The Mortal Instruments

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
taša
Sorcerer
Kraj: Preserje pri Radomljah
Kontakt:

Re: The Mortal Instruments

PrispevekNapisal/-a taša » 02 feb 2016, 09:19

Men pa sploh ni blo tok švoh :D
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Uporabnikov avatar
Ancika
Elf

PrispevekNapisal/-a Ancika » 02 feb 2016, 16:05

Mene je totalno razočarala serija. S tem, ko so ukinili filme, sem si mislila ok, bojo naredili kaj boljšega s serijo. V resnici pa mi je bil film dosti bolj všeč kot tole (čeprav mi ni bil ne vem kaj). :thumbdown:

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 09 feb 2016, 14:38

4. epizoda. Niti ni tako zanič. Magnus je OK, samo me s svojim vedenjem (igranjem) spominja na Jacka Sparrowa iz Piratov s Karibov. Well ...
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 12 feb 2016, 14:32

Malec! <3 Tud če bo vse ostalo zanič, bom še naprej gledala sam zaradi njiju. :zvizgac:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
ShadowAngel
Opravljen bralni izziv 2017
Opravljen bralni izziv 2017

PrispevekNapisal/-a ShadowAngel » 30 apr 2016, 15:58

Vem da polovico ljudi na tem forumu ne zanima moje mnenje glede serije ampak ga bom vseeno povedala.
Najbolj me je motlo to da ni zgodba podobna kakor si jo lahko prebral v prvem delu, vse skupaj je zgledalo kakor da hočejo prva dva dela združiti in ravno to mi ni bilo všeč, kar nekaj so dodajali in vse se je dogajalo preveč na kupu. Zgodba ki jo pisateljica skozi šest delu razvlečava izgubi nek pomen, posebej tistem ko Alec poljubi Magnusa ter starši izvejo, da je gej, ker bi bilo bolj zabavno celotno serijo opazovati kako svojo zvezo skrivata in vse preprečujejo da med njima ni nič ☺. Prehod v drugo dimenzijo je bil sicer precej zanimiv ampak pa zveš da bosta Isabella in Simon skupaj, spet dobimo kako se bo njuna zveza razvila. Mi je bilo všeč Magnusovo obnašanje, ko se je do Aleca obnašala drugače kakor do drugih... Vsekakor zanimivo. Sam škoda ker so se dobre stvari začele dogajati komaj po 6 delu, ko pride Magnus.
“Nikoli ne pozabi, kdo si, ker preostanek sveta zagotovo ne bo. Nosi to, kar si, kot oklep in nihče te ne bo mogel prizadeti.” – Tyrion Lannister

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 22 maj 2016, 07:43

Veš, da nas zanima :)

Mene sploh več ne vleče, da bi šla dalje gledati to serijo... Me pa vleče, da bi novo zbirko knjig prebrala, čeprav me je Cassie razočarala :D
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Morrigan

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 maj 2016, 11:28

Jz bom gledala drugo sezono. Me je tud vmes malo motlo da se niso držali knjige, ampak nisem niti pričakovala, da se je bojo. Ker se mi zdi, da si na splošno pri serijah pustijo še več svobode in se še manj držijo knjig, kot pa pri filmih, čeprav je to nelogično, glede na to, da majo več delov in bi lahk vsako malenkost iz knjig prikazali. :)
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Google [Bot] in 1 gost