Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Pam
Fairy

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a Pam » 10 okt 2010, 13:34

Seveda gledamo, komaj čakam ponedeljke :thumbup:
Sicer sem pa ravno danes do konca prebrala še zadnjo knjigo. Kdaj bo naslednja? :lol:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 10 okt 2010, 13:38

O kul :D :rock:

Nič nisem zasledila glede šeste knjige :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 okt 2010, 19:38

Pogledala 2. del :thumbup: :thumbup:

A se je še komu zdelo (recimo Ariji al pa Pam, ker ostalih ne vidim :lol: :lol: ), da so se želeli Astrid pa Codyja znebit, ker bi verjetno ful bedno blo, da bi Dexter mogo za 3 otroke skrbet? Sej so fajn speljali :)

Drugače pa najbolj všeč mi je blo, ko si je bejbija zraven neso, ko je šel raziskovat :lol: :lol:

Pa včasih se mi zdi, da Debra malo preveč zaljubljeno svojega brata (aka fanta v resničnem življenju) pogleda :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 13 okt 2010, 20:41

Otrok se je bilo potrebno znebiti, saj sicer Dexter ne bi bil več Dexter, ampak bi bil Daddy Dexter :lol: Mi je pa všeč, da niso prenesli zgodbe iz knjig o Codyju in njegovemu shadowmanu, ker mi to v knjigi edino ni bilo všeč.

Samo z malim še ni tak problem, se bo pa ziher kaj dogajalo še s to novo varuško. Se je pa zadnji del fenomenalno zaključil in spet se bo začela napeta zgodba. Pa Quinn tudi malo preveč okrog Kyla Butlerja vohlja, tako da bo tukaj tudi še zanimivo.

Veš, da sploh nisem vedela, da sta Dexter in Debra v resnici poročena, nekako mi ne sodita skupaj, čeprav izvrstno odigrata vsak svojo vlogo v seriji, ampak mi ta ženska deluje pregroba zanj, ne vem zakaj, mogoče sem se preveč vživela v serijo in njuni vlogi.

Mi je pa zanimivo, sedaj ko sem gledala še Six feet under, kjer Michael igra popolnoma drugačno osebo in se mi zdi, da se mi je prvič v življenju zgodilo, da nisem v njem videla kot igralca iz ene druge serije. Po navadi se mi vedno zdi, da igralcem nekako pašejo samo ene vloge, pri njemu pa ne, fantasičen je v obeh vlogah.
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 13 okt 2010, 20:45

U jaz še zadnjega nisem pogledala :)

Ja, Quinn spet vohlja... tak ko je oni črnec v 1. sezoni :? :? Papa, Quinn :?

Ja, meni isto! Meni se ona tak ful grobo obnaša, kjerkoli jo gledam (v White Chicks je igrala pa je bla ista) :?

Njega pa še nisem vidla v drugih vlogah. Igričar bo zdaj kmalu na HBO (bom povedala), ko Michael not igra in bom gledala, da vidim kak je še v drugi vlogi :) (pa ker ful noro zgleda :D :D ) Za to vlogo je res super :thumbup:

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 13 okt 2010, 20:59

Saj The Gamer sem jaz že gledala, ampak že pred časom in se ga sploh ne spomnim, itak, če je pa Gerard notri igral in ga je čisto zasenčil, mislim, da imam film še na disku, ga bom ob priliki še enkrat pogledala.

White Chicks se pa ne spomnim, v bistvu jaz nje nisem še nikjer prej videla, no vsaj da bi se je spomnila. Saj načeloma so meni takšne močne in samozavestne ženske všeč, ampak rabijo ob sebi tudi pravega moškega, onadva mi nekako ne pašeta skupaj, čeprav sta mi vsak zase super.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 14 okt 2010, 18:44

Meni je tudi ful dobro, če je močen karakter ženske (ala Rose), ampak ona je rahlo annoying :oops: :oops: a ni? Meni je včasih ful tečna :)

Se pa strinjam ja - jaz ju tudi nikol ne bi skup dala :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 21 okt 2010, 21:41

Najnovejši del je :thumbup: :thumbup:

Mam občutek, da bo Quinn odstranjen isto kot on v prvi al keri že sezoni, ker preveč vohlja :)

Mali Dexter je iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D

Hmmm Pam maš kake teorije glede varuške? Meni je FUL čudna... tak kot da nekaj skriva... preveč popolna - prikazali so jo preveč popolno :)

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 21 okt 2010, 22:04

Quinn čisto možno, da bo odstranjen, zdaj se je že nekaj z Laguerto sporekel in če ga ne bo Dexter dobil, ga bo ona spodila, ker preveč šnoflja.
Ne vem še, kaj bi lahko bilo z varuško, mi je pa zelo sumljiva, pomoje mora biti nekaj narobe z njo. Bomo videli, poglejmo še kak del, mogoče bo kak namig.
Me pa zanima, kako se bo razpletlo s toto tanovo punco, malo sumim, da bi lahko imela kaj z Dexterjem, mogoče nova "Rita", mogoče ji bo Dexter celo zaupal svojo zgodbo. Pomoje bi lahko imela večjo vlogo v njegovem življenju, kot pa da bi bila samo ena izmed njegovih žrtev, pa še ta nedolžna.

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 25 okt 2010, 21:29

Sem vedla, da ne bo šla...ful je vtrajna :)

Spet en dober del...ne vem no, mene še Dexter nikoli ni razočaral <3

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost