Vampire Diaries

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vampire Diaries

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 apr 2015, 19:19

Naj jo Damon al pa Stefan popomoti pojeta? Vampire ending :P
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
prada2015
Opravljen bralni izziv 2017
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 08 apr 2015, 21:01

Naj jo Damon al pa Stefan popomoti pojeta? Vampire ending :P
Taje dobra! :huhuhu:
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
Beya_
Human
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Beya_ » 08 apr 2015, 23:24

Bojo kakšno novo dvojnico našli. Ali pa bo šel na morilski pohod.
Ali pa bo skoraj umrla in jo bo Bon Bon rešla tako, da jo bo naselila v drugo telo... npr :)

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 09 apr 2015, 09:00

Beya, najbrž bo res tako. Čeprav bi me predlog od Ever razveselil. :D

Kul bi mi pa bilo, če bi Damon končal z Bon Bon - mi je všeč kemija med njima v tej zadnji sezoni (čeprav sem obtičala pri kakšnem desetem delu, tak da se mogoče kej vmes spremeni).
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 11 jun 2015, 19:37

Jaz sem začela na Pop Brio za finto gledat 4. sezono pa se je na Brio končala, zdaj sem pa že pri 6. sezoni 8. delu. Joj kak je to frustrating ta romanca med Damonom pa Eleno... Seriously... Še v knjigah nimaš takega mučenja :roll: :roll:

Pa ne mi spoilat prosim...

A pa se še komu zdi, da se je Nina Dobrev iz 5. v 6. sezono ful spremenila? Kot da je bolj hripav glas dobila pa malo ma bolj okrogel obraz pa močnejše roke... Glas me bolj moti pa attitude...Kot da igra na nek drugačen način.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 12 jun 2015, 10:26

Kul bi mi pa bilo, če bi Damon končal z Bon Bon - mi je všeč kemija med njima v tej zadnji sezoni (čeprav sem obtičala pri kakšnem desetem delu, tak da se mogoče kej vmes spremeni).
Jaz sem vmes nehala gledat, pa sem 2 meseca nazaj ko sem bla bolana, pogledala zadnji dve sezoni in se strinjam z Morrigan, Damon pa Bonnie sta mi mela dobro kemijo v zadnji sezoni. Moram pa priznat, da sem presenečena da Nina odhaja, čeprav mi po zadnjem delu te sezone ni blo najbolj jasno kaj bodo naredili, ker je le glavni lik.
Vmes sem že obupala gledat, pa sem potem spet začela, pustimo se presenetit v 7. sezoni, če ne bodo preveč odbluzili.
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 12 jun 2015, 12:39

Jaz sem v sredo končala 6. sezono, marca sem prenehala tak da mi je ostalo 10 delov. Všeč mi je bila ta sezona, všeč so mi postali liki, ki mi prej niso bili - in ja, celo Stefan je med njimi! Najboljša pridobitev je bil pa Kai, z vsakim delom je bil lepši in bolj zanimiv, upam, da bo nekak tud v sedmi sezoni se pojavil, čeprav ne vem kak. Tudi z Eleno so naredili ok, nisem tega pričakovala, tak da je bil zadovoljiv konec. Čeprav mi je šla vmes na živce, si še vedno težko predstavljam, da je ne bo. Pa brata ne bo v naslednji sezoni, pa Tyler ne bo regular... aah, ne vem zakaj se ne morejo znebit Matta. Ta bo itak preživel vse katastrofe in tud po tem, ko bo preživel padec meteorja na glavo, bo še vedno nezanimiv.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 12 jun 2015, 14:32

^To glede Matta se jaz tudi vsaki del sprašujem...On je pa res najbolj nezanimiv character v zgodovini characterjev...V 10. delu - to ko sem jaz - se še pa zdaj nekaj upira pa ne vem kaj :D

Včeraj sem 4 zapored pogledala, ker sem taki firbec kaj bo z Eleno pa Damonom...Od sredine 4. sezone, ko sem začela gledat, sploh nista mela nekega mira - razen ono poletje, ko Stefana ni blo.... Katastrofa :D

Uporabnikov avatar
prada2015
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a prada2015 » 13 jun 2015, 10:41

Vampirji, čarovnice, volkodlaki, dvojniki, križanci, lovci... in Matt Donovan :huhuhu:

Ta Matt je pa res kar neki zraven. Vedno nekako uspe preživet in vedno je pri vsem zraven, pa čeprov včasih le delno. WTF??

Men delujejo TVD iz sezone v sezono slabši. Čeprov sem pogledala vse. Verjetno že gledam iz navade, ali pa mogoče zaradi Damona :022:
Trenutno so mi boljši The originals. Pustimo se presenetit kaj bo v nadaljevanju. Mogoče se pa malo bolj potrudijo v naslednji sezoni.
The prettiest thing you can wear is a smile... <3

http://knjigoljubka.blogspot.si/

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 jun 2015, 16:09

Še 2 dela mam do konca sezone... Resno vprašanje. Facts: (1) noro ljubiš fanta, ki ljubi tebe, (2) tvoj fant je vampir, (3) ti si vampir, (4) tvoja best frendica je vampir, (5) tvoj svak je vampir, (5) tvoja tašča je vampir, (6) tvoj edini sorodnik je brat, ki je pobegno pa nima namena bit v tvoji bližini, (7) ti si vampir (ni zanalašč ponovljeno). Bi dejansko spila the cure for vampirism? :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov