Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Pam
Fairy

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a Pam » 26 okt 2010, 11:04

Meni se pa zdaj malo zdi, da bi lahko Codyjevega dark passengerja iz knjig sedaj uporabili na Harrisonu, ko je mali začel nekaj praskat po obrazu pa to. To mi ni všeč. Sem prebrala nekje intervju z Lindseyem in je rekel, da je nekje v tretji ali četrti knjigi že imel idejo, da bi Cody Dexterja kresnil po glavi in bi mali nadaljeval njegovo poslanstvo, pa mu žena ni pustila. Kak ma fajno ženo. Jaz hočem Dexterja, ne pa neke otroke, ki bi nosili poslanstvo dark passengerja.
Lumen bo zdaj pomoje ostala celo sezono zraven. Me zanima, kako se bosta povezala. Pomoje bosta tudi kaj imela z Dexterjem.
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 okt 2010, 18:32

Se strinjam s tabo! To sploh ne bi šlo skup... Dexter je Dexter... Cody (niti Harrison) ne more bit Dexter in nikoli ne bo, no matter what :?
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 01 nov 2010, 19:20

Pogledala zadnji del :D

The best je ne... jaz sem prav nervozna zraven, ko gre tak blizu :D Pa ful dobro je blo ono, ko je Dexter reko: "Look what I've found" pol pa Masuka razloži kaj se je zgodilo :lol: To je res blo LOL :D

Pa mali Dexter je taaaaaaaaak kjut :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 02 nov 2010, 10:54

Včerajšnji del je bil res napet in smešen na trenutke. Samo nisem čisto prepričana, če mi je Lumen všeč ali ne. Dobro je, da je prišla in malo premešala štrene, samo po drugi strani mi pa spet ni všeč, ker se z njo vedno kaj zalomi. Saj tako je bolj napeto, ampak nočem, da Dexterja ujamejo, čeprav se vedno zna izmuzniti :P

Baby Dexter: "Die, die" :thumbup:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 02 nov 2010, 12:24

Vsi navijamo za to, da ne ujamejo serijskega morilca hehe :D Čeprav jaz ful na njega ne gledam tak, ker pač vedno pazi, da ubije nekoga, ki je drugim vzel ali pa uničil življenja - da si kao zasluži :thumbup:

Za Lumen pa jaz tudi ne vem ej...taka je kot ona z 2. sezone - ona črnolaska, ko se je ful za njim metala... tak se je Dexter isto ful spoprijateljil z njo... Sem pa ful študirala, če je to Julia Stiles pa sem zdaj šla gledat in je res :D Ful dobro igra... Meni je mela vedno tak antipatičen izraz na obrazu, čeprav igra v samih svetovnih filmih in mi je res ful dobra igralka - tu mi je pa čisto drugačna :) Pa res prav paše ji ta vloga :)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 03 nov 2010, 13:13

To je ta najbolj hecna scena:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 09 nov 2010, 19:26

Sem že včeraj pogledala zadnji del, ampak sem pozabla komentirat - danes pa več ne vem o čem se je šlo :lol: :lol:

Lumen mi je ful vredu - tak dobro se mi zdi, da je pač še na nekaj drugega zgodba osredotočena :) Debrah + Quinn = njah njah njah :D Nista mi neki kul skup :) Pa a se samo meni zdi, al je ta Quinn ful neki shujšal? Tak bolan mi deluje :( Bogi :(

Mali Dexter je pa v vsakem delu bolj kjut :D

Ful dobra je bla ona scena s prometno nesrečo pa da so se sodi razbili :thumbup: :thumbup:

Ostalo pa se ne spomnim :angel:

mmorph
Pixy
Kraj: Radomlje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a mmorph » 13 nov 2010, 15:01

Redno gledam že od prve sezone... super serija :thumbup:
Mi je pa zanimivo, sedaj ko sem gledala še Six feet under, kjer Michael igra popolnoma drugačno osebo in se mi zdi, da se mi je prvič v življenju zgodilo, da nisem v njem videla kot igralca iz ene druge serije. Po navadi se mi vedno zdi, da igralcem nekako pašejo samo ene vloge, pri njemu pa ne, fantasičen je v obeh vlogah.
6 feet under pa sem začel gledati zatem, ko sem gledal Dexterja par sezon. Navadit se ga v vlogi geja... ma sem rabil kar nekaj časa :lol:
Vizitka & blog -> pratneker.si ;)

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 15 nov 2010, 21:55

Pogledala do: "Wait. This isn't about me." - pol pa je zaštekalo, tak da bom jutri dalje :)

Vem pa kaj sledi.. my bets are on: "This is about you." :lol: :lol:

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 nov 2010, 19:58

Ok, ni ravno to sledilo :D Bi blo too obvious :D

On stari na koncu JAO :shock: :shock:

A sta še komu Lumen pa Dexter ful dobra? :) Rita mi je bla ful vredu, ampak z Lumen se ful lepo gledata :)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost