Teen Wolf

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

Re: Teen Wolf

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 15 avg 2012, 22:56

Joj Kris, se čisto strinjam s tabo. Btw, Peter je zakon, ne moreš nič proti temu rečt :)

Aja, nekaj pa si pozabila:
Slika
Haha :)
Slika Slika

Isaac :022: Se mi zdi, da bo Daniel postal regular. Davis je rekel: "Isaac is going to be a big part of next season." :016: Če katero zanima, tu je cel članek z naslovom 'Teen Wolf' Season 3: 10 things to expect from showrunner Jeff Davis.

Je bil pa Stiles res pravi revež to epizodo. Jooj, jaz bi ga objela in nikoli spustila xD Okej, tole v anglešini zveni mnogo bolje. Anyway... Poor baby!
Slika Slika

Ampak Lydia ima pač oči samo za Jacksona.
Slika Slika

Ste opazile kako je Jackson "dal dovoljenje", da ga ubijejo? Ni vedel, da bo "oživel", pa je vseeno sprejel to.
Slika

In potem je postal werewolf. Jeff je to super opisal: "He cannot become a werewolf until he resolves his soul; until he earns it. The shape you take reflects the person you are, and he had to stop being a snake in order to be a wolf."

Za konec pa (ponovno) "Jacksonovo vnebovzetje" - dobro poimenovanje, Ever :)
Slika Slika
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 avg 2012, 08:29

Dobre gife najdete, ni kaj.

Waaa Lydijina šminka spet!!!!

Zdaj sem našla dva odtenka, ki sta približno...upam, da bo to to :D

Ono z majco in šuhi je pa blo ful funny ja :D Ma nasploh mi je kul, da majo take smešne vložke noter...tudi, ko se gre za resne stvari... ne mej tragedije, mej tragikomikedijo, če že moraš kaj :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 avg 2012, 08:35

Jackson's eyes are blue for a reason. When he changed into a werewolf, his eyes didn't turn yellow, like most wolves' do. They were a bright piercing blue for a very specific reason, and it's not just because Colton Haynes' eyes are so pretty that the special effects team couldn't bring themselves to change them.
:huhuhu: :huhuhu:
the writers had originally intended for Erica to be Stiles' new love interest, but they course-corrected in favor of more Stiles/Lydia moments this season.
smo opazli ja
"One of the biggest romances of the show is the bromance, because they're so good together. They respect each other as friends and they're still supporting each other through all of their troubles,"
:016: :016:

Ne da se mi brat dalje ok... bomo vidli drugo leto :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Kris
Dhampir
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Kris » 16 avg 2012, 11:18

Aja, nekaj pa si pozabila:
Slika
Ooo ne nisem pozabla mojga Isaaca ne ne :022:
Samo gifov ko sm delala ta post še ni blo za ta prizor :P
Že tk sm mogla nrest unga z bruhanjem sama...moj prvi gif (sicr se ni lih posreču, bo naslednji boljši :roll: ) I am so proud of myself :016:
Isaac :022: Se mi zdi, da bo Daniel postal regular. Davis je rekel: "Isaac is going to be a big part of next season." :016:
:rock: :tralala: :bowdown: :clap2: :hyper: :106:
Je bil pa Stiles res pravi revež to epizodo. Jooj, jaz bi ga objela in nikoli spustila xD Okej, tole v anglešini zveni mnogo bolje. Anyway... Poor baby!
Ja je res, on pa Derek vedno naj***** :roll:
Ampak se mi zdi da Dylan čedali bolš igra iz epizode v epizodo, res je dobr...no sej večina je ful dobrih, sam nevem...kako skače iz čustva v čustvo v prizorih, mislm da bi loh odigrav karkol bi mu dal :026:
Mhm :roll:
Samo morm priznat, da me to nemot tok, ker mi je tut Jackson kul...čedali bol, res me zanima kaj bo iz tega ratal :eyebrows:
Ste opazile kako je Jackson "dal dovoljenje", da ga ubijejo? Ni vedel, da bo "oživel", pa je vseeno sprejel to.
Jp, men je neki v uč kle padl :huhuhu:
Pa na sploh mi je všeč kok se je J spremenu od 1 sezone do kle, prav eno potovanje njegovga karaktrja...nevem, men so te "stranski" karaktrji tok kul, da mi Scott rahlo zbledi na čase...kar mi je tut všeč ker se ne osredotočajo samo na 2 glavna, ampak so res neka skupina :thumbup:
Ma nasploh mi je kul, da majo take smešne vložke noter...
:114:

No zdej grem pa ta člank prebrat... :019:
"Books may well be the only true magic."

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 16 avg 2012, 21:51

Ever, si že našla katera šminka je to? Ali pa vsaj podoben odtenek? Mislim, saj ne da sem jaz nek make-up ekspert (ker nisem. Jaz pa make-up... No go. Nimam se od koga naučit :( ), ampak bi bilo vseeno fajn vedet, mogoče si jo pa omislim :)
Že tk sm mogla nrest unga z bruhanjem sama...moj prvi gif (sicr se ni lih posreču, bo naslednji boljši :roll: ) I am so proud of myself :016:
Ja čestitam Kris! Sem tudi jaz ponosna nate :) Lep gif je težko narest pa še veliko časa vzame. Jaz raje občudujem dela drugih, ker sem malce lena, pa še talenta nimam.

Je bil pa tisti del res nagravžen, ja. Tole je bilo bolj zabavno za pogledat:
Slika Slika
Ampak se mi zdi da Dylan čedali bolš igra iz epizode v epizodo, res je dobr...no sej večina je ful dobrih, sam nevem...kako skače iz čustva v čustvo v prizorih, mislm da bi loh odigrav karkol bi mu dal :026:
A tale gospodič?
Slika
Haha, ne, saj se strinjam s tabo. On je res napredoval in pokazal odlično igro, sploh v teh zadnjih epizodah. Tip raztura, ni kej!
Mhm :roll:
Samo morm priznat, da me to nemot tok, ker mi je tut Jackson kul...čedali bol, res me zanima kaj bo iz tega ratal :eyebrows:
Saj mene tudi ne moti. Oba sta mi kul, samo Stiles se mi pač na nek način bolj smili (čeprav se mi Jackson tudi). Sta pa Lydia in Jackson res kjut skupi. Pa trenutno jo je Jackson veliko bolj potreboval, če lahko tako rečem.

Slika

Lej kako sta kjut no! Pa tudi IRL:

Slika
Colton in Holland sta mi oba taka cukra :020:
Jp, men je neki v uč kle padl :huhuhu:
Pa na sploh mi je všeč kok se je J spremenu od 1 sezone do kle, prav eno potovanje njegovga karaktrja...nevem, men so te "stranski" karaktrji tok kul, da mi Scott rahlo zbledi na čase...kar mi je tut všeč ker se ne osredotočajo samo na 2 glavna, ampak so res neka skupina :thumbup:
A neki ti je v uč padl? Poor baby. Slika
Ja, vsi so se spremenili, ampak Jackson je pa res pokazal eno veliko spremembo. In to potovanje mi je bilo zelo všeč :) Mah za Scotta mi je bolj kot ne vseeno :oops: Meni so ti "stranski" liki veliko bolj zanimivi. Pa saj če tako pogledaš Scott ni več tako "glavni" kot npr. lani. Vedno več poudarka dajejo tudi ostalim in to je super. Komaj čakam na naslednjo sezono, ki bo sigurno zanimiva, pa še veliko več delov bo imela. Yay! Samo kje je še to :(

Punce, super ste, res ne veste kako fajn mi je debatirati o tem! Resno, you rock!
Slika
Books, I found, had the power to make time stand still, retreat or fly into the future.
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 16 avg 2012, 22:05

OMG Jackson pa Lydia sta v real ful dobra skup!!!!

V TW mi nista neki bla...samo tak pa ful dobro pašeta skup :)

Ja, mislim, da sem našla... Sem si zdaj dva odtenka naročla:

NYX Lipstick Matte - Angel

Slika

Slika

Slika

Slika

NYX Lip gloss Matte - Antwerp

Slika

Slika

Slika

Tale drugi je kao bolj koral verzija :)

Drugače pa jaz se tudi ne šminkam, ampak sem se zdaj odločla, da bom sprobala... Če so mi te barve tak gorđs...če pa mi ne bo pasalo, jih bom pa samo gledala :P

Uporabnikov avatar
panicmoon
Human

PrispevekNapisal/-a panicmoon » 16 avg 2012, 22:14

Lepo zgleda tole. Všeč sta mi pomoje predvsem zato, ker sta matte, nekako mi niso preveč všeč tiste, ki so glossy(?). Tisto, ki se pač sveti oz. lepi... Joj, saj ti pravim, da nimam pojma. :oops: Kje pa to ti naročuješ, če smem vprašat? Čeprav mi pomoje nobena od teh dveh ne bi pasala, kljub temu, da sta mi všeč (sem občudovala Lydiine ustnice že preden si omenila :eyebrows: ).
~ Jim Bishop

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 avg 2012, 19:23

Ja, mene tudi malo skrbi, da mi ne bo pasalo... sicer sem bledolična pa se mi zdi, da je tak kul za tako polt... Ampak vseeno - ko ne nosim šmink :D

Tele sem naročla na cocktailcosmetics.com - tam tudi puder od EDM naročam, odkar so ukinli international shipping na uradni strani. Sem pa pregledala ful strani preden sem odkrila, da ma NYX ta odtenek, ki ga hočem... pol sem miljon strani pogledala, ki prodajajo NYX kozmetiko... in vsi so meli al ful dragi shipping al pa sploh nisto dostavljali k nam... pol se pa spomnim, da ma CC NYX, ker sem enkrat nekaj te znamke naročla... in sem jo prvo spregledala, pol pa našla <3 <3 <3

Angel najprej...pol pa sem še malo raziskovala pa našla še antwerp... šlo pa celo jutro... ampak je blo vredno, zdaj sem čisto happy :019: :019:

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 19 avg 2012, 08:14

Tale serija pa ni tko "švoh". Sprva sem po naslovu sklepal, da je bolj pravljica kot kaj drugega, a sem bil pozitivno presenečen po ogledu 1. epizode. Končno nekaj zame v stilu Supernatural <--- najboljša nadaljevanka ever. Komaj čakam novo sezono (saj je bilo konec 2. a ne?).

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 19 avg 2012, 08:58

Jaz pa sem si zdaj mislila: majstro je prišo v to temo, pričakoval volke pa vido šminke, ziher se je vstrašo :D :D

Ja, zdaj je bilo konec 2. sezone. Moj tudi ne mara nekih girlish nanizank, to pa sem sama začela gledat, pol pa se mi je zdelo, da bo zanj, tak da zdaj skupaj gledava :D Mu je tudi kul :)

Supernatural pa še mama na seznamu to-watch :ninja: :ninja: Samo kdaj? To je bolj vprašanje hehe :D

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov