Vampire Diaries

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

Re: Vampire Diaries

PrispevekNapisal/-a Marinka » 11 okt 2013, 14:27

Jaz gledam! Sem že pogledala novi del :zvizgac: če smo že pri Damonu pa Eleni, je bla ena bolj taka scena no .. z twisted endom :lol:
"It is the unknown we fear when we look upon death and darkness, nothing more."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 11 okt 2013, 14:45

Like good twisted ali bad twisted? :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 okt 2013, 14:51

Jaz bom še se malo trudila z novo sezono, čeprav sem polovico prejšnje sezone preskočila (in je niti nimam iti namena gledat, ker so mi bli vsi preveč tečni :D )
Jaz drugače VD gledam ze od samega začetka sproti in mi je bla EDINA serija, ki mi je bla z vsako sezono boljša. Tudi zadnji del 3. sezone mi je bil najboljši del eveeer! Pol pa se začne 4. sezona pa sem bla samo

Slika

The Originals mi je pa totalno mimo :D Se mi zdi da je kar na silo bil nek storyline napisan :thumbdown:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 11 okt 2013, 17:05

Bad v smislu, da se ne nadaljuje scena, good pa zakaj ne. Dejansko je bilo nekaj nepričakovanega, al sem pa jaz smotana tak, da tega nisem predvidevala :zvizgac: Težko je študirat, če je Damon brez majce.

Jaz sem mislila, da se bo The originals dogajal pred temi časi ko so zdaj.. ko je še bla Katherine "mlada", itd.. Pomojem bi blo to dosti bolj zanimivo :)
Prvi del mi je bil kar dober za pogledat, zdaj k temu novemu se pa sploh ne morem spravit zraven :)

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 11 okt 2013, 18:49

Težko je študirat, če je Damon brez majce.
:019:
Jaz sem mislila, da se bo The originals dogajal pred temi časi ko so zdaj.. ko je še bla Katherine "mlada", itd.. Pomojem bi blo to dosti bolj zanimivo :)
Meni tudi :) Ampak potem serija nebi mogla met nekega konca, ker bi itak enkrat prišli do tistega dela, ko so začeli pri VD nastopat.. razen če bi pol tisto preskočili in nadaljevali zgodbo :D
Ma nevem, pomoje The Originals nebo nekaj preveč uspešna serija no.. Razen za kake die hard fane VD :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Marinka
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Marinka » 18 okt 2013, 10:48

Končno eden izmed boljših delov! :) :vso_cast:

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 27 nov 2013, 20:06

Mal sem v zaostanku s serijami in sem šele danes gledala E04 zadnje sezone. And I cried like a fucking baby. :th_cry: :cry: I hope the person involved stays..
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
basshy
Forest Spirit
Kraj: Ljubljana

PrispevekNapisal/-a basshy » 14 jan 2014, 19:21

Kakorkoli že, peta sezona bo bolj težko slabša od četrte.. Pa spin-off mi je tudi bedn..
Ma svetle momente, ampak upam, da se bo kmalu končalo tole.. A že kje piše če bo šesta sezona?

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 29 jan 2014, 18:44

Spin-off tudi meni ne sede.
Za enkrat še ga sicer gledam ampak to v FF modosu hehe.

Pa morem rečt, da mi tud do VD-ja več ni. Niti Damon me nea več pritegne do gledanja. Sem do danes rabla, da sem petkov del pogledla. Malo sem sicer mela upanja, da bo ta del mi spet lušte po seriji naredo, ker je vse kazalo na to, da se bomo te le Katherine znebili (I like her but she escaped death too many times) pa ful nice je blo spet Alarica za videt. Ta scena z Vicy in njem je bla prav touching. Ampak ne, pol pa grejo pa v zadnjih 2 min. zafookajo v kompletu vse. Recyclajo zgodbe tak da glava peče. Jaz mam puni kurac tega Katherine se izdaja za Eleno twista. (And please, read the word "twista" with as much sarcasm as possible.)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 feb 2015, 11:24

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost