Katere nanizanke spremljate?

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
calimero747
Fairy

Re: Katere nanizanke spremljate?

PrispevekNapisal/-a calimero747 » 22 okt 2013, 19:46

Sploh pa mi je všeč izbira glavnega hudobca - navdušil me je že kot Lucifer v Supernatural (ki je btw že nazaj - ne bi mogla bit bolj vesela, sploh zato, ker bomo imeli več Casa v tej sezoni! :blob8: :blob8: :blob8: )!
Casa bomo že v naslednji epizodi spet vidli. :P But... where is the trenchcoat??? :th_cry:
A reader lives a thousand lives before he dies. A man who never reads lives only one.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 22 okt 2013, 21:16

Ja, sej vem, trench coat will be missed! :108: Ampak, mmm, ko ga je dal pa stran je bil pa highlight tiste epizode! :eyebrows: :019:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 23 okt 2013, 15:07

Who cares about Lucifer on Supernatural, when he was Jacob on LOST! :D

And in other news...
I'm watching a k-drama again -- The Heirs. (Ker še nimam dovolj drugih serij (ha ha).) It's silly, but it's also beautiful and I love every minute of it. Še posebej če te minute vsebujejo Lee Min Ho-ja. :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 okt 2013, 18:12

Ja, sej tudi kot Jacob je bil dober. Vidiš, v dveh mojih najljubših nanizankah je igral :P . Ko smo ravno pri Lost, enkrat moram najt čas, da še enkrat pogledam vse dele. Kar bi znalo še trajat nekaj časa :D .
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Gumpec
Forest Spirit
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Gumpec » 28 okt 2013, 04:45

Že nekaj časa spremljam serijo Criminal Minds. Trenutno sem nekje na sredini devete sezone.
Od vseh igralcev mi ni všeč nobeden, mi je pa všeč igralka A.J. Cook (Andreja Joy Coock) katera igra agentko Jennifer "JJ" Jareau. Tudi njeno ime mi je všeč. Andreja Joy Coock....
Igra res super, pa še zelo dobro zgleda. Lepo se vklopi v team in k vsaki epizodi doprinese svoj delež, tako s svojo pojavo, kot igranjem. Ne predstavljam si serialke brez nje. Njena igra je res dobra, doživeta in vidi se, da ji je pisana na kožo, no ja, ali pa tako dobro igra. Celo nekaj borilnih veščin zna, čeprav se pri takih prizorih vedno bojim, da se ne bi poškodovala. Tega res ne bi mogel prenesti.
Pri njej me edino moti to, da je skoraj vedno v hlačah. Ampak kot agentki FBIja ji najbrž ne preostane drugega, pri izpolnjevanju nalog delavnega vsakdana, bi jo krilo sigurno oviralo. Škoda.
Dvakrat sem ji že napisal mail in enkrat navadno pismo. Odgovora še ni, ampak, saj jaz lahko počakam. Japonski pregovor pravi, če dovolj dolgo sediš ob reki, bo po njej priplavalo truplo tvojega sovražnika. Jaz pa pač čakam na odgovor od Andreje Joy Coock. Mogoče malo dlje traja zato, ker sem ji pisal v Slovenščini. Istočasno sem pa prepričan, da ima v svoji ekipi koga, ki bi lahko tekst prevedel.

G.
A tukaj pride podpis?

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer

PrispevekNapisal/-a Monika » 03 nov 2013, 15:09

I'm watching a k-drama again -- The Heirs. (Ker še nimam dovolj drugih serij (ha ha).) It's silly, but it's also beautiful and I love every minute of it. Še posebej če te minute vsebujejo Lee Min Ho-ja. :D
Sem te glih hotla na twitteru vprašat če gledaš! :lol:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 03 nov 2013, 15:54

Očitno bom tudi jaz morala začeti gledat spet tekoče korejske serije. :D
Mi je ful fajn, da vas še več gleda k-dramas.
:022:
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 03 nov 2013, 20:55

Vi2 nea gledata?
Morta! :D
Že samo zaradi prekomerno atraktivnega casta, če ne drugega heheh. Meni so ful redko keri japonci/korejci/kitajci hot, samo damn, v to serijo so pa same take nabasali not, ko ne moreš bek gledat hehe.

Slika
^^see what I mean? Hehe :lol:

Pa prvič ever se mi je zgodilo, da shippam punco z obema moškima likoma.

-----

And in other TV news...
Ravenswood (PLL spinoff) je tak hudo unwatchable da sem ga že po drugem delu skenslala s seznama.

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 nov 2013, 14:38

Pa prvič ever se mi je zgodilo, da shippam punco z obema moškima likoma.
I have to retract the above statement.
Fuck Kim Tan, I'm Team Young Do all the way, baby! :)
It's his face... I just can't... Ahhh *sigh*

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 01 dec 2013, 15:15

Po dolgem, dolgem času se spet oglašam tukaj (sploh ne veste koliko časa mi je vzelo, da sem našla geslo) in namesto iskanja nove knjige za prebrat naletim na poste o k-dramah! Kdo bi rekel, da bom končno naletela na slovenske sogledalce(?) in to prav tukaj! Ni kaj, všeč mi je.

Slika
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost