Pravkar sem gledal(-a) film...

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Pravkar sem gledal(-a) film...

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 15 okt 2012, 20:38

Sem opazla da še nimamo teme, kamor bi se lahko razpisali, kak so se nam zdeli filmi, ki smo jih "pravkar" gledali. (Ok, dobro, po pravici, nisem vedla kam naj vtaknem mnenje, katerega morem obvezno delit z vami hehe, o Magic Mike. :D )

Sooo, ok, yeah...
Če Magic Mike ne bi mel Magic Mikea (aka Channinga) and his body (and arse) and dance moves, bi bil to en hudo, hudo shitty movie. :) No, se ne da je z Channingom bil ful kaj dosti boljši, but still... Do konca ga je le šlo pogledat, kar drugače ne vem če bi lahko. (BTW, how hot was he in that last outfit, s tisto "policijsko vesto" in kapo.)

Razen Channinga, so vsi ostali delovali tak, kot da nimajo pojma kaj sploh delajo. Pri The Kidu sem pa tak skozi mela filing, kot da ma deep dark secret--like he's a serial killer or something. Ne vem če je to moglo bit tak, ampak Alex se je celi čas tak hudo čudno držal, kot da mu je nekdo liziko bek vzel, ko je bil mali, in ma zdaj trajne posledice. Čist nič življenja ni mel v sebi, no. Sploh pa ne za 19-letnika, ki je pravkar stopo v meko -- izi keš + women everywhere. In za stripera je res mel a charm of a baked potato. Da njegove sestre sploh ne omenim. WTF je bla to za ena? Dead face and eyes skozi celi film. Ko KStew za reveže. Tam ko se je z Mikeom sprehajala po plaži in se začela nekaj smejat -- worst acting EVER.

So, to sum it up...
Jenna Dewan is a lucky, lucky lady. :D
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

Re: Pravkar sem gledal(-a) film...

PrispevekNapisal/-a skyline » 16 okt 2012, 01:57

Sej mislim da je edini point tega filma Channing... js sm ga že 3x pogledla, pa ne vem točn o čem se film gre, kr me sploh ni zanimal... pa to pol tud dost pove, kak v dreku je bla zgodba, če se niti spomnt ne morm ornk... kokrkol... 99,99% pointa je Channing, ta je vsaj igrat znal normalno (poleg seveda vsega drugega kar je "predstavil", hehe), drugi so bli vsi kr neki... js sm mela tak feeling da razn takrat ko so plesal, je bil film posnet like v pol ure, skupi nametan nek tekst pa vloge razdeljene... Alex je igral najbolj bedno do zdej, to je njegov najslabši film, če mene vpraša kdo, tk da se popolnoma strinjam z vsem kar si napisala... Ta film je tk reklama za Channinga, kr vse druga je podn... ampak ja, vseen sm ga 3x gledla... why? Channing and his fucking pony... :111: Oh baby, ride me, I mean it... yeah IT... the pony...*sigh* nevermind...
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 16 okt 2012, 11:51

Ja, se se ful opazi, kak ga vedno v ospredje pozicionirajo, sploh pri dance muvih. In se je prav tak, ker kak bek od njega pogledaš (če ti uspe hehe) vidiš katastrofo, ki awkward nekaj muva v ozadju in nima pojma kaj dela. Samo sem od Alexa, McConaugheyja in Bomerja vseeno več pričakovala. Vsaj etuziazma, če ne drugega. Dobro, mogoče še McConaughey ni TAK fejst ven padal (mogoče zato, ker je samo 1x densal), samo ostala dva pa ziher.

Samo btw, Alex še do zdaj ni nikoli glih bog ve kaj odigral. V Beastly je bil polom. V Magic Mike ni blo nič iz njega. V I am Number 4, je bil sicer malo boljši, ampak še zmeraj mi je kot neki wuss naprej prišo. Edino v In Time, kjer je bad guya špilal, je bil še kr okay. Jaz sem tak happy, da je JCB dobo vlogo Jacea, ker Alex ne bi spravo skupaj na platno spravit vse njegove karakteristike. Vse kaj bi movie!Jace bil, če bi ga Alex igral, bi bil cocky, pa še to pri Alexu hitro lahko deluje kot assholeness (see Beastly).

Če te mislijo res z Magic Mike 2 ven prit, te naj 100% Channing show ven naredejo in neki boljši female love interest najdejo. Then mama will be happy. :D

Uporabnikov avatar
Chloe
Siren

PrispevekNapisal/-a Chloe » 16 okt 2012, 13:05

Tud jz se ne spomnem zgodbe, pač pa samo teles :drools:
I love books. I don`t like people.

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 22 okt 2012, 10:25

Vročega Mika pač ne bom komentiral, zato pa bi priporočil film Looper oz. Časovna zanka. Na začetku se film ne zdi nič posebnega, vendar postaja boljši in boljši in na koncu doseže vrhunec. Je pa bolj "težek" film ki ti da na koncu malo mislit. V vsebino se pa ne bom spuščal, da ne pokvarim užitka bodočim gledalcem :thumbup:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 22 okt 2012, 23:11

Pogledala Chernobyl Diaries and dear Lord, what a lame movie.
Prvih 20 min, ko se nea nič dogaja je dosti bolj zanimivih, kot pa celi ostali film. Da se o koncu ne menimo...
Ne razumem zakaj screen writeri vzamejo karakterjem v večini horror muvijev survival instinkt bek. Jaz dosti rajše gledam film, v katerem da nekdo vse od sebe, da bi preživel, pa ga pol vseeno ubijejo, kot pa da morem celi čas gledat nelogično obnašanje.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 23 okt 2012, 02:26

Vročega Mika pač ne bom komentiral, zato pa bi priporočil film Looper oz. Časovna zanka.
Looper že mam jaz cel čas na spisku za gledat, kr ga vsi hvalijo. Tnx za še eno dobro oceno filma, zdaj pa ga res moram pogledat!!!
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 23 okt 2012, 08:49

Jaz sem gledala en film Shuttle - kao B kategorija:

http://www.imdb.com/title/tt0880648/

(komentiram, ker še ziher niste vsi gledali :P )

Na začetku je ful bedno...ker se ti tak zdi kot da igralci ne znajo ravno igrat pa ker si navajen na Hollywood :oops: :oops: Ampak sam plot je pa twisted... prav scarry no... on na koncu sem se ful bedno počutno - bedno v smislu, da sem bla žalostna pa da sem se spraševala how the hell je svet lahko tak krut... Ker četudi to ni po resnični zgodbi, je zagotovo nekje zadaj obstaja resnična zgodba, kjer se dogaja podobno.

Nočem spoilat...ampak, če koga zanimajo taki filmi - da je malo nenavadno pa ne v stilu Hollywooda - check it :)

Je pa srhljivka al kak naj rečem... grozljivka? Pač to, da se borijo za svoj lajf :)
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 01 nov 2012, 19:40

Pogledal film Chronicle... IMDB ocena 7.1/10 je kar primerna... super film za turobne jesenske dni, ni pa nek uber presežek. Ampak vseeno priporočam.

Uporabnikov avatar
nymeria
Siren
Kraj: Žirovnca

PrispevekNapisal/-a nymeria » 01 nov 2012, 20:23

Učeri pogledala Black Hawk Down. Ziher ste že gledal.

Ena slika, ki razloži vse.
Slika

Začela sem ga gledat že lan, s frendom. Pa sva nek na četrtini (or so) nehala gledat, ker sva oba jokala ko dž. Ne it tega filma gledat če ste karkol že prej žalostni, it broke us down.
No in učer sred noči sem šla to še enkrat gledat. Jokala sem ko faking monsunski naliv, ki traja 2 uri.

But it's a good movie, tho.
weep not for roads untravelled, weep not for sights unseen,
may your love never end, and if you need a friend,
there's a seat here alongside me.

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost