Katere nanizanke spremljate?

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

Re: Katere nanizanke spremljate?

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 11:59

Jaz sem tak zmedena glede Once upon a time. Gledam ze od začetka, ampak včasih mi je tak bedno, da več sploh nevem, če bi še vztrajala. Sam pol pa je spet vmes zakon.. Ma nevem, pogrešam hude tipe v seriji :angel2: Pol bi lazje prenesla nezanimive dele :D Bi privoščila Emmi kakega princa, al pinokia al whatever... :122:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 08 feb 2013, 12:40

Jaz sem tak zmedena glede Once upon a time. Gledam ze od začetka, ampak včasih mi je tak bedno, da več sploh nevem, če bi še vztrajala. Sam pol pa je spet vmes zakon.. Ma nevem, pogrešam hude tipe v seriji :angel2: Pol bi lazje prenesla nezanimive dele :D Bi privoščila Emmi kakega princa, al pinokia al whatever... :122:
Heheh isti problem mam jaz. Edinega tipa, ki mi je bil v tej seriji yummy (oni šerif/huntsman) so mi ubili, in tak sem pa pol tud jaz hitro za tem nehala gledat. :D I know, I'm shallow... No samo, se če mi Jennifer Morrigan ne bi delovala skozi tak zdolgočaseno in brez vsake emocije, bi mogoče še dalje gledala. Tak pa mam itak preveč serij...

Morem pa rečt, da so se mi letos serije lepo porazdelile. Mislim ful nimam nekega natrpanega urnika. Pa tudi ful dosti serij se mi je končalo. Samo me je kr strah kaj bo naslenjo sezono, ker napram lani, ko mi noben pilot ni dišal in s tem tud zelo malo kera nova serija, bo naslednjo sezono spet bolj zanimivo. Že samo CW ma 3 pilote v štartu, ko mi zvenijo ql. Ki so še vse ostale tv hiše. :)
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 feb 2013, 13:15

Edinega tipa, ki mi je bil v tej seriji yummy (oni šerif/huntsman) so mi ubili, in tak sem pa pol tud jaz hitro za tem nehala gledat. :D I know, I'm shallow...
:114: Pri meni je blo isto :lol: . Čeprav uni tip, ki je imel/napisal(?) knjigo, ki jo je imel tisti mali, je bil kr ok nadomestek. Ampak sem vseen obupala nekje sredi prve sezone. Sem že razmišljala, da bi začela nazaj gledat, ampak ne vem, se mi še ne da, ne vleče me.

Zdej, ko sem pogledla do konca Supernatural rabim spet eno nanizanko, ki ima že nekaj sezon zunaj, tak da mi ne bo treba čakat vsak teden na nov del. Ampak nimam nobene ideje kaj bi lahko. Kakšni predlogi?
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 08 feb 2013, 13:35

Jaz ti ful priporočam Les Revenants.
Sicer ma za 1x samo 1 sezono (pa še ma ta samo 8 delov) ampak serija je čist huda s ful hudim soundtrackom.
And don't worry, ker je French. So zunaj zelo dobro prevedeni ang. podnapisi.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 08 feb 2013, 14:17

Js sm pa predvčerajšnem začela gledat Downton Abbey in mi je ful fajn.
Sam škoda ko ma v vsaki sezoni samo 8 delov + christmas special
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 15:12

Heheh isti problem mam jaz. Edinega tipa, ki mi je bil v tej seriji yummy (oni šerif/huntsman) so mi ubili, in tak sem pa pol tud jaz hitro za tem nehala gledat. :D I know, I'm shallow... No samo, se če mi Jennifer Morrigan ne bi delovala skozi tak zdolgočaseno in brez vsake emocije, bi mogoče še dalje gledala. Tak pa mam itak preveč serij...

Morem pa rečt, da so se mi letos serije lepo porazdelile. Mislim ful nimam nekega natrpanega urnika. Pa tudi ful dosti serij se mi je končalo. Samo me je kr strah kaj bo naslenjo sezono, ker napram lani, ko mi noben pilot ni dišal in s tem tud zelo malo kera nova serija, bo naslednjo sezono spet bolj zanimivo. Že samo CW ma 3 pilote v štartu, ko mi zvenijo ql. Ki so še vse ostale tv hiše. :)
Meni je tudi un šerif bil najlepši, škoda da so ga ubili. Pa pinokio (tisti z knjigo) res ni bil slab nadomestek, sam njega več tudi ni. Nazalost. Meni je pa Jennifer ful všeč, mi pa pune gre na zivce Ginnifer Goodwin. Nevem zakaj, taka antipatična mi je...Goody goody two-shoes :D Ampak še kar vztrajam, ker mam to sezono tak malo serij. Večini sem se odpovedala, ker so totalno zlajnane al pa brezvezne, kar nekaj se jih je končalo..tak da če se še tem parim odpovem, ki jih mam pol več res nimam nič za gledat :D
Sem pa včeraj začela gledat Big Bang Theory. Sheldon mi amore <3 :D :D

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 feb 2013, 17:27

FC, hvala za predlog. Bom pogledala.
Pa pinokio (tisti z knjigo) res ni bil slab nadomestek, sam njega več tudi ni. Nazalost.
Kaj? :wtf: Njega tud ni? Ja zdej se mi pa očitno sploh ne splača gledat!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 19:21

Ne, on se je pol na koncu 1.sezone spremenil v pinokia :D Pol pa ko se je nazaj v človeka spremenil pa je nekam odšel.. ampak pomoje še pride nazaj, ker ma kar pomembno vlogo v Emminem zivljenju :)

Si gledala do tistega dela ko (bom raje kar v spoiler dala :D) kaze, da je pinokio (ne spomnim se kak mu je ime:D) poiskal Emminega fanta, še ko je bla noseča z njim in mu je pač rekel, da ma Emma nek namen v svetu oz neko pomembno vlogo pa, da če bo odšla z njim pol tega nebo uresničila.. in zaradi tega je njo fant pustil, ker drugače jo je mel ful rad, ampak ona tega ne ve. Je pa res da njenega fanta od takrat naprej več ni kazalo Meni je bil ta del fuuuul všeč. V bistvu me je prepričal, da sem dalje gledala :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2013, 19:23

^Ammm, se ni to navezovalo na breaking the curse?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 19:36

ja, se je ja :D Tak je pinokio vsaj njenemu fantu razlozil :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 3 gostov