Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Pam
Fairy

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a Pam » 16 nov 2010, 21:26

Meni je bilo najbolj všeč, ko je Lumen spoznala bebico. Zdaj mi je pa tudi dobro, ko skupaj delata. :)
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 nov 2010, 21:47

Zadnji del je spet awesome :) Vedno se čudim kak je to možno, da celo sezono naredijo tak zanimivo pa fajno - ampak verjetno je tudi to krivo, da je samo 12 delov in ne mečejo neke nepotrebne šare noter :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 23 nov 2010, 17:56

Včerajšnji del je bil res super. Čedalje boljše je. Jaz sem umirala od smeha, ko sta se Morganca pa Lumen spoznali v stanovanju. :lol:
C. S. Lewis: "You can never get a cup of tea large enough or a book long enough to suit me.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/v1yUeY9

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 nov 2010, 20:20

Ja haha :lol: :lol: Pa da noben ne verjame, da je podnajemnica haha :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 23 nov 2010, 22:39

a dexterja bo konc to sezono? k js že kr fejst lahko predvidevam, kako se bo zaklučl. al se sam men zdi tko obvious? ne bom nč zdele rekla, bomo vidl, eč em bodo presenetl al bom mela pa prov :P

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 24 nov 2010, 13:29

Ne vem :)

Daj povej kake teorije maš :D

Jaz mislim, da ne bo busted, ampak po drugi strani pa si tudi ne predstavljam, da bi nehal s tem...tak da pomoje bo kr do konca naš dober, stari Dexter :D

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 29 nov 2010, 19:34

Spoilerji ;)

Ulala :makeout: :makeout:

No, sej to smo pričakovali :)

Ful fajni del spet - napet do amena pa oni stari aleluja... čisto blizu je že :D Te pa McDonalds je pa zraven gleda kak se nekdo pripravlja na umor :lol:

Pomoje bo, Quinn tu vmes vstopo pa mu neke naredo... al pa bo Quinn zvedo pa zaradi Debre ne bo povedal - ne vem - ne znam povedat kaj se bo zgodilo :D The best serija :D

Uporabnikov avatar
CaffeineAddict
Siren

PrispevekNapisal/-a CaffeineAddict » 30 nov 2010, 21:58

men je blo pa toleewww :sick: :oops: vrjetn zato, k mi je ona ful antipatična.

sicer pa mislm, da ga bodo ujel. end of story.

sploh ne vem, če so tole zgori spoilerji, sam tko za vsak slučaj ;)

Pam
Fairy

PrispevekNapisal/-a Pam » 30 nov 2010, 22:53

Saj so mu že večkrat prišli blizu, jaz upam in mislim, da se bo tudi tokrat nekako izmuznil. V tem je največji čar vsega. :D

mmorph
Pixy
Kraj: Radomlje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a mmorph » 02 dec 2010, 13:07

Tale zadnji del je bil res zanimiv... pa skupni kill je bil res super... in akcija po njem tudi :mrgreen:
Vizitka & blog -> pratneker.si ;)

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost