Pravkar sem gledal(-a) film...

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
Stellar
Human

Re: Pravkar sem gledal(-a) film...

PrispevekNapisal/-a Stellar » 25 nov 2012, 10:48

No, meni, osebno, je bil prvi film tko simpa.... pa Rob je bil takrat reeeeeeeeeeeeesss kjut...tudi boljše je igral se mi zdi....pa film je režirala ženska, ki je očitno vedla, kak tako zgodbo predstavit folku....pol pa se zamenja režiser, s tem cela skupina-tudi maskerje in luštnega vampirčka so spremenili v grdega...hahhahahahhaha... tko da meni je prvi ok, ostalo pa razočaranje :cry:

Uporabnikov avatar
Monika
Sorcerer
Kraj: Maribor

PrispevekNapisal/-a Monika » 09 dec 2012, 15:56

Pitch Perfect

Meni je bil zelo smešen tak da priporočam. :thumbup:
"Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life."
— Christopher Paolini (Eragon)

Uporabnikov avatar
KristTheVampire
Siren
Kraj: Rimske Toplice
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a KristTheVampire » 09 dec 2012, 16:08

tud js sm ga glih dans gledala
ko sm trailer vidla sm misnala da bo to zihr ful fajni film ono 5 zvezdic, ampak pol me je film mal razočaru
najbol mi je šlo na živce to da ima ona ko špila Fat Amy v vseh filmih isto vlogo
glede humorja pa, vse mi je blo bol bolano ko kej druga
tak da sam 3 zvezdice
"A good book has no ending."
R.D. Cumming

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 17 dec 2012, 19:40

Meni je bil dober :thumbup: :thumbup: Ko so te acapella pesmi, mi kr kocine grejo :D

Krist - jaz ful časa ugotavljam to pri vseh igralcih (razen pri oni, ko igra Snow White v Once upon a time). Ker fora je pomoje, da moraš tak bit, da vlogo dobro odigraš... večina igralcev vedno podobne osebnosti špila pa na podoben način.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
Ever
Fallen Angel
Kraj: Celje
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Ever » 26 dec 2012, 19:43

Sploh nisem vedla, da je Step up 4 že zunaj. Sem downloadala. Prižgala. Gledala prvih 15 minut. Ugasnila.

KR NEKI! Že tretji del je bil kr neki... ko se nekaj silijo. S tem, da v tretjem delu glavni igralec sploh ni znal plesat! Tu zdaj pa so tak samo na sexy varianto šli. Vsi hodijo v kopalkah okrog, neki se drug po drugem vlačijo. Tnx no tnx.

I love dance. Pa mi gre na živce, da ker sta prva dva dela bla ful uspešna, da dalje nekaj na silo delajo.

No, pa gledala sem še grozljivko Chained. If you can say grozljivka. Ne gledajte. Čisto brezveze. Graf napetosti ima glih 2 al pa 3 maksimume, ki se za zanemarljivo vrednost razlikujejo od normalnega tempa.
"She was fascinated with words. To her, words were things of beauty, each like a magical powder or potion that could be combined with other words to create powerful spells."

Uporabnikov avatar
majstro
Elf

PrispevekNapisal/-a majstro » 27 dec 2012, 02:21

Je že kdo pogledal Hobita? Jaz sem bil na premieri in moram rečt, da nisem bil takonavdušen kot sem mislil da bom. Sej je dober, nadpovprečen film, ampak trilogija Gospodar prstanov je meni osebno bolj všeč.

Uporabnikov avatar
Lisa
Sorcerer
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Lisa » 27 dec 2012, 11:16

Sej je tudi knjiga precej drugačna.
Drgač je bil pa film men super. Drugačen of LOTRa, ampak vseen top. Glasba je bila pa spet awesome.
“Missing, one stunningly attractive teenage boy. Answers to 'Jace' or 'Hot Stuff”

Uporabnikov avatar
Dark angel
Human

PrispevekNapisal/-a Dark angel » 28 dec 2012, 02:53

Se strinjam, da ja film kul... sem ga šla gledat kakšen teden mogoče manj po tem ko je izšel in ugotovila, da mi je Bilbo bolj všeč kot Frodo... Je pa tudi res, da sem LOTR gledala nazadnje 5 let pomoje nazaj (z izjemo polovice dveh stolpov, ki sem jo gledala zadnjič po televziji....) Obožujem pa oboje in LOTR trilogija in Hobbita... Sem se pa predvčerejšnim končno spravila gledat Corpse Bride in ne morem niti komadov iz Corpse Brida nit iz Hobbita ven iz glave spravit...
"If your eyes weren't open, you wouldn't know the difference between dreaming and waking." <3

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 28 dec 2012, 13:12

Hobit... <3 Sem ga gledala v soboto (kak je fino imet rojstni dan - sem prepričala fanta, ki res ni fan nekih fantazijskih zadev, da gre z mano gledat :019: ). In sem bila navdušena, pa tudi fantu je bil (presenetljivo) zelo všeč. Ja, ni tako dober kot Gospodar, ampak glede na to, da so ti trije filmi moji daleč najljubši in sem vse dele pogledala že tolkrat, da jih znam že napamet, tega tudi nisem pričakovala. Knjigo sem brala že pred nekaj leti, tak da se ne spomnem preveč dobro vsebine in me ni motilo, če se je niso ravno držali. Me je pa čisto navdušila glasba :106: . Že pri Gospodarju je čudovita, tu pa je še boljša. Ko pridem po praznikih nazaj v Lj, si moram obvezno downloadad soundtrack, če ga bom kje našla.
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
Doktor Živago
Human
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a Doktor Živago » 28 dec 2012, 16:29

Jaz še nisem videla Hobita, ampak soundtrack je res odličen. :119:
Slika

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska:: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost