Dexter

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
majstro
Elf

Re: Dexter

PrispevekNapisal/-a majstro » 23 sep 2013, 14:06

Pa je konec serije Dexter :cry: . Kako se vam je zdel zaključek? Meni se je dozdevalo, da se bo zaključilo nekje v tem stilu, (sledi spoiler)ampak nisem pričakoval, da bo umrla Debrah. Je pa zagotovo dober vložek, spominja me na film The million dollar baby. Odlična serija vredna ogleda :vso_cast: .

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 sep 2013, 14:40

Ne, ne, ne in ne. WTF je s tem koncem? Razočarali so me, v nulo.

Spoiler: Vem, da lajf ni fer pa da smo vsi fani Yvone, ampak Hannah je mela malo več masla na glavi kot Deb pa je dobila lepši konec???? In also... sploh ne bo kaznovan? Ok, kaznovan je kao s tem, da ni s tistimi, ki jih ima rad, ampak vseeno to ni dovolj velika kazen za vse zakone, ki jih je prekršil.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 sep 2013, 15:47

"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost