Katere nanizanke spremljate?

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Katere nanizanke spremljate?

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2013, 19:51

Aja. Short bus. Semmislila, da bi naj blo še kaj drugega :D

Meni je ta serija zakon...pa ful mi igralci dobro igrajo :oops: :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 feb 2013, 20:36

Nisem sploh še prišla do tistega dela, ko je on ostržek :-D . Sem še res ful zadaj. Mislim, da je bil zadnji del, ki sem ga pogledala en s palčki. Ko se je Grumpy zatrapal v neko vilo.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 20:58

Aja. Short bus. Semmislila, da bi naj blo še kaj drugega :D

Meni je ta serija zakon...pa ful mi igralci dobro igrajo :oops: :)
Ja pomoje še bo nekaj, ker ma baje neke magic powers ne? Vsaj v enem delu se mi je zdelo, da je blo nekaj v zvezi z tem omenjeno..

Ja ful dobro igrajo, pa drugače je serija ze ful nagrad dobila :)

Kaj pa Revenge gleda kera? Malo jača nanizanka, pa glavni igralki fu*king fenomenalno igrata!! Skoraj vedno mam kurjo kozo ko gledam :D Obe sta specializirani v fake nasmehih :D AAAaaaa, ok ok, deep breaths :tralala:
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2013, 21:19

Ja, to maš tudi prav. Neka magija bo :D

Meni se ful zdi, da je npr Mary Margaret čisto drugačna od Snow White... pa vsi no. Regina noro dobro igra, Henry je faca, tak da prav kul. Edino ne vem, če bom navijala za ostržka al bivšega fanta :D Sem pa jaz tudi prej upala, da bosta s šerifom kaj več mela :D

+ gledam Revenge. Ful dobra serija ja :) Oblekeeee <3 <3 <3
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 21:33

Meni gre Mary Margaret na zivce, pa prince charming tudi. Verjetno zato ker sta oba tak taki dobri duši, da je ze skoraj fake :120: Regina je meni ful zakon, ampak še vedno ne vem če naj navijam za to, da se spremeni pa ji pač vsi oprostijo, al pa da je dalje evil :D Po eni strani, če se bo spremenila pol to čist spremeni vse pravljice, to pa ne vem če mi je všeč :D

Za Emmo pa mi je tak daleč čist vseeno kerega bo mela, sam da bo dober za pogledat :019: Itak pri njen niso gradili na nobeni zvezi do zdaj, tak da še nimam favoritov :D
gledam Revenge. Ful dobra serija ja Oblekeeee
hahaha :D Si vidla promo za naslednji del? O.M.G!!

http://www.facebook.com/photo.php?v=101 ... =2&theater

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 08 feb 2013, 21:37

Nena gledam to raje :D

Drugače pa, a ni Vicky, ko se zasmeji ko neka zmajčica? LOL...meni je ful :D Pa tnx god, da je v drugi sezoni Aiden prišo... Danny mi je tak anti, Jacka pa je Mandy čisto omrežla :D

Pa zjokala se bom, če si še samo en drzne Nolana nasrat tak grdo :guns: :guns:

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 08 feb 2013, 21:45

AAAA, you're crazy! Veš kak nori del bo! Meni je Daniel tudi anti, team Aiden all the way ;) Jacku privoščim eno tako fajno punco, samo ne Emily <3 :D Amanda pa bo pomoje na koncu umrla al nekaj takega..misliš da ne? Meni je ona tudi tak antipatična :evil:

Nolan pa je res taki srček :) Victoria pa ko se nasmeji, omg, *goosebumps* Totalni evil smile :D

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 08 feb 2013, 22:14

Emily in Aiden sta zakon skupaj <3 , tak da mi je šlo pošteno na živce, ko se je Daniel spet pojavil in zmešal štrene. Ma je blo to res potrebno?! :evil:

Nolan pa jo vsako sezono in v vsakem pogledu nasanka, tak da mi ga je že pošteno žal. Ma kaj res ne more imeti vsaj malo sreče na svoji strani? Vedno ga nekdo izigrava... pa ko sem bla tak happy, da ma nekoga ob svoji strani to sezono...

Jack in Amanda (kljub temu, da mi je ona bla večino časa hudo antipatična), sta mi zdaj kr kul skupaj no. Če pomislimo kaj vse sta morala prestati, da sta zdaj končno skupaj in imata družinico, bi blo kruto ju spet ločit. Sem pa bla ful team Jack/Emily prvo sezono, sam sorry - Aiden rocks! Emily bi blo težko živet z Jackom - vse skrivnosti bi ju pokopale.

Victoria pa obvlada, ane - vedno ji uspe pristati na nogah, ni kaj. Žensko morš občudovat, čeprav je zagrešila neodpustljive reči. Ja, pa njena garderoba je tudi za dol past - barve in kroji! <3
Emily se bo morala še pošteno potruditi preden ji bo uspelo njo izigrat...
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 08 feb 2013, 23:42

Jap, Revenge je ena izmed boljših nadaljevank trenutno. Pa šele 17. februarja pride nov del? :015: Jack mi je šel skoz tak na živce, kot takšen kužek je. Sem bla vesela, ko so ga končno vtaknili skupaj z Amando, ki mi gre isto na živce. Sta glih za skupaj. :019: Mi pa je všeč trikotnik med Emily, Aidenom in Danielom. Aiden se mi je na koncu malo zameril, Daniel mi je pa všeč, ker je tak hinavec kot njegova mama - je tak zanimiv lik. Je pa tudi meni všeč Nolan. Ko sem gledala prvi del (prve sezone) sem bila prepričana, da sta Emily in on par in sem bila razočarana, ko se je izkazal, da čist narobe mislim!
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
matty
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 08 feb 2013, 23:55

Ja Nolan pa Emily mata vedno nekakšno prikrito napetost med njima... vsaj z njegove strani se zdi, da bi mu blo všeč, če bi kaj več ratalo med njima. Ne vem, če sem edina ki vidi to iskrico. Glede na to, da jo skuša odvrnit od načrta, ki jo bo gotovo enkrat pokopal, se mi zdi, da nisem brcnila v temo. :102:

Aiden je nepredvidljiv. Nikoli ne veš kaj naklepa, vendar ga je tako lahko speljati na led... Daniel pa pač ne more iz svoje kože - oba starša sta preračunljivca najhujše sorte, tako da revež nima druge možnosti, če hoče preživeti v tisti hiši. Je pa blo zanimivo videt tisti flashback, ko je hotel postati pesnik, pa sta ga starša minirala. :118:

Tolko možnosti in preobratov... ni čudno, da me je serija prevzela... :mrgreen:

Ampak 17.feb je pa res prehudo!
:015:
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov