Game Of Thrones

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Game Of Thrones

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jun 2014, 08:31

OMG včerajšnji del :111:
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 03 jun 2014, 11:02

Skor sem bruhala! :118: Dejansko sem najprej jedla zraven, ko sem gledala, ampak sem k sreči prej pojedla, ker drugače res ne vem kaj bi blo! :D
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 03 jun 2014, 11:28

My eyes popped out, when his popped in. :D
Sicer je bil ta turn za priačakovat, ker je bil dosti preveč cocky, but still... OMG moment na kvadrat je to bil, ja. :)

BTW, is it bad that I kinda, just a little bit, ship Sansa & Littlefinger? :oops: :lol:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 03 jun 2014, 13:18

Jaz sem zraven zamižala, samo itak ni kaj pomagalo ker je kričal tak. :zvizgac:
FQ meni se tudi isto zdi. :twisted:
Pa ne vem ali sem edina.. meni je Sansa bla v prejšnih sezonah ful sitna, zdaj pa mi postaja všeč. Ful dobro se ji je začel karakter razvijat. Pa Aria mi je bla ful smešna, ko se je začela smejat kot psihopat.. :lol:

Kak se pa vam zdi, SPOILER to, da je Danny odpustila Joraha?
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 03 jun 2014, 14:24

Jz pa nisem pričakovala aaammm... očesne eksplozije. Implozije? Nekak sem si zamislila, da bo preživel. Čeprav je bilo logično, ker je res bil čist preveč aroganten. Mi je pa bil njegov karakter všeč in mi je žal, da ga ne bo več.

To kar se je z Jorahom zgodilo, je pa dejansko ena redkih stvari, ki se jih še spomnem iz knjige. Čeprav ne vem pa kako se bo nadaljevalo.. Joj mi gre na živce, da sem toliko stvari že pozabla. Preden bo Martin napisal naslednjo knjigo moram nekak najt čas, da še enkrat preberem vse knjige, ali pa vsaj opise na Wikipediji :roll: .

Drugače pa FC - fuuuj! :lol: Mi je všeč, da je Sansa dobila več osebnosti in je končno ugotovila how to play a game, ampak Littlefinger je pa creepy. Brilliant but creepy. Ampak Starkovi dekleti pa postajata čedalje bolj slabi? Nista več tisti nedložni deklici iz začetka. Arya je postala pravi psihopat. Tisti njen smeh je bil prav grozen, ker se je slišalo, da je še vedno otrok, ampak v bistvu ni več. Če vete kaj mislim, ne znam boljš razložit :) .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 jun 2014, 19:52

A to smo vedli, da je Jorah vohun? Ker za mene je bil šok...se mi je pa zdelo, da bo ona tako odreagirala kot je... je bil le njen najbližji zaveznik...

Sansa se je res naučila kako gre ta igra.

Drugače pa se je ta warrior od impa (nimam pojma kak mu je ime :D arabski princ haha) tudi meni zdel kr kul junak. Mi je žal, da se je končalo kot se je. Pa tak dobro mu je kazalo damn :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jun 2014, 09:04

Ringer sva do konca pogledala... whyyyyy :015: :015: :015: Zakaj tak končajo serije? :(

Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a taša » 05 jun 2014, 15:52

Men gre to tud na živce. Ko končajo na tak način kot da bo še ena sezona in pol te druge sezone ni....blah...
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 05 jun 2014, 18:06

^Šele zdaj sem vidla, da je v napačni temi... well... pri GoT se nam to menda ne bo zgodilo :D

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 11 jun 2014, 10:02

https://www.youtube.com/watch?v=gUXTYy96cXk

SPOILER za vse tiste ki še niste gledale 9.ga dela :P Ostale pa si kar poglejte, men je ful hecno :zvizgac:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost