobnosti v nanizanko. no, upajmo na najboljše!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 19 apr 2011, 16:27

Ste gledal? :D
Jz sm zdej do konca in morem rečt da me niso razočaral niti mal. Mogoče sam John Snow. Mal bl blondija sm si ga predstavljala, sam bo.
so pa vse ženske res lepe. o.O cersei pa sploh
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 19 apr 2011, 19:52

Men je bila super. Ženske so take kot sem si jih jst predstavljala (sploh Catelyn Stark in Arya) In Bran mi je najbolj Cute. <3

Jst samo upam, da bo naprej tut tko dobr.

Razan da sm si jo downloadala in da je zvok zaostajal za 2 sekundi.

posnel bodo 2. sezono: Clash of Kings :rock: :rock:
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 19 apr 2011, 22:11

Jaz sem včeraj kar dvakrat pogledala prvi del, enkrat pred službo, ker nisem mogla čakat do večera, potem pa še na HBO. Meni je bilo tudi super, so uspeli doseči moja pričakovanja, ki so bila itak visoka, ampak za enkrat jim je uspelo :P Edino malo me moti, mogoče se bo to še sčasoma popravilo, da mi Sansa deluje premalo milo, premalo princeskasto in punčkasto ter zasanjano, kot je v knjigi. Po drugi strani pa mi Cersei za enkrat ni bila predstavljena tako zlobno, hudobno in kruto bitch kot v knjigah, čeprav se je malo že pokazalo ob mizi, ko je govorila s Sanso.
Že komaj čakam naslednji del :rock:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 20 apr 2011, 07:54

tudi meni je bilo super! presenetlo me je tudi, kako je vse lepo - ne mislim samo ženske ampak celoten svet. dobro, saj ko mu je odsekal glavo je bilo nagnusno, ampak drugo je pa lepo :) upam, da bodo nadaljevali tako naprej. koliko delov pa ima ta sezona?
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 20 apr 2011, 09:26

10 in druga sezona je tudi uradno potrjena. :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost