Katere nanizanke spremljate?

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: Katere nanizanke spremljate?

PrispevekNapisal/-a taša » 14 apr 2017, 21:13

Jaz sem pogledala celo sezono v 2 dneh. Odlična serija. Dobro predstavi problematiko trpičenja v srednjih šolah..problematiko samomorov..odnosov med mladimi..odnos šola/ učenec...

Na trenutke je mogoče celo težko gledat..sploh če se najdeš v zgodbi ali kot popularnež, ki se je spravljal na druge ali kot tisti, ki je bil trpinčen.

Priporočam ogled definitivno!
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
monique
Opravljen celotni bralni izziv 2017
Kraj: Kranj

PrispevekNapisal/-a monique » 30 jul 2017, 16:01

Pogledala sem 1. sezono Black Sails v dveh dneh in samo :s1024: čisto navdušena :!:
Zdej pa že gledam Westworld in ta serija je čist odštekana :guns:

https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SX940_.jpg[/imgm]

https://i.ytimg.com/vi/NMAFbfwv2t0/maxresdefault.jpg[/imgm]
I have wonderful ideas. And terrible ideas. And terribly wonderful ideas.
I'm a writer - everything you say or do may end up in my novel.
If we were all on trial for our thoughts, we would all be hanged.
If I am an angel, paint me with black wings.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 30 jul 2017, 16:37

Jaz pa zdaj gledam Ozark - kot neki malo drugačni Breaking Bad :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
monique

PrispevekNapisal/-a monique » 23 jan 2018, 21:33

Uf, že nekaj časa nisem up-date-ala kaj gledam. Odkar imamo program epic drama sem kar precej več pred tv kot včasih. Ampak kaj morem, ko imajo pa tako dobre serije tam :tralala:

Najprej sem začela gledat Endeavour oz. Young Morse. Britanci res znajo delat briljantne kriminalke. Pa še tale Morsek je tako cute :10giggle: :13love:
Slika

Potem gledam še Harlots. Dogaja se v 18. stoletju, zgodba pa teče okoli dveh rivalskih bordelov :eyebrows: Začelo se je zelo obetavno, zdaj je pa že taka zmešnjava, da si ne znam predstavljat, kako se bo razpletlo. Bom še videla ali bom gledala naslednjo sezono.
Slika

Nazadnje sem pa začela gledat še The Musketeers. Sicer ni med najboljšimi serijami, kar sem jih gledala, je pa zelo zabavna, tako da se kakšen del kar prileže :lol:
Slika

No, potem, če mi slučajno ostane še kaj časa, pa občasno gledam še The Gifted. Začelo se je zelo zanimivo, zdaj je pa vedno večja štala, podobno kot pri Harlots. Bolj so v ospredju posebni efekti, kot da bi videli kaj posebnega razvoja zgodbe.
Slika

Za konec pa še Sons of Anarchy. Trenutno se navdušujem nad motoristi. Ok, dobro, navdušujem se nad Jaxom :wink:
Slika

Uporabnikov avatar
monique

PrispevekNapisal/-a monique » 01 feb 2018, 22:03

Haha, očitno sem jst edina tukaj, ki gledam serije :lol: no nič hudga :tralala:
Anyway, z veseljem sporočam, da bom nadaljevala gledanje Mušketirjev. 2 sezona se je ful dobro začela :thumbup: Edina škoda je, da je umrl kardinal. Bil je odličen negativec in res je vrhunsko igral. Ga bom dejansko kar pogrešala. Za Rocheforta pa še nisem povsem prepričana, zaenkrat ni naredil ne vem kakšnega vtisa. Ampak važno, da imam parček, za katerega lahko navijam :106: Aramis & Anne <3 <3 <3 joj samo, da je forbiden love story, pa sem takoj za :020: samo res mi je hudo, ker ta otroček verjetno ne bo nikoli vedel, da je Aramis njegov oče :cry:
a nista luštna :13love: :13love: :13love:

Slika

Uporabnikov avatar
Jerneja
Opravljen bralni izziv 2018
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 02 feb 2018, 19:38

Oh brez skrbi nisi edina, daleč od tega haha. Jaz imam trenutno mali serijski mrk, saj ne najdem nobenih takšnih ki bi me res potegnile vase in imele zanimiv plot, ki pa ne bi bil preveč za lase privlečen :) Gledam pa drugače malo bolj mladinske? (hja vsaj mislim da so) serije. Recimo Riverdale, The 100 ... Aja in pa seveda GOT :D
Creativity is intelligence having fun
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več
https://www.pesemptic.com/

Uporabnikov avatar
monique

PrispevekNapisal/-a monique » 02 feb 2018, 21:07

Oh brez skrbi nisi edina, daleč od tega haha. Jaz imam trenutno mali serijski mrk, saj ne najdem nobenih takšnih ki bi me res potegnile vase in imele zanimiv plot, ki pa ne bi bil preveč za lase privlečen :) Gledam pa drugače malo bolj mladinske? (hja vsaj mislim da so) serije. Recimo Riverdale, The 100 ... Aja in pa seveda GOT :D
LOL jst si včasih kar želim, da bi imela kakšen tak serijski mrk, ker običajno hočem toliko serij naekrat gledat, da se komaj dohajam :lol: Ja GoT seveda tudi jst gledam. Sicer umes nekaj časa nisem, ampak zadnji 2 sezoni sem pa kar spremljala. In seveda zdaj nestrpno pričakujem zadnjo. Res ne vem zakaj je potrebno toliko zavlačevat. Pa tudi to ne vem, kaj je fora, da bo manj epizod, ampak bodo pa daljše. Samo da lahko nekaj komplicirajo :roll:
O a The 100 gledaš? Meni je ful zanimivo zgledal samo se še nisem čisto odločila. A jo priporočaš? Čemu pa je drugače podobna, kakšni knjigi/ seriji/ filmu?

Uporabnikov avatar
Jerneja
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 05 feb 2018, 10:21

Jaz res upam, da bodo z GOT zaključili v stilu in da bo tko waw ampak logično. Bi rajše letos pogledala, ampak naj jim bo, samo da bodo res dober konec naredili v zameno za čakanje!
The 100 je meni super, še posebej character development določenih likov. So dobre in slabe stvari v seriji, ampak ko enkrat not padeš vse spregledaš. Mi je pa všeč 'njihov svet' in pravila tle on the ground, kakor oni rečejo. Res je dobro ker se skos nekaj dogaja in ni preveč neke romantike, ampak se gradi na celotni zgodbi. Ti priporočam da pogledaš in z veseljem preberem kritiko :)
Obišči moj blog: preberi novice iz knjižnega sveta, recenzije knjig, popotniške objave in več

Uporabnikov avatar
monique

PrispevekNapisal/-a monique » 06 feb 2018, 11:07

O to mi je ful dobr, če se liki skos razvijejo. Ker najbolj mi gre na živce, če je folk skozi celo serijo isti. Mislm dolgčas. Ok, potem si bom pa ziher pogledala. Samo morm najprej končat kakšno serijo, ker jih že tako preveč naenkrat gledam :D
Glede GoT se pa strinjam s tabo. Bomo še nekako spregledali to čakanje, če bo potem res super zadnja sezona :)

Uporabnikov avatar
Jerneja
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Jerneja » 06 feb 2018, 16:07

Ko boš pogledala the 100 pa sporoči če se kakšne podobne serije spomniš. Malo sem sicer googlala ampak raje gledam po priporočilu kot na slepo :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost