Katere nanizanke spremljate?

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
majstro
Elf

Re: Katere nanizanke spremljate?

PrispevekNapisal/-a majstro » 17 apr 2014, 22:59

Kr kul tale The 100 serija.

Mene pa zelo zanima, kako se bo odvijal odnos z "domorodci".

Glede ljubezenskih trikotnikov se pa strinjam s tabo, tudi meni gredo že pošteno na živce.

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 19 apr 2014, 18:13

Plus, I think I'd rather see more of Clarke and Bellamy than her and Finn.
:amen:
I mean, I can't be the only one who sees the chemistry? :P
Me, me, se tukaj in zdaj javljam, da vidim isto!

Drgač se pa strinjam s celim tvojim postom. Clarke je ena izmed boljših junakinj v zadnjem času. In na splošno sem prav presenečena kak dobro je izpadla tale serija. Sem pričakovala nekakšno post apokaliptično Gossip girl, brez neke prave vsebine, razen vseh mogočih zapletov med vsemi najstniki, ampak dejansko me v vsakem delu z nečem presenetijo. Je prav kruta zgodba, če pomisliš.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 apr 2014, 21:26

Mene MALO spominja na Lost :) Ful mi je dobra.... pa na sploh mi je všeč, da niso neke drame naredli, ampak da se je dejansko ful stvari dogaja. Upam, da tako ostane :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 19 apr 2014, 22:12

Yay! Še ena več ko vidi sparkse med Clarke in Bellamy. :jupi:
Episode 1x08 - Clarke (Eliza Taylor) and Bellamy (Bob Morley) go on a mission to find supplies for approaching winter. Some of the 100 accidentally eat nuts with powerfully hallucinogenic properties and lose their grasp on reality. Meanwhile, Octavia (Marie Avgeropoulos) seizes the opportunity to help a friend escape, and a terrifying event brings Clarke and Bellamy closer.
:eyebrows:
Can't wait!

Samo mam pa filing da Clarke in Bellamy pa tudi zgodba sama v knjigi sploh nea tak dobro izpadejo. Zato je tudi nočem v roke prijet, ker vem da bom razočarana.
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
matty
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Bralni izziv 2018 s 3 zvezdicami
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a matty » 19 apr 2014, 22:53

Ženske, zdaj ste še mene okužile s to serijo. :D
Sem si ogledala prvi del danes in komaj čakam, da vidim še ostale. Damn it - I have to study! :guns:

Mogoče je to zdaj payback, ker sem kolegico čisto nalezla korejskih serij. :zvizgac:
Sam zgodba mi je ful všeč, pa da ne izpade kot tipična najstniška romanca z nekaj elementi sci-fi in distopije zraven. Ženski liki pa so neverjetno močni. Prijetno presenečenje. :vso_cast: :jupi:
He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.
- George Orwell

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 20 apr 2014, 23:09

Jaz sem tudi totalno Clarke & Bellamy fan! :D
Plus, tudi mene MALO spominja na Lost.. kar se tiče tega, da nekje pristanejo in se dogajajo neke čudne stvari :P
Plus, tudi jaz sem mislila da bo pogrnila tale serija, da bo totalno najstniška in bv pa sem čist navdušena..
Plus še z vsem ostalim se strinjam pa se mi več ne da naštevat in potrjevat :P

Nimam pa pojma kar se v knjigi dogaja. Predvidevam da je Clarke z Finnom v knjigi?
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 22 apr 2014, 09:29

Kakšna knjiga? A knjiga obstaja? :shock:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 apr 2014, 10:18

^Ja, po knjigi je posneto :) Piše pri introtu hehe :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 apr 2014, 16:05

Nekje sem zasledila, da bi naj bla knjiga napisana zaradi serije in ne vice versa? Kar bi tudi verjela, ker je novica o knjigi prišla skoraj istočasno ven kot info o tem, da CW planira snemat pilot za The 100.
Nimam pa pojma kar se v knjigi dogaja. Predvidevam da je Clarke z Finnom v knjigi?
Baje v knjigi dosti bolj namigujejo na Bellamy & Clarke kot pa v seriji. I think they even shared a kiss in the book? V Tumblrjev tag Bellarke idi... tam se najde marsikaj za vse shipperje hehe :P
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 22 apr 2014, 21:19

Se vidi, da nisem nikol pozorna, ko se intro vrti. Bom v četrtek bila bolj :D . Drgač me pa ne vleče brat te knjige. Ker pol bom samo imela neka pričakovanja od nanizanke in sem raje vsak teden presenečena nad tem kaj se dogaja, kot pa da pri vsakem delu primerjam s tem kaj se je zgodilo v knjigi. Ampak definitivno pa podpiram Bellarke (ktera beseda! :lol: :lol: ). Čeprav btw nanizanke pa ne morejo obstajat brez ljubezenskih trikotnikov, pardon, štirikotnikov, ne?

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov