Pravkar sem gledal(-a) film...

Katere nanizanke najraje spremljate, kateri so najboljši filmi vseh časov, kaj najraje gledate po televiziji in še več.
Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Pravkar sem gledal(-a) film...

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 21 apr 2013, 00:55

Jack Reacher
*facepalm* Bolj awkward scenarija, igranja in kemije med igralci še pa nisem jemala, ne. Edino oni bad guy je izstopal, ostalo je bil pa en vlki KR NEKI. Btw, Tom, you're gettin' too old for this shit. Se ne rečem, za 50-letnika se držiš še kr solidno, but still... next time keep your shirt on.

My P.S. Partner oz. Watcha Wearin'?
Man, that was fucking racy! And I loved it! :D
Korejci so ponavadi ful zadržani kaj se tiče teh bolj intimnih scen... But fuck me, tu v tem filmu pa jih niti malo ni blo strah takih prizorov. There's no blushing or giggling, ko se začnejo pogovarjat o seksu in vsem kaj zraven spada. I even saw boobs! Boobs! In a Korean movie! Outstanding! :P
Če se vam je zluštalo po precej racy (vsaj za korejske standarde) romantični dramakomediji (yes, that's a word hehe) pol definitivno priporočam ogled. :thumbup:
"Can nobody hear me? I've got a lot that's on my mind."

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 22 apr 2013, 20:33

Včeraj šla v kino gledat Zavetje aka Safe Haven, posneto po knjigi Nicholasa Sparksa. Če ne bi prej knjige prebrala, bi mi bil verjetno ok film. Ker pa sem jo prebrala, mi pa ni bil tok. Spremenil so konec. ČIST. Res, prou razočarana sem bla. Ok, saj mi je jasno da ne morjo posnet filma točno po knjigi, ampak halo?! Pa take stvari vmes so spreminjal da je blo prou čudno. Sej pravim, če je pa film gledu človek, ki še ni bral knjige je bil pa ok I guess.

Pa tolkrat sem si že rekla, da ne bom šla gledat filmov narejenih po knjigah, ki sem jih že prebrala..ampak me zgleda še kar ne izuči. :027:
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
mejmi
Siren

PrispevekNapisal/-a mejmi » 22 apr 2013, 21:26

Meni tudi ni bil film čist nič posebnega.. mislim, da mi je najslabši od vseh filmov po Sparksu. Je pa res, da mi niti knjiga ni bla baš nešto :D Ampak sem bla čist vesela ze da sem Josha gledala dve uri <3 :D
“ She read books as one would breathe air, to fill up and live.”

Uporabnikov avatar
illy
Siren

PrispevekNapisal/-a illy » 22 apr 2013, 21:29

Ampak sem bla čist vesela ze da sem Josha gledala dve uri <3 :D
Jap, temu pa ne morem oporekat :-D men je bla tud igralka všeč (Katie/Erin), mi je blo pa smešno vidt katera je Jo igrala :)
Reading is dreaming with open eyes..
I do not want to just read books; I want to climb inside them and live there.

Uporabnikov avatar
skyline
Werewolf

PrispevekNapisal/-a skyline » 22 apr 2013, 23:31

Spremenil so konec. ČIST. Res, prou razočarana sem bla.
To pa najbolj sovražm, ko to naredijo :guns:
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Two things are infinite:the universe and human stupidity;and I'm not sure about the universe.
If a little is great, and a lot is better, then way too much is just about right!

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 23 apr 2013, 08:10

Spremenil so konec. ČIST. Res, prou razočarana sem bla.
To pa najbolj sovražm, ko to naredijo :guns:
Jaz ponavadi tudi, ampak pri The Maze Runner trilogiji, v kolikor bodo zadnji del sploh spravli na veliko platno, seveda, pa ful, FUL upam, da bodo spremenili konec. Pa ajde, niti ne rabijo konca spremenit, samo en lik morjo ven zbrisat, drugega pa pustit živet pa v zadnjem delu več screen time dat, pa bom über happy. Dasher je namreč čist zajebal zadnjo knjigo.

Saj ne dolgo nazaj mi je blo tak ful ravno, kaj bodo naredli iz filma. Samo ko je pa na dan prišlo kdo bo Thomasa igral (Dylan O'Brien!!! :hyper: ) in kdo Tereso (Kaya Scodelario!!! :eusa_dance: ) pa sem v trenutku postala excited. :P

Uporabnikov avatar
Morrigan
Opravljen bralni izziv 2018
Opravljen bralni izziv 2018

PrispevekNapisal/-a Morrigan » 23 apr 2013, 12:23

Kaaj? The Maze runner je film? Ali bo film? Jeez, kje jz živim, da nič ne vem! :109:
"Sticks and stones may build your homes, but words will lift your spirits."
Abigail Roux & Madeleine Urban

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 23 apr 2013, 13:40

Jap, 14.2.2014 ma release date. :)
Pa za Unwind so tudi končno pravice kupli! Producenta oz. izvršna producenta sta pa ista kot pri TMI muviju.
If I Stay muvi se tudi premika naprej. Majo direktorja + Chloë Moretz bi naj bila attached to the project (jap, she's Mia). Pa ful je še takih, ko so pravice prodali (Daughter of Smoke and Bone, Hush, Hush, Angelfall, ...), samo, as we all know it, prodane pravice še ne pomeni, da bo tudi film kdaj vlki platno vido.

Uporabnikov avatar
Melrose
Fairy

PrispevekNapisal/-a Melrose » 24 apr 2013, 12:26

Dobr da folk knjige piše, da se sploh kej snema :D :P

Jaz sem pa zadnjič prebrala Percy Jacksona, The Lightning Thief, pa sem šla takoj gledat film (sem ga vidl, ko je ven prišel, pa mi je bil fin, knjigo 1. brala) in sem bla tkoooo razočarana. OMG. Katastrofa. No sej če mi sledite na twitterju, ste lahko bral komentar v živo. Kak fail. Se ne splača gledat sploh.

:027:

Uporabnikov avatar
FreakChiq
Shapeshifter
Kontakt:

PrispevekNapisal/-a FreakChiq » 25 apr 2013, 12:46

Včeraj Safe Haven gledala.
Đizus krajst je blo to cringe-worthy. Če je že film taki, te pol nočem niti vedet kaka je bla knjiga. Jaz je ziher niti dokončat ne bi mogla. Btw, kaki je pa te bil konec v knjigi?

Vrni se na

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov